Delfíní znásilněníEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:259
Počet zobrazení:4 660

Reportérův trapas, psí trapas a delfíní trapas, to jsou dnešní tři videa. Plus Google+ a pokus znovu darovat Nintendo Wii. Co máte ve sklepě? - Nemám sklep. Jsem Mexičanka! - Lance a Annu. Můžete si pro ně někdo přijít, nechtějí vypadnout. - Taneční video "Mám pohyby jako buzna". - Co mám ve sklepě? Moje dítě z incestu, který vypadá jako lenochod. - Mám ve sklepě pravidla pravopisu, abych věděl, jak se píše BALÓNEK. - Ve sklepě mám střihače, který ví, jak se píše balónek. - Fakt se mi líbí, jak to stříháte.

Přepis titulků

Čau, lidi. Tohle je producentka =3, jmenuje se Erin a nedávno ji někdo z vás našel na Facebooku a poslal tuhle zprávu. "Jsi kur*vsky krásná. Chci ti ejakulovat do vlasů." Nikdo nebude ejakulovat do vlasů mé producentky, opravdu ne, lidi. Reportér tedy vkráčí do baru... A sakra! Video mělo 125 000 zhlédnutí za 4 dny a tohle na něm nechápu. Na konci můžete vidět, že tu reportáž natáčejí dva kameramani.

Byli tam dva kameramani a ani jeden ho nevaroval, že jde proti sloupu? Co z něj vůbec potřeboval dostat? "Co říkáte na nevhodné rozmístění městských sloupů? Událo se 13... 14 nehod tento týden." Chudák. Asi si rozbil brejle. Nejsem žádnej oční lékař, ale doporučoval bych navýšit dioptrie. Další video pochází z Crufts, britské psí soutěže z minulého týdne. Jak se tak na to koukám, stálo to pěkně za hov*o.

Když se já zastavím a vyse*u uprostřed pokoje, nikdy to nemá takový ohlas. Jen poslouchejte to publikum. Hučí jako při bouračce z NASCARu a potom začnou tleskat. Vytvořil pěknou hromadu. Je jak stroj na točenou zmrzlinu. A proč přes to televize dala křížek, jako by to bylo Pět proti pěti? Když se mu podíváte do obličeje, zjistíte, že se pořád cítí jako vítěz. "Vedl jsem si dobře, že jo? Jsem hodnej pes? Jsem hodnej." Upřímně na nás všechny dost zapůsobilo, jak se dokáže na fleku zastavit a hned se vysr*t.

Pro zajímavost tady máme fotku psa, který tu soutěž vyhrál. Jaká to svůdná srst. Zapomeňte, že byste na ni ejakulovali. Poslední video pochází z Brazílie a je opravdu úžasný. Začíná to skupinkou asi 30 delfínů plavající k pobřeží. Jakmile se tam dostanou, trochu uvíznou. Pak ale přiběhne hrstka lidí a všechny zachrání! Sbohem, a dík za ryby. Mělo to 2,5 milionů zhlédnutí za týden a všichni delfíni byli naštěstí zachráněni.

Proč všichni delfíni plavali k pobřeží? "Ty tvoje zatracený triky už neděláme." Možná léta plánovali invazi na pevninu! Bez rukou to bude fuška. - Našli jste naši jedinou slabinu. - Nemáme nohy! Zjišťovali jsem si něco o delfínech a našli jsme jednu zvláštní věc. Delfíni prý znásilní průměrně 14 lidí za rok. Delfíní znásilnění existuje, takže...

se u nich neoblíkejte vyzývavě. Asi si vzpomínáte na minulý týden, kdy jsme se chtěli zbavit darovaného Wii. Vybrali jsme náhodný komentář, napsali tomu týpkovi a on nám vůbec neodpověděl. Zkusíme to tedy znovu. Není to soutěž, pouze vybereme náhodný komentář a dáme vám to použité Wii, pokud ho chcete. Kontrolujte si tedy vaši schránku, protože tam vás budeme kontaktovat. Ale víte, kdo nehraje na Wii? Holka, která nám poslala otázku dne a ptá se: "Ahoj, Rayi.

Moje otázka dne zní: Jak špatně na tom jste? Chcete vidět, jak špatně na tom jsem já?" Jak špatně na tom jste? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Facebook a Twitter můžou jít. Delfíni, pusťte se do Googlu+. Díky za sledování dnešní epizody Equals Three. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Co je ve vašem sklepě? Ejakulace na Erininy vlasy, záběr jedna.

Když se já zastavím a vyse*u uprostřed... Uprostřed čeho? Fajn. Skvělá show. Ještě bych měl mít monokl. Skvělá show. Vedl jsem si dobře, že jo? Jsem hodnej pes? Jsem hodnej. A pořádně se vyse*e. Vyse*e. A pořádně se vyse*e.

Hejno? Plavou delfíni v hejnech? Zavři svůj dýchací otvor, jo? Přihlaste se k odběru! Jo! Po celý tváři a bedrech. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Trapas je to celý.

1810

Odpovědět

:D:D:D:D supeeeeeeeeer, toto bola prvá časť ktorú som videl a veľmi ma to chytilo, pustím sa do ďalších

181

Odpovědět

I'm a good dog ? I'm a good dog !! .. Fentoooon :DDDDDDDD

191

Odpovědět

So long, and thanks for ALL the fish. Něco vynechal :) Ale ne, je super že zná Douglase Adamase tolik lidi.

181

Odpovědět

bolo by mozne do popisu pridavat aj linky na original videa, rovnako ako to robi ray na youtube? potesilo by to, je to otrava kym sa clovek k tym videam doklika

182

Odpovědět

Prvýkrát, čo ma skutočne pobavilo zabitie Google+ :DD

181

Odpovědět

Nějakej úchylák ten Maxim Ivanov ne? xD Podívejte co má na zdi facebooku.

http://www.facebook.com/maxim.ivanov3?sk=wall

180

Odpovědět

Ta Erin je jak panenka :) tu bych mazlil a ochraňoval :D

192

Odpovědět

Fentooooon ! :-)

182

Odpovědět

teda s "so long and thanks for the fish" si u mňa spravil dobré očko:)

182

Odpovědět

Jay Cutler: Tak to těch závodů asi moc nevyhrála co ? :/ :D

191

Odpovědět

Moje holka dělá agility a pes jí sere na dráze skoro každej závod, takže to druhý video zas tak unikátní není.

193

Odpovědět

Prvních několik komentů ve spod, mě právě zabilo :DDD

181

Odpovědět

pokaždý zabije google+ jinak... jak asi příště? :D

185

Odpovědět

Ale Erin je vážně kost...jen to místo kam ejakulovat Maxim poskákal. Takových hezkých míst na sobě má a on by jí zničil zrovna účes :D

192

Další