HalloweenEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:343
Počet zobrazení:4 960

Oslavy Halloweenu jsou už sice dávno za námi, ale proč si je nepřipomenout touto speciální epizodou, ve které uvidíte: ruský zpravodajský trapas, eroticky rozbitou hračku a nepovedenou svatbu.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Veselý Halloween... Děláte, jako byste nikdy neviděli tučňáka. Byl to jediný kostým, který mi padnul. První video mělo 30 000 zhlédnutí za čtyři dny a jde o moje oblíbené zpravodajství, tentokrát z Ruska. Dávejte pozor na toho moderátora. Co to sakra... To si jako sahal... vždyť víte. VŮBEC SI TEĎ NESAHÁM NA SVŮJ PENIS No tak, kámo.

Můžeš to klidně zamaskovat jako poškrábání se na noze, ale my dobře víme, co se dělo. Já jsem zasr*nej tučňák, mně to můžeš říct. Když budete dávat pozor, tak uvidíte, jak si otře ruku do rukávu. Nemůžeš se veřejně osahávat a pak se utřít do rukávu. Udělej to jako ostatní a sežeň si ponožku. Rád bych věděl, jestli to dělá po každé reportáži? "Jako první natočili škody způsobené povodní." Nevím, co tam ve skutečnosti dělal, ale teď držte huby, zatímco budu tančit!

Než budeme hovořit o dalším videu, tak vás varuji před jeho názorností. Koupili jsme dětem nového Barneyho a zjistili jsme, že nefunguje, jak má. Dokud mu nesáhnete na zapovězené místo... Dobře. Je vtipný, jak je ta hračka rozbitá, jenže ten chlápek to dovede na další úroveň. Nenuť Barneyho a Elma do rozmnožování. Nechci vidět, jak by vypadaly jejich děti. "Bože, proč existuji?" Když v tom budeš pokračovat, tak bude ruskej moderátor celej hotovej. Elmo je ve vztahu žena, my to chápeme.

To jste ale ještě neviděli, co dělají Teletubbies, když se nenatáčí. "Jsme Teletubbies a mrd*me se navzájem." Vážně, lidi. Ta hračka je nebezpečná. Děti tím akorát naučíte, jak... Posledním videem je svatba v Arizoně a řekněme, že Bůh tomu páru moc nepřeje. Obřad nejdřív probíhá normálně, ale pak se rozpoutá písečná bouře. - Urychlíme to. - Já bych to zabalil. Odkud se vzal ten písek? To se jako žení Pig-Pen? Tohle video bylo hodně populární se svými 300 000 zhlédnutí za 3 týdny.

Ta ženská je vdaná teprve dvě vteřiny a už má písek ve vagíně. Navíc je nakrknutá kvůli šatům, který stály šest táců a on si říká: "Dostaňte mě z toho obleku, sakra." Nestarej se o svůj oblek, kámo. Pořád se můžeš utřít do ponožky. Nebyl jsem si jistý, zda mám zmínit fakt, že taky vypadá trochu těhotná. Možná, že není těhotná a je to jen velká holka, která už má v sobě svatební dort. A nechci kritizovat, ale ten první polibek byla slabota. Když chceš políbit nevěstu, tak musíš pořádně a tvrdě.

Já vám ukážu, jak se to dělá. Pojď sem, Phile. Proč zdrháš? Vážně, kámo. Musíš ji políbit pořádně. Víc vášně jsem viděl i u šoust*jících plyšáků. Ale víte, co se taky cítí trapně v tomhle tučňáčím převleku? Otázka dne, která je od uživatele jménem... a ta se ptá: "Ahoj, Rayi. Moje otázka dne zní: Co nejdivnějšího jste našli v záchodě?" Co nejdivnějšího jste tedy našli v záchodě? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+.

Díky za sledování halloweenské epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Co byste dělali ve vesmíru? "Fotil bych si pindíka." "Flákal bych se s Měsíčním mužem." "Sledoval svoje nadnášející se ohanbí." "Házel bych svoje učebnice do Slunce a koukal, jak hoří."

"Zpíval bych 2001 Space Odetti od Davida Bowieho."

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Mně je čím dál tím sympatičtější ta dívčina, co se tam občas na konci objeví...(tentokrát v kostýmu nyan cat)

200

Odpovědět

Nejlepší nakonci prej převlek za Nyan cat :D lol :D

210

Odpovědět

Nevim jak to Ray dělá, ale přijde mi nesympatickej od pohledu. Nechápu, jak může mít tolik subscriberů.

2023

Odpovědět

Dneska bez brunetky ?:(

209

Odpovědět

Nevím jak to Ray dělá, ale je to fakt simpaťák už od pohledu...Je fakt boží a dokáže pobavit.
PS.: Nejsem gay

194

Odpovědět

Dneska mě to opravdu pobavilo,ale 2. video jsem nedávno viděl a to zpravodajství není z Ruska,ale z Ukrajiny.

192

Odpovědět

Keoki. Dobrej nápad.

on 15:33 - 13.12.2011

Ducktales: snad umis anglicky a americanum jde skvele rozumet :D

když už někdo umí anglicky, tak nepotřebuje titulky asi vůbec :D

193

Odpovědět

A proč ty komentáře prostě nenapsat do popisu videa (nebo pod video) a do videa překládat, to co říkají?

190

Odpovědět

Ducktales: snad umis anglicky a americanum jde skvele rozumet :D

199

Odpovědět

Brody: pak uz to nebude videt :D

194

Odpovědět

Tomáš Brodský: Zmenšej písmo a můžou mít klidně řádků 5

194

Odpovědět

swordfish: on je ma nagelovany :D ale ten kostym mu je zatlacil do cela :D

192

Odpovědět

:D super dil :D ten happy penguin dance :D a taky v cool transition nekdo rika fuckin penguin :D a tim Why you runing to Ray the Penguin dorazil :D

193

Odpovědět

Ducktales: Obojí se tam nevejde - už jsi vyděl titulky o 4 řádcích?

194

Další