Expert na karateEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:388
Počet zobrazení:4 712

Počínaje dnešním dnem, se tu budete každé pondělí od 20:00 setkávat pouze s novými díly Equals Three, takže pokud jste nedávno zahlédli nějaké nové populární virální video, vězte, že ho Ray určitě hned okomentuje. Taktéž budou navazovat odpovědi na otázky dne a mezi jednotlivými epizodami se můžete pohybovat pomocí tlačítek. Všechny díly =3 najdete zde. A co uvidíte dnes? Obrovskou dávku roztomilosti, jednu "nachytávku" a koukneme i na jednoho legračního amerického politika.

Přepis titulků

Co se děje, lidi? Moje vlasy jsou extra-super-naježený, to se děje. Ale mám tu něco, z čeho zaručeně uděláte: Ó můj Bože. To je tak kur*vsky roztomilý. Vypadá jako polární medvídě, které zní jako Gizmo. Dop*dele! To je tak roztomilý. Tohle video vidělo za rok asi 400 000 lidí a je to jenom pes, který vyje ve spánku.

Tipuju, že má noční můry nebo něco podobnýho. Ježiši! Ku*va! Do hajzlu! To je tak neuvěřitelně roztomilý. Někdo mi poslal opravdu podivné video. Teď má asi jen 120 shlédnutí, ale je opravdu vtipné. Většinou vysvětluji já, co se stane, ale tenhle chlápek to taky zvládne. Tak jo. Máme chvíli, než se můj spolubydlící vrátí. Na kohoutek jsem dal obyčejnou gumičku, takže až si pustí vodu, začne to stříkat.

Můj spolubydlící ale není tak blbý, takže mám záložní plán. Jablka a povlak na polštář. Tak jo. Pochopili jste? Potom tedy přijde ten spolubydlící domů. Ku*va! Jablko nepadá daleko od hlavy. Jak jsem řekl.

To video je vtipné, ale pořád s ním mám trochu problém. Nejde o to, že je to fake. Tahle část tedy vypadá trochu nahraně, ale ten spolubydlící neucukne, než dostane ránu, z čehož vyplývá, že je to doopravdy. Jde o to, že ten týpek to nazval "nachytávkou" a nachytávka většinou zahrnuje nějaký propracovaný žert. No tak, tohle není nachytávka. Tohle je prostě týpek, na kterého zaútočili pytlem jablek. Nas*r si, Gumby!

Víte co? Taky půjdu udělat nějakou nachytávku. Půjdu do obchodu, vyberu si náhodně nějakou Asiatku a dám jí pořádnou ránu do obličeje. To je tak skvělá nachytávka. Ještě malá poznámka. Až vám jednou váš spolubydlící napálí ránu pytlem jablek, možná vás to přinutí hledat si nový podnájem. Dva miliony zhlédnutí za dva dny.

Určitě jste už tuhle debatu kandidátů na newyorského guvernéra viděli. Dobře, tady je ten chlápek. Jimmy McMillan, kandidát na guvernéra. Zastupuje politickou stranu "Nájmy jsou sakra příliš vysoké." A celý jeho projev je o tom, že nájmy jsou sakra příliš vysoké. Zastupuji stranu "Nájmy jsou sakra příliš vysoké." Lidé tvrdě pracují osm hodin denně a čtyřicet hodin týdně. Ženy se nemohou starat o svoje děti. Nemohou je nakrmit. Zatímco mluvím, někoho propustili z práce.

Nemají na snídani, oběd ani večeři. Poslouchejte! Nějakému dítětiprávě zakručelo v břiše. Slyšeli jste to? Musíte naslouchat jako já. Pojďme se zabývat problémy. - Lidé si nemohou dovolit platit nájmy. - Pane Cuomo. Máte třicet vteřin. Nájmy jsou sakra příliš vysoké. Jako expert na karate, tady nebudu s nikým diskutovat. Protože naše děti si nemohou dovolit nikde bydlet.

Nikde. Není kam jít. A proč? Přesně tak. Nájmy jsou sakra příliš vysoké. - Děkuji, pane McMillane. - Dobře. Teď k tématu. Nebudu se tomu chlápkovi vysmívat, protože má očividně srdce na pravém místě. A přiznejme si to. Nájmy jsou opravdu kur*vsky vysoké. Ale je těžké brát ho vážně jako politika, když vypadá jako černý Colonel Sanders.

A nosí stejné rukavice, kterými O. J. Simpson škrtil svou ženu. Navíc, některé věci, které říká, jsou tak trochu neortodoxní. Poslouchejte! Nějakému dítěti právě zakručelo v břiše. Slyšeli jste to? Musíte naslouchat jako já. Ne, nikomu v břiše nekručelo. To byl jen tenhle pes a jeho noční můry. To je tak zatraceně kur*vsky roztomilý, že už to prostě nevydržím. Každopádně, potom řekne...

Jako expert na karate, tady nebudu s nikým diskutovat. Cože? Expert na karate? Myslím, že to dává docela smysl, protože čas od času je v politice potřeba trochu zas*anýho kung-fu. Co prosím, Christino O'Donnellová? Ty že nejsi čarodějka? Tenhle komentář na konci měl asi směřovat na svatby gayů. Názor naší strany je takový, že pokud si chcete vzít botu, tak se s ní ožeňte.

Cože? Oženit se s botou? Měl jsem malý milostný románek s touhle teniskou, ale rozhodně jsi ji nechci vzít. Tenhle možný budoucí guvernér je sice trochu výstřední, ale rozhodně je zábavný. Ale víte, co je taky zábavné? Otázka dne, která je od uživatele jménem: - A ten se ptá: - Ahoj, Rayi.

Zdravím z Brazílie. Moje otázka dne zní: "Když je někdo potížích, je to dílo pro...?" Myslím, že myslel: "Je to práce pro..." Když je někdo v potížích, je to práce pro...? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji.

Tak mi povězte, lidi. Kdo je lepší? Muži nebo ženy? Muži jsou lepší, protože ženy pořád brečí. My jenom po sexu. Muži. Nemusíme vařit. Ženy, protože můžeme nosit věci mezi prsama. Bůh je chlap. Jen podotýkám. Chlapi. My máme Billa Clintona a vy máte Sarah Palinovou. Překlad: Brousitch Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Co je?

Nezavolám ti.

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Malý milostný románek s teniskou" :-) LOL.
Nevěděl jsem, že Ray je nadrženej pes.

181

Odpovědět

milujem ho! je to prste Pán!:D

180

Odpovědět

lagZzik: Fuck you Gumby!

180

Odpovědět

jako gizmo :D

190

Odpovědět

to hehe: To říká ten co píše "akorát" s D?

180

Odpovědět

Tenhle člověk je největší trapák .... jak se to může líbít nechápu ... snaží se být vtipnej a až moc si na to myslí ....

189

Odpovědět

to Tominas: Ty "si" dobrý učitel češtiny :D akorád neumíš ani základy ČJ :D

182

Odpovědět

*LOL*: jenže žensky maji miley sirus...nebo jak se ta kravka pise

180

Odpovědět

heh:justin bieber je p*ča takže ženy vedou

190

Odpovědět

FAKE AND GAY !!! :)

191

Odpovědět

ppci toto ma vzdy najviac pobavi , dalsi dalsi

180

Odpovědět

Mohl dát zremixovanou verzi toho chlápka :)
http://www.youtube.com/watch?v=Gg5SwyTvAHw

180

Odpovědět

Andrej: No, pokud na to koukáš jen kvůli těm třem krátkým videím...to je pak těžký :). Ač jsou Rayovy videa založený na komentování podobných populárních videí, důležitý jsou i ty jeho komentáře :)

Super díl, štěně rozkošný neuvěřitelně :D

190

Odpovědět

-Ramish-

180

Odpovědět

Proč někdo na videu nesnáší ? Protože se rád dívá beztak na jeho videa xD Heh to byla zas nějaká ironie .. !:-/

190

Další