Holky jsou šílenýEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:420
Počet zobrazení:4 965

V dnešní epizodě uvidíte podivný výraz Louise Armstronga, před webkamerou vám zatančí jedna protagonistka z Písniček v reálném životě a nakonec vás čeká socio-politická sonda do vkusu současných mužů. Kdo si troufne vymyslet název vlastního pornofilmu, může ho napsat do komentářů. Zdržte se však zbytečných vulgarit.

Přepis titulků

Jak zas je, lidi? Dnešní videa mají jedno společné téma, kterým je: Co to kur*a... Vážně. Začneme s touhle úchylnou satanistickou figurkou Louise Armstronga. Vím, že si říkáte: "Ta věc má jen vybité baterky." Kecy! Ta věc mě přišla zneužít. Viděli jste ten násilnický výraz?

Takový přece Louis Armstrong nedělá. Co kdybyste přišli do jazzovýho klubu a Louis Armstrong dělal na jevišti tohle: "Ahoj, kam se poděly všechny bílý čubky?" To video mělo 30 000 zhlédnutí za necelý rok a půl. Opravdu vám děkuji, že jste mi to poslali, protože jsem tenhle týden vůbec nechtěl spát. Budu z toho teď mít noční můry. Všechna čest té dámě, která to natočila a dala na YouTube. Ale chci jí v rychlosti vzkázat, že si nechala na stolku trávu.

Asi je nutný potáhnout si pokaždé, když tu věc vidí ve svém obýváku. Tohle video je z minulého roku, ale čas na něj mám až teď. Bude se vám líbit. Má 3 miliony zhlédnutí. Tihle kluci se dívají na holku tančící v bikinách. Prostě typické internetové chování. To ale není nejlepší část. Ta přijde, když se ta holka přiblíží ke kameře. Jak je, kluci? - Jste hrozný gayové.

- Fakt pěkný. Tu kravinu miluju. Hlavně kvůli tomu, že na to ti kluci zírají jako zasr*nej Louis Armstrong. A pak je ten týpek srandovně nazve "gayi", což je legrační, protože si určitě museli říkat: "Kámo, jsme fakt gayové? Přísahám, že jsem měl tu erekci už před tím." Samozřejmě je mi jasný, co si myslíte. Říkáte si: "To je debil. To je buzna." Každej na internetu je totiž podle vás buď debil, nebo buzna.

Moc si toho ceníme. Možná si taky říkáte, proč tam Ježíš tancuje v bikinách? Nevím. Za vaše hříchy? Fakt nevím. Určitě se ale podívejte na celé video, protože tam napálí i jiné lidi a je to prča. Přiznám se, že kdyby se to stalo mně, choval bych se trošku jinak. Řekl jsem, abys přestal tancovat? Tohle ale není ta nejdivnější část. Kanál toho týpka tvrdí, že se jmenuje Steve. Přísahám, že jsem už Steva potkal.

Ne v nějakém transexuálním baru, ale ve skutečném životě. Oprav mě, jestli se mýlím, ale neznáme se náhodou, Steve? Navzdory všemu budu asi mluvit za všechny, když řeknu: Pěknej zadek. Tohle video bylo tento týden opravdu populární. Mělo přes 700 000 zhlédnutí a jde o holku natáčející se na mobil. Nemám totiž kluka, takže jsem přemýšlela, co je se mnou v nepořádku. Dobře.

Nic nenormálního. Je to jen holka s mobilem, která nemá kluka, a tak natočí video. Už se vám líbím? Už se vám líbím se vším tím make-upem? Už se vám kur*a líbím? Už se vám líbím? Jsem už dost opálená? Už se vám líbím? Už se vám líbím, kluci? Kolik je 2 + 2?

Kapavka. Já vám říkal, že všechna videa vás donutí říct: "Co to kur*a..." Pro tu dívku ve videu: Zlato, tohle nemusíš dělat, aby ses zalíbila klukům. Stačí jen, abys... umyla nádobí. Trochu zvážníme.

Pokud jste holka, tak není těžký nějak upoutat mužskou pozornost. I Steve to zvládl. A to má zasr*nej penis. Je to opravdu tak jednoduché, což byste všichni věděli, kdybyste přestali ztrácet čas zasr*ným plankingem. Jen taková odbočka. Planking je ta největší kravina. Pokud někoho uvidím to dělat, tak mu jednu napálím přímo do pé*a. Každoprdně si myslím, že si všichni oblíbili tu matematickou rovnici na pohlavní choroby.

Kolik je 2+2? Kapavka. Propočítal jsem to a opravdu má pravdu. Pokud jste si toho doteď nevšimli, tak je to video falešnější než opálení v Jersey Shore. Je to vlastně takové socio-politické vystoupení. Vysmívá se mužskému vkusu ohledně dívek a daří se jí to. Vlastně se jí to daří tak dobře, že tomu spousta lidí věřila. Dokonce i ti gayové.

Musím tedy upřímně říct: Dobrá práce a klobouk dolů. Pokračuj v trollování s těmi socio-politickými vzkazy. Ještě taková rychlá poznámka. Vytvořil jsem si účet na Google+. Chvíli jsem tomu odolával, ale pak jsem ho vytvořit musel, protože lidi zakládají falešné účty a Google je moc blbej na to, aby je mazal. Tohle je tedy můj účet. Taky ho napíšu do poznámky. Pokud máte účet na Google+, přidejte si mě a pobavíme se. Uvidíme se za pár dní.

Taky se ale mrkněte na otázku dne, která je od uživatele jménem... - a ten se ptá: - "Povězte mi, lidi. Kdybyste natočili film pro dospělé, jak byste ho pojmenovali?" Tohle bude dobrý. Kdybyste natočili film pro dospělé, jak byste ho nazvali? Já "Úchylná tvář". Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+.

Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a jako vždy se pod to podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Jestli nejsou hot dogy sendviče, co tedy jsou? Trubkovitá forma sekaný. Magnet na čubky! Přečtěte si Džungli od Uptona Sinclaira. Ohni se a já ti to ukážu!

Takoví X-Meni sendvičového světa. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Kolik je 2 + 2? Kapavka.

Komentáře (82)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Turecká Analia (kdo ví, v turecku je oblast s názvem Alanya)

180

Odpovědět

Forrest Hump

180

Odpovědět

Helz: >:-)

180

Odpovědět

Sperman

180

Odpovědět

Víla Análka, Kmotra IV, Vykoupení z věznice Fuckshank II, Mokrá míle, Někdo to rád zezadu, Dobyvatelé ztracené děvky.

180

Odpovědět

Muži co zírají na kozy II aneb Hello Dolly (voyeur, big-boob)
Sněhurka a sedm červených trpaslíků (dwarf sex, gangbang, menses)
Mámo, sežeň štěně (MILF, animal)
Bolek a Lolek a pták ohnivák prince Bajaji (gay)

180

Odpovědět

Nospermatu, Star Whores nebo Čarodějky z Píčsticku :D

180

Odpovědět

No já už normálně myslel, že se ta holka když se polejvala podpálí... :DD

180

Odpovědět

pokial sa snezacala chovat jak maniak tak bola šukezni xD

181

Odpovědět

Cock tail!

180

Odpovědět

tak ta dievcina bola naozaj strasidelna:D

190

Odpovědět

Toho Steva odněkud znám... hraje ve videu které je také zde na VideaCesky.cz a to v těch "písničkách v reálném životě" a už tam je docela úchylnej...

181

Odpovědět

all you have to do is..... dishes :D

181

Odpovědět

Ta holka na konci s tím tričkem , na tu se vždz těším nejvíc :D

182

Odpovědět

jak jsem poznal vaši matku 2: Barneyho příběh víte že ,,Barney´´ je ve skutečnosti ge....homosexuál

186

Další