Děcka na drogáchEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:265
Počet zobrazení:3 483

Ještě než si pustíte dnešní epizodu, přineste si láhev dobrého alkoholu k Rayově speciální hře. Jinak nás dnes čeká originální způsob jak otevřít pivo, parkour s tlusťochem a další vtipné dítě po operaci.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Dnešní epizodu proměníme v chlastací soutěž. Pokaždý, co řeknu debilní vtip, si dejte panáka. V prvním videu otevírá chlápek pivo... motorovkou. Poznáte, že jste alkoholik, když vám stojí otvírák víc než barák. Vidíte tu chajdu? Kolik tam má asi mrtvejch houmlesů? Přijde to jenom mně, nebo vypadá jako bývalý prezident USA? Je to ale vážně působivý.

Jak pevný na to musíte mít ruce? Klidně by mohl dělat operaci srdce. Vtipný je, že mělo to pivo pravděpodobně šroubovací zátku. Další video se jmenuje "Tlusťoch dělá parkour". Jen tak dál! Trochu ses sice pochroumal, ale jinak jsi fakt dobrej. To, jak vyskočíš, na chvíli, na ten plot. To přelétnutí zábradlí. A ještě to přeskočení kaluže, která musí být 5 nebo 6 cenťáků hluboká.

Vážně riskantní. Mohl sis namočit boty a fusekle. Mokrý ponožky. Víte, jakej je to čvachtavej pocit? To prolétnutí tunelu s efektní otočkou. Tunely jsou vážně strašidelný. Tam jsou duchové, goblini a úchyláci. Ale vážně... Už vás někdy zneužili v tunelu? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Může na sebe být právem pyšný, i když trochu ošoustnul chodník.

Navíc ani není tak tlustej. Kdyby byl vážně tlustej, tak by bylo chození parkourem. Kdybych byl tlustej já, kdyby tlustej Ray sledoval tohle video, řekne: "Sakra, jak to udělal? Nechcete zajít na tacos?" I když se mi to video líbí, moc celej ten parkour nechápu. Co je zábavnýho na skákání po zdech? Poslední video je na YouTube prakticky vlastním žánrem. Jde o tohoto klučinu, který je po operaci ještě trošičku zdrogovaný.

Z nějakého důvodu ho to proměnilo v hroznýho borečka. "Jak to šlo, Matte? V pohodičce. Je to v pohodičce, víš? Hlava se mi ale trochu motá. Motá. - Hej, babi, kde seš? - Jsem tady. - Čau, bábi. - Ahoj. Proč jste dvě?

To je těmi léky. - Čus, tati. - Čus. Čus, vole." No ták, je to tak roztomilý. Je vtipný, že bejvaj roztomilé děti, ale ne třeba váš táta, když usne na trávníku s vystrčenou holou prdelí a plastovými plameňáky. To dělá jen můj táta? Jaký je tedy přesný věk, kdy to začne být místo roztomilého nezodpovědné?

Podle Mezinárodního Institutu Pokročilého Umělého Výzkumu, který jsem si právě vymyslel, klesá roztomilost zhruba po 13. roku věku a znovu se zvedá okolo 65. Vím, že je strašně zfetovanej, ale celou tu agresivní mluvu má zmáklou. "Co to mám jako s rukou, vole?!" Nejlepší hláškou je: "Právě jsem si prdnul. Víš co, ne?"

Právě jsem si prdnul. Víš co, ne? Je to tak dobře napsaný, že se zasmějete při jakýmkoliv vyřčení. Je to roztomilý a legrační, ale jde o nemocniční prd. Nemůžete jen tak odkráčet od špitálního pšouku. Nemůžete říct: "Promiň, synu, návštěvní hodiny končí. Uzdrav se." Pokud jste s námi hráli chlastací hru, vypili jste tolik panáků a pravděpodobně jste mrtví, nebo Rusáci. Ještě v rychlosti.

Your Favourite Martian bude ke konci roku vydávat album. Moc se těšíme. Všechen nový materiál půjde na album, takže mezitím budeme dělat cover verze. Některý se vám můžou líbit, některý ne, tak to prostě chodí. Zatím to vydržte a ke konci roku vás čeká nadupaný album. Do příštího týdne nechávejte svůj Skype pod videem a já možná brnknu. - Ahoj, Rayi. - Čau. Jak se jmenuješ? - Ginger. V přezdívce máš "doctor", jsi doktorka? - Ne, jen velká fanynka Doctora Who. - Hezký. - Mám tady svoji sbírku. Vidím tam tu budku.

Jseš teda velkej nerd, to je boží. Tohle je pouze jeden roh pokoje. Ještě tady mám Star Treky. - Kdo je lepší? Kirk, nebo Picard? - Mám ráda Kirka, protože je první, ale Picarda mám ráda kvůli Stewartovi. Kdybych ale měla volit, tak to bude Kirk. To ne! Picard je větší velitel. Kdyby byli na stejný lodi, tak si Picard Kirka podá. Navíc je plešatej, takže je větší autorita. Je zvláštní, že ovládli intergalaktické cestování, ale na plešatost jsou krátký. - Kdo ví, třeba se mu to tak líbí.

- Jseš fajn, tak ti pošlu =3 tričko. - Pokud ti to nevadí. - Vůbec ne. - Hezkej den. - Taky. Ráda jsem tě poznala. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Rayi, zavolej mii ! :D :D

192

Odpovědět

Neznate nekdo nakej web, kde ma Rey vsechny ty jeho klipy? Docela by me zajimala jeho tvorba a parodie =)

181

Odpovědět

tA jhra s těmy panákmi byla prekną nuda...

183

Odpovědět

kdo si zahral tu soutěž s panakama? :D

181

Odpovědět

a co prekladani Your Favourite Martian...bude zas neco?? diky

185

Odpovědět

Co je zábavného na skákání po zdech? Nic... pokud nehraješ Assassin's Creed.

1818

Odpovědět

4:55 krásné koláče..

182

Odpovědět

bez práce nejsou koláče, takže je vidět, že dost makal :D

180

Odpovědět

Přestaňte se mu posmívat. Pak má z toho trauma, chudák.

182

Odpovědět

Žiadny koment? To treba využiť... AHOJ MAMIII!!!!

187

Odpovědět

Nie, ale teraz vážne. :D Parádny diel, ďakujem za preklad! Zdá sa mi to alebo má Ray niečo biele vo vlasoch? Snáď to nie je to, čo si myslím. :D

186