Cucflek od zebryEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
51 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:687
Počet zobrazení:6 186

Další epizody Equals Three se tentokrát ujalo hudebně-komediální duo Garfunkel a Oates, jejíž členky Kate a Riki můžete znát z různých seriálů a filmů. Děvčata se s vámi vydají na výlet do safari, ukážou zámožné bratry a zhuleného seniora. Jakou byste si vybrali zbraň? - Armádu Fentonů. - Bráchovo hnusnej ksicht. - Dva gramce a mikrofon. - Liama Neesona. Co vy na to, fanoušci Chucka Norrise? - Světelný péro Lady Gaga.

Přepis titulků

Ahoj. Jsme Garfunkel a Oates - a Ray William Johnson je mrtvý. - a Ray William Johnson je na dovolené. Cože? V Texasu mají zřejmě drive-thru safari a holka v tomhle videu tam jí sušenku. A potom se tou sušenkou stane. Potom to video zpomalí skoro o jeden tisíc procent. KOUSLA MĚ DO RAMENE Bože, Tiffany, my víme.

Kousla tě zebra. Zas to nepřeháněj. Všechno se nemusí točit okolo tebe. "Je zraněná, ale nekrvácí." VYPADÁ TO JAKO ZEBŘÍ CUCFLEK Kousnutí od zebry je dobrá výmluva na cucflek. Chtěla bych vědět, jestli to řekla svému klukovi. Tak zebra tě kousla do krku? Nedělej ze mě idiota! - Bylo to v drive-thru safari. - Drive-thru safari? Tak říkáš své vagíně? Fakt to existuje! Malé video od Jacka a Dana.

Hazí peníze do vzduchu a snaží se je chytit. Jackovi se chce čůrat... To je fuk. Ve videu jsou dva bráchové a jeden z nich ušetřil 125 dolarů. Rozhodl se, že dá tomu mladšímu všechno, co dokáže chytit. A ten je celkem natěšenej. Kolik si myslíš, že chytíš? - 125. - Tak uvidíme. Video mělo milion zhlédnutí za deset dnů. Takhle na něj reagují Američané.

A takhle zbytek světa. Blbí, zkur*ení Američani. Tohle je Jack a tohle je Dan. Proč se Dan představuje ve třetí osobě? - Tohle je Riki a tohle je Kate. - ...a tohle je Dan. Naše nejoblíbenější část je tanec toho kluka poté, co chytí peníze. Takhle si hrají chudí lidé. Padají mi.

Poslední video mělo 250 000 zhlédnutí za dva dny a jsou v něm dva chytří lidé. Kameraman testuje basy ve svém autě, když se objeví tenhle chlápek. - Parkoval jste tady včera večer? - Kur*a... Já myslím, že jo. Já žiju na druhý straně. Dům je asi 127 metrů odsud. 127 metrů... Slyšeli jsme nějaký hřmení. - Vypadá to, že bude naštvanej. - Ukáže se, že je to jen starej zhulenec. - Omlouvám se...

Většinou nechci lidi rušit. - Mysleli jsme si, že máme zasr*ný halucinace. Obstarali jsme si nový hulení a říkáme si: "Co je to kur*a za hluk?" Kdyby se ten chlápek neukázal, to video by vypadalo takhle. To je ten nejatraktivnější zvuk na světě. Kur*adrát. Řeknu o tom přítelkyni. Ta se zblázní... Fakt jsme si říkali: "Co to kur*a je?" Pak vylezem ven a je to pryč. Představte si, jak to ten zhulenec popisuje své přítelkyni. Byl jsem 127 metrů u toho auta a odtud vycházel ten zkur*enej zvuk. - A to mi to říkáš 340 milimetrů od mojí tváře?

- Věřila bys tomu? - Tomu se nechce věřit. - A ty sis myslela, že to bylo 121 metrů. - Já vím. A tys řekl 47 slov namísto jedný věty. - Já vím. - Pojďme ještě počítat. OFICIÁLNÍ DĚDOVO SOUHLAS Zpíváme písničky na gauči a můžete je najít na našem YouTube kanálu. Jsou vážně vtipné. Ale víte, co je taky vtipné? Otázka dne. - Která je od tohoto uživatele. - "Ahoj Rayi. Moje otázka zní: Co děláte za běhu?"

Tak povězte. Co děláte za běhu? Svoje komentáře zanechávejte na Twitteru, Facebooku a Google+. Ještě něco? A YouTube! Díky za sledování =3. Nezapomeňte na odběr Rayova kanálu. Jsme Garfunkel a Oates a mizíme. Tak mi povězte, lidi. Jakou byste si vybrali zbraň? Ahoj, lidi. Jsme Garfunkel a Oates a hostujeme... Jako kdyby tam přišel zhulenej Richard Dreyfus.

Holka v dalším videu... Kur*a. Tam pojídá... Kur*a. Tak říkáš svýmu novýmu klukovi. Přestaň mi do prd*le lhát. Jak se to přihodilo? Znova. Malé video od Douga... To vůbec nebolelo. Podívej se mi do očí a řekni, že tě kousla zebra do krku.

Zebra mě kousla do krku. Blbí, zkur*ení Američani. Přihlaste se k odběru. Jo! Po celý mojí tváři a bedrech. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (96)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Drive-Thru safari? Tak říkáš své vagíne? :D Mňa to pobavilo nechápem to malé hodnotenie :)

180

Odpovědět

Ze začátku se mi to moc nelíbilo, ale pak mě ty dvě úplně dostaly...So fucking cute! :-)

181

Odpovědět

To blonďaté děvče hrálo v Big Bang Theory :D

190

Odpovědět

ta druha taky :-)

180

Odpovědět

Áno, Ramona :D

180

Odpovědět

*ale Ray milionkrat lepsi

180

Odpovědět

me se to libilo

181

Odpovědět

Nebudu komentovat Raye, ale udělalo by mi radost, kdyby tu někdo přeložil tyhle dvě písničky...protože je to opravdu vtipný!! :-) http://www.youtube.com/watch?v=IZDTkxWudXo http://www.youtube.com/watch?v=tJRzBpFjJS8

180

Odpovědět

=3 by měl moderovat místo Raye jedině Gabriel Iglesias, nikdo jinej tam nemá co dělat!!

182

Odpovědět

Mě přišli lepši, třeba nebyli nějak extra vtipni ale co je vtipneho na tom že někdo mluvi sprostě jako RAY? Zezačatku byl dobrej, ale ted je to jen trapak...

187

Odpovědět

Škaredšie dve už nenašli?

188

Odpovědět

nie je to take ako ked tam je ray, ale je to v pohode.

Keby to malo o 3 hviezdicky viac, pisali by ste supeeer, no vidite slabe hodnotenie tak to treba skritizovat este viac.

181

Odpovědět

Ta Kate má ale velký voči :D

180

Odpovědět

Fakt děsivost! :D Jsem se na to neměl koukat! :D

181

Odpovědět

to bolo maxi divne ani som to nedopozeral

181

Odpovědět

Fuuj, jsou ošklivý :D

185

Odpovědět

nehrála náhodou ta blonďatá v big bang theory?

183

Další