Fórek ze sprchEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:342
Počet zobrazení:4 761

Dnes uvidíte budoucí astronauty trénující na dětském hřišti, dubstep tučňáka a vtípek ze sprch, nikoliv těch vězeňských. Jakou celebritu máte tak rádi, že byste si ji vzali?

Přepis titulků

Jak je, lidi? Máme tady tuhle otáčející se věcičku na dětským hřišti, kterou někdo roztočil tak rychle, že rozhazuje malý děti. Pak ale přijde jedno ambiciózní dítě, který si myslí, že to zvládne. Co to sakra je za atrakci? To jako navrhli pro populační kontrolu? Tohle video bylo celkem virální. Mělo 500 000 zhlédnutí za šest dnů. Rád bych ale toho mizeru viděl ve super-zpomaleném záběru, ne kvůli tomu, jak je to neuvěřitelně srandovní, ale abych vám ukázal, co byste rozhodně neměli dělat.

Rozhodně nedělejte tohle. Samozřejmě to nebylo vůbec srandovní, neměli byste to nikdy zkoušet, natáčet se přitom a pak mi to posílat. Nevím, jak vám, ale mně přijde ta hračka pořád zábavná. Za mýho dětství jsme měli jen opičí hrazdu, na kterou stejně pořád nedosáhnu. Takže je mi u pr*ele, jestli mě to vyhodí a způsobí otřes mozku.

Pořád si to chci vyzkoušet. Vypadá to, že máte opravdu rádi tučňáky. To je v pohodě. Nijak mi nevadí váš podivný tučňáčí fetiš. Určitě tedy rádi uslyšíte, že někdo vzal video s tučňákem a přidal k němu dubstep písničku od... Určitě jste tu písničku od Elmekadaf už slyšeli, že jo? Trollové a pánové, představuji vám Dubstep tučňáka. To bylo skvělý.

Ten tučňák je borec. Určitě si říkal: "Se*u vám na Happy Feet." S takovými pohyby se za chvíli pustí do pogování s lvouny. Promiňte. Nemůžu se tomu videu přestat smát. Originální video bez dubstepu je tady s 23 000 zhlédnutími. Nejsem si ale stoprocentně jistý, protože existuje spousta kopií. Ty jeho pohyby jsou ale žhavý, že jo? UMÍ ALE LÉTAT? Omlouvám se, ale během natáčení začínám ztrácet hlas, takže ke konci epizody můžu být naprosto němý.

Většinu z vás to ale potěší, protože konečně taky zavřu hubu. Ty jeho pohyby jsou tak žhavý, že kvůli nim tají polární ledovce. On způsobuje globální oteplování. Nas*r si, Al Gore. Dělám si z Al Gora srandu, ale tohle video nám dává příležitost udělat to, co jsme vždycky chtěli. Vzít tučňáka a dát mu klobouček a hůlku. "Jsem Angličan, nebo jen gay?" To je opravdová píseň, přísahám.

Tohle video jste asi už viděli na mojí stránce, ale stejně ho okomentuji. Protože to je opravdu velice dobrý fórek. Tenhle kluk si ve sprše myje vlasy a jeho kámoš mu potají pořád leje šampón na hlavu, takže si myslí, že ten šampón nejde smýt. Nejde to dolů! Můj Bože! Nejde to dolů!

To video mělo 5 milionů zhlédnutí během pěti dnů, což znamená, že spousta lidí sledovala sprchujícího se teenagera. Všiml jsem si, že jde o veřejnou sprchu a oni jsou tam v šortkách. To jsou jako na letním táboře? A kdo je ku*va filmuje? Jejich vedoucí? Uznávám, že tohle je ten nejčistší fórek, jaký jsem kdy viděl. Je docela vtipné sledovat toho kluka, jak vyšiluje. Nejsem si moc jistý, čeho chce dosáhnout. Toho šampónu tam ale měl spoustu.

Určitě se to snaží vymýt ještě teď. "Už je to pryč?" Vím, že někteří z vás hipíku si už stěžujou. "Víte, kolik galonů vody se na ten fórek vypotřebovalo?" Ne. Kolik? "Jako hodně, kámo." Opravdu se mi to video líbí. Je to velice dobrý a bezpečný fórek. Nikdo při něm nebyl zraněn, takže chápu ty zhlédnutí. Ale jak vás znám, tak byste toho kluka nejradši viděli, jak létá po dětským hřišti.

"Věřím, že mohu létat. Věřím, že se mohu dotknout nebes." Vy sadističtí bastardi. Ale víte, kdo nikdy není sadistický bastard? Otázka dne, která je od uživatele jménem... a ten se ptá: "Kdybyste si mohli vzít jakoukoliv celebritu, jaká by to byla?" Kdybyste si mohli vzít jakoukoliv celebritu, jaká by to byla? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter.

Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Ještě v rychlosti. Hostoval jsem v Igual A Tres. Takže pokud chcet vidět, jak mluvím hroznou španělštinou, protože tak mluvím, klikněte sem. Navíc jsem příští týden mimo město, takže nebudu moct natočit Equals Three. Já vím, ale máte štěstí, lidi.

Zaskočí za mě Kassem G, takže to bude opravdu zajímavé. Je to opravdu vtipný a talentovaný chlapík. Bude se vám líbit. Tak to je vše. Díky za podporu, lidi. A kde je ten zasr*ný hipík s tím obrovským jointem? Tak mi povězte, lidi. Na jakém koni jezdíte vy? Na houpacím koni. Na robotím jednorožci, který střílí ze zadku duhu.

Na bezejmenném koni. Jezdím na zadku... tvojí mámy. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Ještě v rychlosti. Hostoval jsem... Nevím, jak vy, ale ta hračka... Moc nadávám.

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak mu můžu poslat video

180

Odpovědět

Hannu Montanu :D

180

Odpovědět

Na konci:Jezdil sem na zadku......tvý mámy :D

180

Odpovědět

Musim rict ze ty jeho videa uz sou cim dal vice trapnejsi, uz se nedokazu zasmat ani u jednoho ,, vtipku", ktery udela, muj nazor je ze uz by mel prestat s =3

1913

Odpovědět

ten tociaci hribik nemal chybu este teraz sa na tom smejem:D

181

Odpovědět

KassemG přeložte neni to zas az tak spatny.....

180

Odpovědět

I beliiive i can flyyy, i belive i can touch the skyyy :D To mě dostalo :D

181

Odpovědět

U mě je odpověď na jeho otázku Miku Hatsune

181

Odpovědět

´fuck,f**k,f**k,f**k.S**t! Moc nadávám!´´ že by mu to KONEČNĚ došlo? Ty vulgarismy mě fakt se rou

1820

Odpovědět

Toho Kassema nepřekládejte, je trapnej, takže to je zbytečný.

1815

Odpovědět

Jak se rika NADAVAT ?

186

Odpovědět

Dobrej díl :) Co se otázky týče, tak bych si vzal Charlieho Sheena... Abych každý den viděl, že je na tom někdo hůř, než já.

196

Odpovědět

I Believe I Can Fly :D

184

Odpovědět

sama sebe :))

188

Odpovědět

Já bych si vzal Liu z Kids react to.. :D

188

Další