Disney WorldEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:321
Počet zobrazení:5 180

První díl roku 2011 je tu a nudit se rozhodně nebudete. Uvidíme jedno domácí video plné násilí, výbuch na mexické škole a podle titulku i chystanou návštěvu Disney Worldu. S posledním videem nepřímo souvisí i jeden webseriál a tím mám na mysli Me And My Dick. Pro ty, kteří ho neznají, vysvětlím, že "dick" se používá jako expresivní výraz pro penis. Další díl ve čtvrtek od 20:00.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Dnes vám chci ukázat jedno klasické virální video, které nádherně zachycuje náš vzájemný vztah. Tohle jste vy a tohle jsem já. Že se ale máme rádi? Tohle video má 3,5 milionů zhlédnutí za tři roky a je docela slavné. Jmenuje se "Eh, Marine," protože to ten kluk řekl. A není to jen ta nečekaná facka, která je tak líbivá, ale i to, že po tom všem je ten kluk tak šťastný.

Jako by byl pyšný na to, že z ní vymlátil duši. Jako: "Tohle tě naučí odmlouvat, děvko." Generický závěrečný komentář, který zakončí segment. Ráno jste mi poslali jedno zajímavé video. Nemohl jsem ale najít originál, takže nevím, jestli je vůbec virální. Ale vypadá to na mexickou střední školu, na které dělají nějaký experiment s velkým balónem napuštěným heliem.

To bylo nebezpečný jako kráva, ale naprosto drsňácký. Vypadá to jako scéna z Bollywoodské verze Monstra. NĚCO NÁS NAŠLO A potom začnou samozřejmě tančit. Tragické na tom je, že sedm dětí bylo tou explozí zraněno. Ale jsou to Mexičani, takže se to nepočítá. Ne, kecám.

Nikdo nebyl zraněn, všichni byli daleko od vejbuchu. Vím, že je to ode mě etnocentrické, ale když jsem věděl, že jsou ty děti Mexičané a ten balón se poprvé roztrhl, čekal jsem, že z něj vypadnou nějaké sladkosti. Když jste dítě, existují spousty momentů, které se dají zachytit na kameru. Tahle máma měla skvělý nápad. Rozhodla se říct svým dětem, že je vezme do Disney Worldu a natočí jejich reakce.

No jen se podívejte, jak jsou ty děti nadšené. Ale mám tajemství. Jaké? Jděte na záchod a tyhle si oblečte, protože jedeme k Disneymu. Já jsem chtěl do Dickova domu.

Vidíš, já ti to říkala. Jedeme do Disney Worldu. Už jsme skoro tam. Děláte si ze mě srandu? Skvělá odezva. Přestože je to video vtipné, spousta lidí říká, že jsou ty děti nevděčné nebo že to jsou spratci. Pojďme to tedy rozřešit.

Naznačovali, že jsou zklamaní, protože si mysleli, že pojedou do Dickova domu. Já jsem chtěl do Dickova domu. Dlouhou jsme plánovali, že pojedeme do Dickova domu. Přestože je Disney World skvělý, nevíme, co se děje v Dickově domu. Dickův dům může být to nejlepší místo na světě. Tohle může být Dickův dům. Nebo myslely dům Andyho Dicka a každý tam dostane koks zdarma.

Nevím jak vy, ale pro mě to zní líp, než zas*aná jízda na kolotoči. Sakra, teď chci taky do Dickova domu. Je to vtipné, protože Dickův dům je přezdívka, kterou jsem dal své expřítelkyni. Vážně, nenechte se rozhodit roztomilými malými dětmi jako: "Nevděční spratci. Někdo by jim měl..." Ne, to není potřeba. Ta máma později napsala, že je opravdu vzala do Disneylandu a všichni si to moc užili.

A já tomu věřím, protože když se podíváte na tu roztomilou holčičku, tak sice brečí, ale jakmile vleze do Disneylandu a uvidí Goofyho, určitě udělá: "Ó ku*va! To je Goofy!" Alespoň já bych to tak udělal. Já jsem jako malý do Disney Worldu nejezdil. Byli jsme moc chudí. Rádi bychom jeli. Klidně bychom jeli i do Dickova domu. Na ranč Never-never-land.

Prostě někam, sakra! Ale víte, co byste pravděpodobně našli v Dickově domě? Otázku dne, která je od uživatele jménem... - a ta se ptá: - Čau, moje otázka zní: "Jaká je vaše oblíbená barva?" Takže, jaká je vaše oblíbená barva? Je to trochu pitomá otázka, ale buďte kreativní a svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter.

Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, jakou nejdivnější věc vám kdy dítě řeklo? Jsi můj taťka? Kdy ti narostou prsa? Tenkrát na hudebním táboře... Uprdnu se ti zadarmo do tváře.

Mám ho většího. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz DICKŮV DŮM?

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bollywoodskej Cloverfield :D :D :D
to s Mexičanama bylo docela drsný, ale i tak jsem se smál :D
a Dick´s house - skvělá přezdívka pro přítelkyni :D

00

Odpovědět

moje oblíbená barva je sexsová

182

Odpovědět

Mája: Jo , jsi asi jediné, protože byly fakt super :D

180

Odpovědět

Sakra zrovna jsem sem chtěl napsat že má nádherný kozy, ale asi jsem nebyl jedinný koho zaujaly xD

200

Odpovědět

To sem fakt jediná, kdo jí nečuměl na kozy? :D btw..dick's house na konci mě rozsekal :D

200

Odpovědět

Nechci nic říkat, ale mě příjde, že i on je původem z Mexika
:D

211

Odpovědět

to intintxelor:
zajímalo by mě, jestli seš ty normální. On si jen dělá srandu. A navíc je to s nějvětší pravděpodobností původem ind. Cigáni jsou většinou z Rumunska, Maďarska atd.

A ještě info o indech: v Indii dosáhne mnohem víc lidí vysokýho vzdělání než tady nebo třeba v USA. Plno indů je zaměstnaných např. v IBM v Brně a to ne zrovna na nejmíň placených pozicích :)

ta černoška na konci měla teda pěkně debilní otázku, ale plně chápu Raye proč ji přidal do tohoto dílu.........no přece kvůli těm kráným KOZÁM!!!

181

Odpovědět

Až tady ten díl sem zjistil,že úplně ze sra**ových videíí udělá legendy.Př.dick's house

180

Odpovědět

dick´s house mě dostal :D

190

Odpovědět

Tenhle cikán se naváží do mexičanů? Je normální? AŤ se koukne na sebe

185

Odpovědět

Val: Kdo, Ray? Taky jsem o tom přemejšlel, když jsem ho tu viděl poprvý. Napadlo mě sice, že má možná předky v Mexiku, ani nevim proč, ale jinak je to podle mě normální americkej běloch... Ale já pouze hádám ;-)

180

Odpovědět

Jenom by mě zajímalo, nevíte někdo jeho národnost/etnický původ? Snažila jsem se to najít, ale nic důvěryhodného jsem nenašla...
btw někým samozřejmě myslím Kolikokoli, protože to vypadá, že ta o něm ví vše :)

180

Odpovědět

konci: Boobs=kozy. ;-) Superdíl.

180

Odpovědět

Rohi: Wtf...

180

Odpovědět

Trasťák to trefil :).
A též se přiznávám, že Mr. White NEmůžu odpovědět "Já ano"

180

Další