HA HA HA!Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:308
Počet zobrazení:4 030

Stejně jako u Dudesonů přeskočíme nekolik dílů, abychom se dostali na slíbený předvánoční speciál, i když to jediné, co je na něm speciální je fakt, že ho Ray natáčí venku. Sebevražedná jízda tramvají, psycho cvičení aerobiku a papoušek zpívající metalový hit, to je dnešní sestava. Další díl nás čeká příští pondělí a uvidíme, zda bude ještě v duchu Vánoc. Do komentářů nezapomeňte napsat odpověď na otázku dne, která zní: Co si přejete k Vánocům?

Přepis titulků

Co se děje, lidi? Je ku*evská zima, to se děje. Jen do toho, udělejte si legraci z mýho kulicha. Ray má na hlavě kondom. Sklapni! Alespoň je v něm teplo. A taky mi zabraňuje šířit pohlavně přenosné nemoci. Na svátky jsem sice mimo město, ale máte štěstí, že jsem vyhrabal starou kameru a můžu udělat pořad kdekoliv.

Chcete teda vidět, co je asi ten nejdebilnější nápad na světě? TY SANĚ JSOU PŘIVÁZANÉ K TRAMVAJI TITO LIDÉ JSOU PROFESIONÁLNÍ KRETÉNI. NEZKOUŠEJTE TO PROSÍM DOMA. V New Yorku se vám může někdy stát, že vlezete do metra a říkáte si: "Ty vole, tenhle vagón smrdí. Tady se musel vymočit nějakej bezďák." Řekl bych, že tenhle den smrděly všechny vagóny. Já rád zkouším nové věci, ale přivázat sáňky k tramvaji je kur*vsky stupidní.

Tady si úplně říkáte o smrt. Ježíši, zabij mě prosím, abych mohl vyhrát Darwinovu cenu. Celou dobu jsem čekal, až se ten vlak zastaví, abych viděl zákon setrvačnosti, ale nepoštěstilo se. Tohle video mělo za týden 200 000 zhlédnutí a je zábava na to koukat, ale ti týpci jsou fakt pitomí. Je to jedna z těch situací, při které ten týpek umře a všichni si řeknou: "No, co jste čekali."

Tady máme jedno video z cvičení aerobiku, které se objevilo na YouTube. Je to asi nějaká novinka, protože se během toho cvičení smějete. Budeme pokračovat a spustíme se na levou stranu. Raz. Stiskněte si svaly. Dva, Tři. Viděl jsem to jen já nebo opravdu dělala: Nebo jste to taky viděli?

Nejenom já? Ten klip je vlastně starý asi 3 roky a má okolo půl milionu zhlédnutí. Ale možná se pletu, možná to cvičení funguje. Ale místo toho, abyste byli tlustí, vypadáte jako zas*anej psychouš. A je to skutečné. Ten klip je z jednoho DVD. Oni normálně prodávají taková DVD. Možná to funguje. Dostanete se do formy a celý den můžete předstírat smích. Nebo se můžete zhulit.

Ne, dělám si legraci. Drogy jsou špatné. Ne, vážně. Zkuste je. Všimněte si těch lidí v pozadí. Ti se také smějí, ale mám pocit, že se smějí vám a ne s vámi. Nejlepší část je ale na konci, když neběží kamera a ona se začne tvářit vážně. VÁŽNÁ TVÁŘ ZA 4 VÁŽNÁ TVÁŘ ZA 3 VÁŽNÁ TVÁŘ ZA 2 VÁŽNÁ TVÁŘ ZA 1 Ten falešný smích je asi pěkně vážnej byznys, že jo?

Asi si říkala: "To jsme si skvěle zacvičili." Střih! "Dobře, kde mám ku*va to latté?" Jste připraveni na hlavní video tohoto týdne? Je docela dobré. Vyšlo asi před měsícem a má asi 1,3 milionu zhlédnutí.

Většina je z posledních dnů. Papoušek v něm zpívá píseň od Drowning Pool, Let The Bodies Hit The Floor. Musím říct, že to je docela dobrý cover. Asi by mě víc ohromilo, kdyby uměl tančit pogo s čivavou. Ten papoušek je docela roztomilý. Jmenuje se Lolita. Vždyť víte. Jako ta děvka! Dlouho jsem to nedělal, ale musím říct, že Lolita je Nejroztomilejší opeřený malý bastard na světě.

Lolita je tak metalová. Lolita je tak metalová, že hraje v kapele, o které jste asi nikdy neslyšeli. Její kapela je tak metalová, že ještě nedostávají zaplaceno. Pořád hrajou jenom za arašídy a makadamie. Jděte se kouknout na celé video. Je srandovní. V posledních několika dnech se sledovanost vyšplhala na 1,3 milionu. Zas*aná matko boží. Ježíš! Mám pocit, že bude z Lolity hvězda.

To si pište. Bude u Ellen, u Jay Lena, bude vystupovat i u vaší babičky doma. Co já vím? Ale věřte mi, že bude všude, protože je to ten druh videa, který si lidé posílají v kancelářích. Bude z ní hvězda, ale teď už musím jít, protože je opravdu zima. Mám úplně scvrklý kulky. Kdyby je teď viděla nějaká holka, udělala by: Děkuji.

Moc jste mi nepomohla. Ale víte, co chápe scvrkávání? Otázka dne, která je od uživatele... - a ta se ptá: - Moje otázka dne zní: - Co chcete k Vánocům? - To je pěkně jednoduché a hodí se to. Co chcete k Vánocům? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji.

Tak mi povězte, lidi. Jak se jmenujete? Šourek McSlizkokul Jmenuji se - čika čika - Slim Shady! Troy McClure. Můžete mě znát z filmů jako... Ofélie Koulová Koho to zajímá, jsem sirotek. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Mám zmrzlý koule.

Už jste mě viděli tancovat tanec "Mám zmrzlý koule?" Teď se směju jako ta šílená ženská. No nic.

Komentáře (53)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

My name is...(WHAT??), My name is...(WHO??), My name is (ticky-ticky) SLIM SHADY!!! :D
najlepsie :D

180

Odpovědět

Chci o****t Santu Klause

180

Odpovědět

My name is .. Slim Shady ! :-D A Bodies je podáno skvěle :-D

180

Odpovědět

vyzera jak Pomajbo v tomto videu :D

180

Odpovědět

toho člověka byc hchtěl mít za kamaráda :D:D

180

Odpovědět

Scrottie McBoogerballs je z jedné South Park episody ;-)

180

Odpovědět

k vanocum bych si pral vyhrat v loterii par set miliard korun abych si koupil nejaky super veci sponzorovat videacesky a udelat pribuzny a kamarady stastny :)

180

Odpovědět

Insane: docela fail ;) Nejdriv poradne cti a pak urazej, machruj a zesmesnuj... :)

180

Odpovědět

To Insane: Do komentářů nezapomeňte napsat odpověď na otázku dne, která zní: Co si přejete k Vánocům?
Sami Webmastři to sem napsali... tak se uklidni.

180

Odpovědět

Insane: Idiota jsi udělal ze sebe jenom ty. Ano, Rayova výzva je pro diváky na youtube, ovšem přečteš-li si popis videa ... Aha? :)

180

Odpovědět

Papouch je fakt úžasnej :D

180

Odpovědět

idioti? to platí jen pro youtube, že máte psát komentáře pod video, kde vybere jedno originální a uvede ho v příštim díle... Děláte to schválně doufám..

191

Odpovědět

Já chci aby se mi dostahoval ten posranej seriál, jinak je segra bez darku

180

Odpovědět

Já chci k vánocům ponožky a Bugatti veyron supersport

180

Odpovědět

ja chcem aby celá moja rodina zmizla a mohol som sa zabaviť s Mokrými Banditami

180

Další