GólEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:327
Počet zobrazení:5 865

Dnešní trojici tvoří sporný hokejový gól, zpěvák s obrovskými plícemi a králík s nadměrným nadýmáním.

 

Přepis titulků

Nebudu lhát, na sporty moc nekoukám. Homosexuál ale nejsem, takže sklapněte. Jak už jsem říkal, sportům moc nefandím, ale našel jsem tohle video s půl milionem zhlédnutí. Je z hokejového zápasu, kde puk vletí do brankářových kalhot. Podívejte se na to znova zpomaleně. Mějte na paměti, že to je zatím remíza a hrají přesčas, takže je tenhle gól důležitý. "Puk překročil brankovou čáru a lze uznat jako gól." Tady to začne být zajímavé, četl jsem, občas to tak dělám, že v hokeji existuje následující pravidlo: Jak rozhodčí ztratí puk z dohledu, musí přerušit zápas.

Což se nestalo. Hokejoví fandové jsou z toho sinalí a říkají: "Co to má krucinál znamenat?" Když nad tím tak přemýšlím, je to něco, co by se mohlo stát v komedii Willa Ferrella, něco, co byste viděli, zasmáli se tomu a řekli, že by se to v hokeji nikdy nestalo. Ale stalo. Tohle video jsem našel na stránce Wimp.com. Očividně ji pojmenovali po slaboších jako vy.

Moc se mi to video líbí, je působivé a taky pozitivní, kde nikdo nepadá na zadek. Má to jasný název "Tenhle chlápek umí udržet notu" a je to prosté, jde o kvartet zpěváků, kteří se předvádějí. Dávejte pozor na tohohle. No tedy, skutečně působivé. Jméno toho zpěváka je Tim Waurick a celá ta nota trvá zhruba 31 sekund. A protože mě znáte, sám to vyzkouším, abych se přesvědčil, jak náročné to opravdu je. Proč se někdo nenaučil splachovat potom, co se vysere? - Jak dlouho to trvalo?

- 24 sekund. Nic to není. Údajně jde o oceňovaný kvartet z Missouri, jmenují se Vocal Spectrum, pokud si je chcete najít. Zkuste si taky tu notu udržet a napište mi do komentářů, jak dlouho vám to trvalo. Není to tak snadné, jak se zdá. Když už jsem si myslel, že jsem viděl všechno, někdo natočí návod, kde vysvětluje, jak pomoct králíkovi pouštět plyny. Vážně. To video je od společnosti Howcast, která vytváří výuková videa, alespoň to tak tvrdí na svém webu. "Masírujte králíkům bříško a většině se to bude líbit a pomůže jim to s plyny.

Někdy uslyšíte, jak prdí. Nebo uslyšíte, jak jim v bříšku bublá. Můžete slyšet legrační zvuky jako... zatímco to budete dělat a plyn se tam bude pohybovat. Zvednu mu zadeček a nechám ho takhle pohupovat. Lehce s ním budu takhle třást. Samozřejmě nemusíte čekat, až bude mít králík zaražené prdy." Nikdy jsem králíka neměl, takže vůbec netuším, jak důležité je, abych mu pomáhal s plyny.

Asi je to ale tak hrozný problém, že se kvůli tomu musí natáčet celé video. Nemyslím si, že by lidi pomáhali takovýmhle způsobem prdícím miminům. No tak, uprdni se, ty malej sráči. To je lepší. Nejdříve mě napadlo, proč místo téhle komplikované masáže prostě nenechat králíka, aby prděl sám. Myslím si, že se králíci naučili prdět sami o hodně dřív, než přišli lidi a začali jim zvedat zadky do vzduchu, aby z nich ten prd vykřesali.

Až teď půjdete do klubu a uvidíte holku twerkovat, bude vám jasný, čeho se snaží docílit. Ještě že je hudba nahlas. Dneska to bylo plné prdů, za to se omlouvám. To je vše, nezapomeňte na celá videa, odkazy jsou dole v popisku. Uvidíme se v podcastu za pár dní a nezapomeňte mít fajn Nový rok. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz No tak, uprdni se, ty malej sráči.

Jeho zasraná hlava... Očividně je posedlej Ďáblem. Proč se někdo nenaučil splachovat potom, co se vysere? - Jak dlouho? - 24,6. Sakra, pořád stejně.

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak dlouho jako trvá zkouška sirén každou středu by to ani jeden z nich nevydržel. :D

60

Odpovědět

poslal bych mu tohle video aby si o nás češích pomyslel něco dobrého .-D

http://www.youtube.com/watch?v=18XPQZS5s9c z toho videa nevím jestli se mám smát nebo se cítit tak trochu v depresi -)... co člověk nenajde když se snaží otevřít kokos...

P.S.: jak byste přeložili "Silent lucidity" ..skvělá píseň od Queensryche, ale moc mi v tom textu nezapadá přeložení jako " Tiché jasnosti"

43

Odpovědět

Jo, ten Howcast znám a většina jejich videí je...no...myslím, že jejich video How to twerk mluví za všechno :D

80

Odpovědět

Jen taková drobná připomínka: K videu o hokeji Ray mluví o "overtime", což zcela určitě znamená prodloužení, tedy normální hokejový termín, překládat to jako že "hrají přesčas", mně přijde jako blbost.

351

Odpovědět

přesčas se taky používá

320

Odpovědět

Twerking už nikdy nebude jako dřív! :D

330

Odpovědět

nechapem preco ten vysmiaty smajlik :(

38

Odpovědět

Ray vypada jak ne-tolik nabusenej, ještě menší bratr Crixuse :D

250

Odpovědět

jakože by mohl zaskočit za Pietra, jo? :D

20

Odpovědět

Očividně ještě neviděl Svěráka v Hospodě na mýtince.. :) Ten to teprve dává! :D
"Aaaaaa pane Kulhánek, že jsem tak smělý" :D Cimrmanovci budou vědět o čem mluvím :P

233

Odpovědět

To si zabil:) Svěrák měl tehdá dobrej hlas, když mu děvenka chodila pro šafrán a trochu toho zázvoru:)

81

Odpovědět

Měl sem králíka a umřel mi, ale ne proto, že by měl zaražený prdy. Nýbrž proto, že se snažil večer oprcat kunu :(

633

Odpovědět

"To je ale tak smutný příběh" :( .... Anebo "Doesn´t matter had sex!" :D

336

Odpovědět

V jednom se ale plete. Miminkům se běžně pomáhá s prděním. Existují na to speciální cviky, případně se zavádí gumová hadička: http://www.mujlekarnik.cz/rektalni-rourka_detail/

87

Odpovědět

Nemuzu si pomoct ale zněl jako velkej komár :D

120

Odpovědět

Jen zaplácnout...

80

Odpovědět

Dneska jsem se tedy pobavila...ale jen tak mimochodem, i kdyby se Rayovi povedlo těch 31 sekund, stejně ale rozhodně nedrží stejnou notu :D

563

Odpovědět

Toho, že nedržel stejnou notu, bychom si nevšimli bez tvého komentáře ;)

48

Odpovědět

Nechci znít, že umim strašně anglicky a vyznám se, jen chci upozornit na skrytej vtípek, kdy Ray naschvál vysloví "about" kanadskym přízvukem a dělá si srandu, že hokej sledujou jen kanaďani. No Captain Obvious flies awaaay

119

Odpovědět

sheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet :D

516

Odpovědět

Není to sheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet,ale shiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit :D

251

Odpovědět

+Harrocnechcel som byť vulgárny :D

84

Odpovědět