Dětský kazatelEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:437
Počet zobrazení:5 748

Vzhledem k stávajícím problémům s přehráváním videí dnes musíme přeskočit jeden díl a podívat se na ten následující. Až bude zase vše zprovozněno, chybějící díl doplním. A co vás dnes tedy čeká? Domácí spory vyvolané obyčejnou písničkou, zajímavé představení na fotbalovém hřišti a samozřejmě dětského kněze kázajícího tak trochu netradičně. Otázka dne se týká Chucka Norrise, takže se můžete vyřádit.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Možná vám připadá, jako bych dnes byl opilý. To protože jsem. Nevím, co se ku*va děje v tomhle videu. Vím akorát, že to na někoho zkoušíte. Na koho to zkoušíš? Na koho to zkoušíš? Na koho to zkoušíš?

Já se tady dívám na telku. Tenhle týpek se chce očividně dívat na televizi, ale ona ho pořád otravuje. Já se tady dívám na telku. Vsadím se, že na mě ne. Počkat, co se ku*va stalo? Trefil ji ten chlápek do tváře pytlíkem kokainu? Tohle video má pouze 50 000 zhlédnutí za týden a řekl bych, že si zaslouží víc.

Já ho vlastně miluju. Na koho to zkoušíš? Ti dva jsou srandovní. Vypleskl z ní snad černotu? Nevím, jestli je to vůbec možné. A proč potom křičí na svoji matku? Mami! "Mami, vždyť jsem se jen zeptala, na koho to zkouší!"

Tenhle týden jste mi poslali tohle video, které je zatraceně dobrý. Nikdo se nezraní, ani nikdo nevyšiluje a tak. Je to jen fotbalový zápas, na kterém se kapela zformuje do tvaru tohoto fotbalového panáčka. A jestli není tohle dostatečně cool, tak koukněte na další část. Trochu to zrychlím, protože se pohybují pomalu. TO JE DOBRÝ! Vidíte?

Nebylo to cool? Nebo na mě možná snadno zapůsobí každá kravina. Tohle má také 50 000 zhlédnutí během několika dnů. Ale určitě si to polepší. Protože je to druh videa, který si posílají vidláci přes jejich Hotmail účty. Nevím, pouze předpokládám, že vidláci pořád používají Hotmail. "Hej, Ron Johne, viděls ty buzíky z kapely, jak udělali panáčka na hřišti?"

"Si piš. To taky zvládnu. Podrž mi to pivo." Chybí tam ale část, kdy potom zaběhl ten panáček do šatny a začal mobilem rozesílat fotky svýho penisu. To byla narážka na Bretta Favreho. To máte jedno. Vtipné je, že když se kapela na konci rozchází, vypadá to, jako by se ten panáček samovolně vznítil. Neee! Ne, je to výborné video a velká poklona kapele.

Poslední video mi poslali kluci z The Professionals Show a jmenuje se "Dětský kazatel". Má okolo půl milionu zhlédnutí a je asi 2 roky staré. Jasný? Úplně jednoduché. Jde o dítě na pódiu, které něco mumlá do mikrofonu a snaží se napodobit kněze. Před pár měsíci se někdo snažil přeložit, co to dítě vlastně říká. A je to fakt boží. KSAKRU.

OPRAVIL JSEM TO. JSEM CITLIVÝ. A JE TO DOBRÝ. PROTO VLÁDNU. MYSLÍM TO VÁŽNĚ. VYJADŘUJI SVOJI PUBERTU. PŠTROS. JSEM BŮH. ALLÁH!!! Abych byl upřímný, nevím, jestli tohle opravdu říká, ale pro potřeby komedie říkám, že ano. Je to stoprocentně přesné. Tahle kravina je srandovní.

Jen kaž, můj bratře. MOHU VIDĚT JAKO VÁŠ KRÁL Naprosto souhlasím. JAK VAŠE RUCE HRŮZOSTRAŠNĚ KRVÁCÍ. Jen běž a klidně to šiř. Chvalme Ježíše. VOJENSKÝ NÁKLAĎÁK. JSEM GAAAY. Počkat? Cože? Evidentně to dítě neví, co říká.

Prostě jen kříčí nesmysly. Asi jako tahle dáma. TOHLE JE SPARTA!!! Opatrně, holka. Mohli by ti jednu plesknout pytlíkem kokainu. Ale víte, kdo taky pozná, na koho to zkouší? Otázka dne, která je od uživatele... - a ten se ptá: - "Moje otázka dne zní: Jaká je slabina Chucka Norrise?"

Dobře, ta je dobrá. Tákže, jakou má Chuck Norris slabinu? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešního =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Kvůli čemu zůstanete vzhůru?

Kvůli hře Robot Unicorn Attack. Zůstanu vzhůru, abych zahnal nindža násilníky. Kvůli trávě a Adult Swimu. Abych viděl tříprsou buchtu v Total Recallu. Abych snědl kotě. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz MÍCHÁM ZMRZLINOVÁ HOVÍNKA NAŠEHO SYNA.

Komentáře (48)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opraveno.

180

Odpovědět

OMG nefunguje už tolik mesíců a žádná oprava!

180

Odpovědět

NEJDE!

180

Odpovědět

jak tam na konci napodobuje tu jižanskou tlustou černošku, co je alespoň jedna u každýho kázání :D

180

Odpovědět

Who you finna try? Who you finna try? ! :D Best :D

180

Odpovědět

pedobear: musíš si uvědomit že někteří tady třeba neumí anglicky.
Si to zkus překládat sám

180

Odpovědět

Jo už to vidím :D pardon :-)

180

Odpovědět

A kde je čtvrteční díl? =s

180

Odpovědět

ten překlad odpovědí je hodně nepovedený

180

Odpovědět

Dnešní díl mě fakt opravdu výborně pobavil - díky ;)

180

Odpovědět

Tady máte slabinu chucka http://www.youtube.com/watch?v=4WgT9gy4zQA

180

Odpovědět

not found or deleted? Geezus!

180

Odpovědět

Tak ta dnesni otazka je nejlepsi. Jsem zvedavej jaky budou odpovedi :D

180

Odpovědět

Chuck Norris

180

Odpovědět

ja jsem vzhuru kvuli tomu že davaji na tv chucka norise

180

Další