DriftováníEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:366
Počet zobrazení:3 509

Neoholený Ray William Johnson je tu s další epizodou Equals Three, ve které uvidíte emo drifting, nechutnou sázku a baseballový fake.

Přepis titulků

Tak tu sra*ku rozjedem. Jak je, lidi? Normálně se před natáčením oholím, ale tentokrát to nechám takhle, protože některým holkám se to líbí. Čubičky z toho vlhnou a tak podobně. Dost ale o mém pedostrništi. Slyšeli jste někdy o driftingu? Tohle první video je o driftingu, až na to, že probíhá... na tříkolce.

Pokaždé mám pocit uspokojení, když se dělá něco, při čem se můžete zranit... a nakonec se zraníte. Vtipný, jak to funguje, co? Tohle video mělo 125 000 zhlédnutí během pěti dnů a musím říct, že tohle je moje oblíbené emo děcko. Tenhle se při trápeních neřeže, jako ti ostatní emo srabi, ale vlítne do zasr*nýho stromu. Koukněte na ten jeho snaživý výraz. Kde ten byl, když jsi měl šlapat?

A pak samozřejmě následuje kolize. Prdel mu vyletí ze sedátka. Jenže když se pak zvedne, tak má pořád na tváři úsměv. Ten týpek se pořád směje. Bolest totiž emo děcka rozesměje. Znáte takové ty dlouhé záchodky na hromadných akcích? Ty dlouhé hnusné srá*e? Jako ten, ve kterém stojí tenhle chlápek?

Aby vyhrál 60dolarovou sázku... Víte co? Prostě se dívejte. Ten chlápek vlítnul po hlavě do vany plný penisový šťávy kvůli 60 dolarům? Chcanky a zesr*ná voda mu nacákaly do pusy? Vím, že je na tom ekonomika zle, ale nechat si za 60 dolarů nacákat do nosu chcanky a zesr*nou vodu? Potřeboval jsi ty prachy tak nutně, Kapitáne Žloutenko? Nemůžeš vlítnou do záchodu jak na zasr*ným tobogánu.

Děláš si srandu? Někdo tam mohl položit kabel. Je mi jedno, že to mělo 100 000 zhlédnutí. Ta šipka do záchodků se všemi těmi chcankami v nose. To je prostě trapný. Nikoliv ale tak trapný, jako ty podlouhlý záchodky používat. Nesnáším do těch věcí chcát. Všichni chlapi stojí v řadě s vytáhnutejma ptákama. Je to jako přehlídka krásy pro penisy.

Já samozřejmě vždycky vyhraju, protože můj penis umí točit hůlkou. S mým štěstím vždycky chčiju vedle obrovskýho černocha a říkám: "Ty mi koukáš na pé*o?" A on, že ne, což mě urazí, protože mám fakt pěkný pé*o. Když jsme u chcanek a sra*ek cákajících vám do pusy... Necháme to radši bejt. Další video bylo pořádně populární se svým 1,5 milionem zhlédnutí. Sakra!

Bude se vám líbit. Figurují v něm totiž... koule. Počkejte, bude to ještě lepší, když tam pár míčků přihodí. Veřte tomu nebo ne, ale tohle je podruhé, co tomu týpkovi létaly koule ke tváři. Líbí se mi, jak ten zhulenej kameraman pořád říká: "To není možný." To není možný. Bohužel má To není možný pravdu.

To video je totiž kravina. To není možný. Ne že by to video nebylo kreativní nebo jak se říká "diskuzi vyvolávající", ale osobně si myslím, že to je fake. Vím, že to říkám častokrát, ale častokrát to bývají faky. Je to fake. Jasně, říkám, že je všechno falešný. Třeba: "Čubko, ty kozy jsou falešný!" Počkej, kam to jdeš? Buďme ale realističtí.

Víte, jak by bylo těžký trefovat se do baseballového míčku na tom samém místě pořád dokola? Kdyby to bylo doopravdy, tak to pořád pálí do shortstopu, což není zas tak efektivní. Netvrdím, že to není možné. Spíš nepravděpodobné. Nevím, jestli je to herec. Možná, že to je opravdový hráč, ale nevidím ho, že by bral steroidy a brečel nad výplatní páskou, takže nevím. Pokud to ale fake je, tak jim musím vyjádřit uznání, protože to vypadá celkem věrohodně.

Ještě chci poukázat na něco vtipného. I když toho kameramana nevidíte, tak to vypadá, že mu ho tam honí bezďák. Ale víte, co si vždycky nechá vyhonit od bezďáka? Otázka dne, která je od uživatelů jménem... - a ti se ptají: - "Naše otázka dne zní: Když jste v cizí zemi, co prvního uděláte?" Co je první věc, kterou uděláte v cizí zemi? Kromě jejich žen.

Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson s pedostrništěm a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Co to máte na obličeji? Zbytky z Epické žranice.

Tvaroh od dědy z rozkroku. Vousy Zacha Galifianakise. Tahle jizva? Jsem chlapec, který přežil. Miliardy potenciálních mimin. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Další den, další zatracený video. Nahraju to nahatej, kur*a. Poprskal jsem se, do prd*le.

Zasr*ný sociální média. Se*u na tvůj gauč. Zvládnu to líp. Moc s tím nejsem spokojený. Dost o mém pedofilním... Jeden zasr*nej pohled. Balíme, lidi. Skvělá práce. Jsem tu sám, tak nevím, proč tu tleskám.

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moc rád bych znal tu pěknou paní na konci ;-)

180

Odpovědět

američan ...:(

188

Odpovědět

fakeantifake: Ta slečna na konci je Kyla Leon.

184

Odpovědět

Hrb: yup, mám taky ten samej pocit, raye sem si oblíbil, ale poslední dobou mi to přijde slabší oproti starším dílům..

183

Odpovědět

Double! 00:29 + 01:37 = YOUR FACE! GOD DAMMIT!

181

Odpovědět

a kdo je ta holka na konci videa stema krasnejma pevnejma vozičkama

1812

Odpovědět

opět velice nadprůměrný díl RWJ a proto mu z milosti dám 3 hvězdy

1836

Odpovědět

Hrb: taky mám takovej názor.. :)
a celkem už mě fakt začíná s**t ty sprostý slova.. někdy je to až moc přehnané.. jako že jich je tam moc někdy.. ale nejvíc mě štve to *PÍÍÍP* !!!!!! :D

185

Odpovědět

To je snad poprvý, co byly všechny odpovědi na otázku dne dobrý.

184

Odpovědět

ten má hroznou mikinu, jak ruskej námořník :3

1820

Odpovědět

Nějak mi příjde, že to slábne....bývaly časy, kdy mě Ray svým komentářem, připomínkou nebo narážkou fakt rozsekal..ale v poslední době už mi to nepříjde tak dobré....už to není ten jeho super přirozený humor....nevím..má někdo stejný názor???

1821

Odpovědět

Tak to na těch záchodcích mě dostalo, na to sem čuměl s hubou otevřenou :O Je neuvěřitelný, co někdo udělá za prachy. Připomnělo mi to kámoše ze základky (tak 7 let zpátky, asi sedmá třída), co chtěl strašně moc moje brambůrky co jsem si koupil a sliboval, že překousne žížalu, když mu je potom dám (poslal sem ho do pr...., měl jsem hlad). No proti tomuhle je to samozřejmě slabej odvar, za to bych mu těch chipsů musel dát snad celej náklaďák... ;-)

181

Odpovědět

Milo: Freddieho na teba! :D

181

Odpovědět

Atomic Guth - A snad si i počkáš. Nedá se to poslouchat a většinou se "písničky" z YFM nedostanou nad 8/10

1813

Odpovědět

Už dlouho čekám na Robot Bar Fight a 8-bit World :(

183

Další