Fanda číslo jednaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:303
Počet zobrazení:4 466

Dnešní epizoda je opět s Rayem, ke kterému se přidá trojice scénáristů a trojice srandovních videí. Uvidíte okamžitou karmu, rodinný Návrat do budoucnosti a dalšího YouTubera se jménem Ray. Vysvětlivka: Blue Waffel je slangový název pro infekční onemocnění vagíny.

Přepis titulků

Hej, zmr*i. Dnes uvidíte video, které je ukázkovým příkladem okamžité karmy. Hej, zmr*i! V pohodě. Moji fanouškové se mnou taky zachází jak s hovnem. Naposledy dostala takovou ránu moje bejvalka. Máte pravdu. To není vtipný. Kdo by se smál takovýmu vtipu? Ta holka se jmenuje Sever a je štěstí, že tam nežije. Kdyby se jmenovala Jih, tak je to úplně jiný video.

Hej, zmr*i! Jediný rozdíl mezi ní a Victorem Ortizem je ten, že ona očividně ví, jak dostat lacinou ránu do ksichtu. Tohle video má jen 2500 zhlédnutí během několika dnů. Jde o propagaci k videoklipu kapely, která se jmenuje Sumo Cyco. Musím je pochválit, jak mají ten virální marketing zmáknutej. Když se taky necháte fláknout větrákem, tak můžete mít reklamu tady v Equals Three. Na konci toho videa zjistíte, že se ten videoklip jmenuje "Zachycovač". To je docela dobrý název, když uvážíme, že ten větrák zachytil její zatracenej ksicht.

Nejsem si jistý, jestli bude ten klip takový hit jako tohle video, ale dostat ránu jako od Tysona je docela metalový. Další video vám ukáže Martyho McFlye poté, co se usadil se svou ženou a dětma. POSLOUCHEJTE SÍLU TOHO MOTORU! Neboj, kámo, ta cesta je dostatečně dlouhá, abych dosáhl rychlosti 88 mil za hodinu. Chci znovu zažít ty skvělý časy, kdy jsem ještě neměl minivan. Tohle je jediná kára na světě, vedle který vypadá DeLorean cool. Proč se o to vůbec pokouší?

I když je to "Nejkrutější pálení pneumatik u minivanu", pořád řidíš posr*nej minivan a pořád si nevrzneš. Proč vůbec potřebuješ, aby jel ten minivan tak rychle? "Do prd*le, nestihnem fotbalový trénink." "Kur*a, musím na rodičák." Musíme rychle do McDonaldu, než přestanou prodávat snídaně. Zbožňuju, jak ten týpek mává a je na sebe tak pyšný. "Tohle bude fakt boží."

Matka mu řekla, aby dojel pro mlíko a on na to: "Jasně, že dojedu, mami. Půjčím si auto." Takže to auto vezme, zničí motor a bude to poprvé, co přijde domů se slovy: "Mami, dneska jsem ho vykouřil." A bude mluvit o autě. Většinou vám před okomentováním vysvětlím, co se v tom videu děje, abyste byli v obraze. Tady to ale nejde, protože to vůbec netuším. Král.

Král. Kdo je král? Lví král. Lví král. Král. Král. Král, král, král. Lev, lev. On je král. Lví král, lví král. Kdo je král? Král, král. Lví král. On je králem džungle. Nevěděl jsem, kde u toho chlápka začít, tak jsem se vydal na jeho kanál. Ukázalo se, že to je jeden z největších fandů Lady Gaga. Taky mě to překvapilo.

Lady Gaga, ta ženská, která nosí šaty z masa a předstírá, že je chlap, má pošahaný fanoušky. Jak šokující. Tohle není jen malý úryvek z jeho písní. To video trvá celé dvě minuty. ZNÍ JAKO MEL BROOKS Kde je stádo, co zabilo Mufasu, když ho potřebujete? Tohle video úplně mění můj pohled na důchod. Koukněte, jak na hovno to je. Ten chlápek se musí kur*vsky nudit. Natáčí tři videa denně před svojí úžasnou sbírkou triček.

Koukněte na jeho kanál. Nahrál 500 videí za 4 měsíce. Natáčím videa už tři roky a mám jich zhruba 230. On jich má zkur*enejch 500! A všechny písničky zní stejně, jen u nich mění slova. Kdo má rád Ford Ranger? The Whoopie Boys, tři budhističtí mniši. Nejlepší je, že se můžete přidat a napsat mu vlastní nápady. Já už to udělal.

Píseň o dětech ve tvým sklepě. Strašidelný je, že se taky jmenuje Ray. Přemýšlím, jestli to nejsem já z budoucnosti, do které jsem se dostal tím minivanem. Možná se mýlíme a jeho písně by byly o hodně lepší, kdyby je zpíval nějaký kvartet. Ale víte, co zpívá stejně kur*vsky dobře? Otázka dne, která je od uživatele jménem... a ta se ptá: "Jak se jmenuje vaše hra?" Jak se tedy jmenuje vaše hra?

Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Co máte v puse? Hej, zmr*i! Špinavou lasturku.

Velbloudí palec. Antidepresivum. Zoubkovou vílu. Konec přátelství. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz To je ten největší vtip ve Lvím královi. Máš dvě děti, z nichž jedno je Mufasa a druhý Scar. Asi bych z toho měl mohutnou erekci. O nic víc nejde.

Tobě je to u prd*le, co? V podstatě ano. Bylo mu to naprosto u prd*le. Ticho, prosím!

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten novej styl je zajímavej :D Je to jako mít Raye v pokoju :D

180

Odpovědět

teším se až přeložite http://www.youtube.com/watch?v=ovTdRq2_vxA

181

Odpovědět

Tak ten kvartet byl fakt povedenej :)

180

Odpovědět

Lasturku prej :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D OMG

180

Odpovědět

Nejvíc mě rozesmál překlad cameltoe:D

180

Odpovědět

Tipuju si, že začal nahrávat před zrcadlovku, protože si jinak nedokážu vysvětlit to roostření Raye po tom pěveckém výkonu :DD

180

Odpovědět

Špinavá lasturka... Tu věc bych pojmenoval mnoha slovy, ale lasturka mezi nima určitě není. Možná tak máma všech špinavých lasturek. :D

181

Odpovědět

YOUR FACE! GOT DAMM IT!

182

Odpovědět

Adsso: a jak bys to asi přeložil ty? ty chytráku...se koukni na nějaký seriály, filmy, všude se to takhle překládá ty retarde

1811

Odpovědět

má novou kameru že .-)

181

Odpovědět

Dobrej díl ... ale nejvtipnější věc na něm ? ... Překlad Cameltoe

181

Odpovědět

ako sa vola ta zaverecna pesnicka s toho pls? bol by som vam moc vdacny

180

Odpovědět

toho dědka můžete dávat do hudebního okýnka, aspoň tam bude něco co se dá poslouchat! -_-

182

Odpovědět

"Blue Waffle" is a slang term for a severe vaginal infection

180

Odpovědět

oblíbená hra?God´s Trabant Auto(Nejlepší je díl San Alkatraz):D

184

Další