Harry BaalsEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:370
Počet zobrazení:5 450

Dnes vám nejprve vysvětlím název epizody. Jedná se totiž o jméno, které se vyslovuje úplně stejně jako slovní spojení "hairy balls", které znamená "chlupaté koule". V jaké souvislosti se u Raye i u Jimmyho Kimmela objevilo, to se samozřejmě dozvíte. Znovu nás čeká nehoda, tentokrát automobilová a podíváme se na soutěž do vzdálené země, která by mohla konkurovat Japonsku a jejich většinou podivným videím.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Zdá se to jenom mně, nebo tomuhle taxikářovi nejde moc parkovat? Dobře. Několik připomínek: 1) Četl jsem, že při té nehodě nebyl nikdo zraněn. Já vím, je to skvělý. 2) Nebuďte naštvaní, že ten týpek naboural svoje auto. Není to zase tak zlé. Beztak bude stačit ty plechy jen vyklepat. Doufám, že to není ten samý taxikář, který zpívá jako Michael Jackson.

Toho mám rád. Trochu to video nastíníme. Jedná se o záznam bezpečnostní kamery, která zabírala ulici v Severním Irsku. Jo, ten řidič byl z Irska, takže všichni správně předpokládáme, že byl ožralej jako kráva. Jen kecám. Nevím, jestli byl opilej, ale na svý cestě sundal lampu, telefonní budku a zásobník na noviny. To se jako snažil získat body a mít nejvyšší skóre?

Tohle není Mario Kart, vole. Jdi si sednout zpátky ke Kobře 11. To video bylo v každých irských zprávách, což videu zajistilo 100 000 zhlédnutí během tří týdnů. A jak jsem řekl. Na konci všichni vylezou a jsou v pořádku. A taxikářovi dají asi hodně malý dýško. Ne kvůli tomu, že s nima naboural auto. Evropani prostě nedávají dýška.

Tohle je asi poprvé, co komentuji něco... z Koreje. Nevzpomínám si, že bych kdy komentoval korejské video. Už si to prostě nepamatuji, ale tenhle konkrétní kousek měl 100 000 zhlédnutí za dva týdny. A asi by to měla být soutěž v jízdě na rotopedu? ČERNÁ LABUŤ? Upřímně bych chtěl vědět: Je vůbec dobrý?

Nikdy předtím jsem to neviděl, tak jak poznáte, že je v tom někdo dobrý? Počkejte, počkejte. Vyjasníme si to. Tohle je jako sport, ve kterém tančíte s rotopedem? A já myslel, že jediný sport v Jižní Koreji je StarCraft. Ani to nevypadá jako sport. Spíš jako taneční číslo z Glee. A nejenom, že to je sport, ale tohle je dokonce šampionát.

Lidi se na to normálně chodí dívat a platí za to vstupenky jako: "Ano, pane. Vezmu si dvě vstupenky na toho divnýho zm*da tančícího na kole." Jen říkám, že to je prostě divný. Jste si jistí, že to není z Japonska? To většinou od nich pochází divný videa. Nechci urážet ničí kulturu, ale tohle prostě nechápu. Až ale půjdu zase do posilovny, pojedu na rotopedu přesně takhle. Pak pojedu do Koreje a vyhraju pořádnou trofej.

Ještě uvidíte. Hlavní video tohoto týdne není zase tak velké jako ta předchozí, ale na velikosti nezáleží. Alespoň takhle vám to říká vaše přítelkyně. Tenhle vtip zase nebyl tak dobrý, ale to video rozhodně je. Má okolo 400 000 zhlédnutí a bylo v show Jimmyho Kimmela a taky v pořadu Young Turks. Ve městě Fort Wayne v Indianě se chystají pojmenovat jejich novou vládní budovu. Ale jak od místních reportérů uslyšíte, mají problém ji pojmenovat po jednom z bývalých starostů.

To se však pravděpodobně nestane, a to kvůli jeho jménu. Don Austin ze zpravodajského kanálu 15 nám to přišel objasnit. Lidé o názvu hlasovali a na první příčce se drží s více než 10 000 hlasy... Vládní centrum Harryho Baalse. Promiňte, pane. Jaké centrum? ...Harryho Baalse. Můžete mi to ještě zopakovat?

Moc dobře jsem nerozuměl. Vládní centrum Harryho Baalse. Takže lidé ve Fort Wayne si pojmenovali novou budovu po bývalém starostovi se jménem... Harry Baals. Na tom mi nepřidá vůbec nic špatného ani srandovního. Tohle se mi na těch zprávách líbí nejvíc. Oni to jméno neřeknou pouze jednou, ale pořád a pořád ho opakují. Vládní centrum Harryho Baalse. Harry Baals byl starostou ve Fort Wayne mezi 30.

a 40. lety. a částečně i v 50. letech. Po Harrym Baalsovi máme pojmenovanou i ulici. Koule na vás, pane. Všechna čest těm reportérům, kteří mají kamenný výraz pokaždé, když řeknou to jméno. Omluvte mě, že se chovám jako desetiletý kluk, ale kdybych tu reportáž dělal já, nedokázal bych se při tom nesmát. "Díky, Tome.

Občané právě řeší, zda pojmenovat novou budovu po bývalém starostovi... Harrym Baalsovi." Ale vážně, Fort Wayne. Pojmenujte tu blbou budovu Harry Baals. Koho zajímají argumenty typu: "Když pojmenujeme budovu Harry Baals, budou tam chodit jen úchylové." Já to chápu.

Lidé to jméno prostě nechtějí vyslovovat. Nechtějí, aby jim z úst vylézaly věci jako Harry Baals. To naprosto chápu. No tak, Fort Wayne. Klidně to tak pojmenujte a už tyhle blbosti dál neřešte. Ale víte, co byste měli vždycky řešit? Otázku dne, která je od uživatele jménem... - a ta se ptá: - "Moje otázka zní: Jestli má Ted Williams zlato v hrdle, kdo má tedy zlatý kupón?"

Tákže, kdo má zlatý kupón? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Co vás dokáže naštvat? Velcí tlustí vidláci se samurajskými meči.

Nos Barbry Streisand. Důchodci za volantem. Samovolné erekce. Nová trilogie Star Wars. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Joo, on zmínil Starcraft! :D Korea ftw

200

Odpovědět

Daxks: Je to jeho písnička.. má video na YouTube ;) http://www.youtube.com/watch?v=IoVb6-s-wEA ... snad si myslel tohle, než to co bylo na tom korejském šampionátu :))

190

Odpovědět

Neviete ako sa vola ta pesnicka na konci ? :DDD

190

Odpovědět

Asi by se tady mělo udělat propagační video s názvem "ČTĚTE POPISKY než napíšete komentář" ;) Pak by ty diskuze mohly být poloviční.

190

Odpovědět

Honza: :D Dyť v pohodě, ne každej čte popisky.

190

Odpovědět

srrry. popisek jsem klasicky nečetl. až včil, jen jsem ze sebe udělal idiota. trestám se týdnem abstinence:-)

190

Odpovědět

a co Chlupaté Kule? "-)

190

Odpovědět

chlupatej kulík zní sice hezky ale hairy baals má pros´tě svoje kouzlo ;)

190

Odpovědět

honza: a jak to měl přeložit, Chlupatej Kulík? To by mnohem víc lidí nadávalo, že nenechal jméno původní. Ne, nic ve zlym, ale jak jsi sám podotknul, jména se vážně nepřekládají. Ostatně co to znamená je přeložený v popisku videa, to snad úplně stačí.

190

Odpovědět

celkem slabé, chtělo by to přeložit i to jméno starosty Baals ztrácí,tím že to není přeloženo/ i dkyž vím že jména se nepřekládají/

190

Odpovědět

pekne vydarený diel :)) ball to you :D:D

190

Odpovědět

Inteligenti já dal první hlasování, díl byl dobrej. BALLZ 2 Everybody

190

Odpovědět

po dlouhé době jeden z těch výbornej dílů, kde se chlámu, až do konce:D

190

Odpovědět

trochu slabsi dil

190

Další