Delfíní láskaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:397
Počet zobrazení:5 046

Dnes nás čeká podivný zvířecí vztah, populární internetové hudební duo a pro fanoušky fotbalu je tu akrobatická penalta. Otázka dne se týká Facebooku.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Právě jsem mimo město, takže ignorujte to za mnou a radši sledujte tuhle kočku mazlící se s delfínem. Jo, slyšeli jste dobře. Kočka mazlící se s delfínem. Buď se té kočce opravdu líbí, že ten delfín páchne jako tuňák, nebo mezi sebou mají nějaký románek. Opravdu? Kočka a delfín? Jak by sakra vypadalo jejich potomstvo?

Kočka a delfín spolu nemůžou spát. Vznikl by z toho... mňaufin. Tohle video bylo docela populární se svými 600 000 zhlédnutí za měsíc. Nevidím v tom problém, že se oba dva mazlí, tedy kromě toho, že on je Kapulet a ona Montek. Kočky jsou skvělý a delfíni pěkně chytří. Mají vlastní jazyk, vědí, jak používat nástroje a řešit problémy. Už jim chybí jen jeden IQ bod od toho, než začnou psát statusy na Facebook.

Myslím, že se dá to delfíní video překonat, pokud jde o syrovou roztomilost. Ano, syrová roztomilost je věc, takže sklapněte. Máme tady tenhle tým složený z táty a dcery, kteří společně zpívají. Tentokrát se rozhodli udělat cover verzi staré písničky od 4 Non Blondes. Ráno se vzbudím a vyjdu ven, pořádně se nadechnu a zhulím se. Zakřičím z plných plic: "Co se to děje?!"

Doopravdy řekla, že se zhulí? Asi má šedý zákal, kdo ví. Tahle rodinná kapela měla virální video už před pár měsíci. Koukněte na tohle. Má to bžilion zhlédnutí. I když je to už podruhé, vypadá to, že to zvládnou znovu, protože tohle video má čtvrt milionu zhlédnutí během pár dnů. A jak je můžete nemilovat? Jen se na ně koukněte. A tak se modlím.

Můj Bože, jak já se modlím. Modlím se za každý den. Za levoruci. Modlí se za levoruci. To je tak roztomilý, že... Bylo to tak roztomilý, že jsem vyzvracel jednorožce. Ta holčička už nemůže být víc roztomilejší, ani kdyby líbala zatracenýho delfína. Nejdivnější na tom je, že jsem je oba potkal. Ten táta dělá nějakou práci pro firmu mého kamaráda a ve skutečnosti jsou milí stejně jako na té kameře.

Ta holčička, Alexa, se na to asi bude koukat, takže nebudu v dnešní epizodě dělat žádné oplzlé vtipy a nadávat. Jo, já vím. Jen klid. Ale víte, co bylo na tom setkání úplně nejdivnější? Ona je totiž vyšší než já. A to skoro o 30 centimetrů. Jorge a Alexo, gratuluji k dalšímu virálnímu videu a opravdu se mi líbí váš vlog.

Tak jdeme na největší video tohoto týdne. Tohle je opravdu velký. Je obrovský. Je gi-normní. Je morbidně obézní. Je prostě velikánský a odporný. Pije omastek ze slaniny brčkem. Chci prostě říct, že má hodně zhlédnutí. Mělo 4,5 milionů zhlédnutí za pět dnů, což je největší virální video za poslední dobu.

Dávejte tedy pozor, nebo to propásnete. Tenhle týpek se chystá vstřelit penaltu. Míč je tady, střelec tady. Na fotbal moc nekoukám, ale tohle bylo fakt dobrý. Perfektně provedeno. Jen koukněte. No a co? Taky umím přemet vzad. Jen koukejte. Vlastně to neumím, ale pořád přemýšlím nad tím, co kdyby se netrefil?

Vstřelil gól, takže je to v pohodě, ale kdyby se netrefil a ještě se u toho takhle předváděl, asi by ho čekalo ještě dost přemetů, jak by mu potom jeho spoluhráči nakopali zadek. Ještě jedna otázka: Budou teď tyhle akrobacie dělat i profesionálové? Začal tenhle týpek nějakou levoruci? Jen kecám, byl to dobrý kop, ale je to fotbal, takže asi strávil zbytek hry válením se na zemi a předstíráním zranění.

Ale no tak. Ale víte, co nikdy nepředstírá zranění? Pravděpodobně jeden z těch hroznejch mňaufinů. Ale také otázka dne, která je od uživatele jménem... - a ten se ptá: - "Moje otázka dne zní: Co by se stalo, kdyby neexistoval Facebook?" Takže, co kdyby neexistoval Facebook?

Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování další epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Co byste udělali, kdyby se u vás ukázal Batman? Šlohnul bych mu Batmobil. Zavolal Spidermana.

Zahrál bych si s ním "Paci, paci, pacičky". Zavolal bych Ozzyho Osbourna. Nepřetržitě bych se navážel do Robina. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"pretending to be hurt." :D No tak to sedí :D

180

Odpovědět

já souhlasim s anys, bez fb by byl svět normální.

180

Odpovědět

Kdyby nebyl FB? lidi by běhali po ulicích drželi svoje fotky a ukazovali je ostatním a řvali by: "Tak co?! Líbí se ti to?! TAK LÍBÍ SE TI TO?!?!"

191

Odpovědět

Miki : no ..takže naopak :D

180

Odpovědět

kludne tam moze hodit Granlundov gol na MS 2011

180

Odpovědět

kdyby nebyl fb? v první řadě by všechny ty 13-tiletý bárbíny pomřeli nudou... to by bylo klidu :D

180

Odpovědět

Oooh hey Mr.Burns!

180

Odpovědět

Kdyby neexistoval facebook, tak bychom nemohli učit delfíny psát statusy .

180

Odpovědět

jj zalova ozzyho a on mu ukousne hlavu xD

180

Odpovědět

On je Montek, a ona Kapulet :D :D Jedno z jeho nejlepších :)

180

Odpovědět

VIK on tu kytaru nedržel naopak on je levák ale má struny jako pravák

180

Odpovědět

Nejvtipnější byl ten týpek, co držel tu kytaru naopak :D

180

Odpovědět

OOh k***a,sory omlouvám se přehlídl sem se

180

Odpovědět

And i get real high? Opravdu? Opravdu je to že se pořádně nadechnu? Nepostrádá to pointu? Proč by potom ray říkal,řekla opravdu že se zhulí? Připravil si nás o ftip

180

Odpovědět

taky bych chtel tu melodii, nevi nekdo kde to stahnout? diky

180

Další