Inspirujete mě!Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:274
Počet zobrazení:3 710

Dnes tradiční Equals Three s Rayem, který vám ukáže tvrdý střet s přírodou, další zvířátko s vlastním seriálem a známé popelářské virální video. Jaká je vaše oblíbená sváča? - Přítelovo sperma. - Jedno z Yoshiho vajec. - NUTELLA! - Kate Beckinsale... shodneme se? - Nerozlišuji svačiny, když jsem zhulenej.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Promiňte za minulou absenci. Ráno jsem se probudil a moje oko bylo nateklý. Děkuji ale Bobbymu Lee za záskok. Zvláštní je, že má taky problémy s očima. První video mělo přes 3 miliony zhlédnutí za týden. Je tam tahle kráva a tato ženská a už asi tušíte, co se bude dít. Zatraceně, Můůhammade Ali. To byl hroznej vtip. Proč je ten kopanec tak přesný a jak je možný, že je ta kráva tak ohebná? Ta ženská dostane ránu do obličeje, jak se na ženskou patří.

Selka schytá kopytem přes čumák, ale vstane a je v pohodě. Poznám to, jsem doktor. Ten zvukový efekt je taky bezva. Nemusela ses ale zvedat. Kráva tě kopla do obličeje. Zůstaň ležet. Vezmi si den volna. Zasloužíš si ho. V dalším videu je papoušek a kočka. Ten papoušek je ale upřímně trochu mrduchtivý. Existuje takový slovo?

Teď už jo. Je mrduchtivý! Sledujte. Žužlá tý kočce ucho, ukazuje jí pařáty, teď ji masíruje. Vyplazuje na ni prasácky jazyk. Hledali jsme slovo "mrduchtivý" a díky internetu jde o skutečné slovo. Koukněte na jeho oči. Tak černý, chladný a... mrduchtivý. "Ahoj, Mourku. Chceš jazýček do ouška?" Myslíte si, jaká je to prdel, ale počkejte, až k vám přijede v dodávce.

"Hej kluku, nechceš jet na zimu na jih? Žako by rád penis." Když se nad tím zamyslíte, Mrduchtivý papouch by byl skvělý seriál. Crackers byl obyčejný papoušek, dokud ho nezasáhl blesk a on se nezměnil v... Mrduchtivý papouch! Mrduchtivý papouch se natáčí před živým publikem. Mrduchtivý papouch. A ještě by existovala španělská verze pro Telemundo. Mrduchtivý papouch.

...živým publikem. Když se podíváme na potravní řetězec, nežerou kočky náhodou papoušky? Tak mu dopřejte ten jeden... mrd. Poslední video mělo milion zhlédnutí za 2 týdny a ani ho nedokážu popsat. Je úžasný. Koukejte. Jen počkejte, bude to lepší. Je to prča, protože ho vyhodí.

Tohle je nejdokonalejší virální video, jaký jsem za poslední dobu viděl. Je tak dokonalé, že ho asi zařadíme do Síně slávy. Síň slávy! Podle vzdělaných učenců, kteří pravidelně komentují na YouTube, není to video pravé, ale ve skutečnosti... fake, očividně nahraný a samozřejmě... zbuznatělý. Ale co. Mně přijde boží. Co když je to popelářův první den v práci?

"No ták. Řekli mi, abych vyhodil všechno." Moc jsem se nasmál a zapůsobilo to na mě. Zkoukněte to celý a třeba i stokrát. Taky nezapomeňte na nového Martiana. Je skvělý. To je vše. Taky tu ale máme otázku dne, která je od týpka jménem... - a ten se ptá: - "Čau, Rayi. Moje otázka dne zní: Co děláte na záchodě?"

Co tedy děláte na toaletě? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Neboj, Google+. Dnes ti nic neudělám. Jen pěkně zůstaň tam, kde jsi. Tak mi povězte, lidi. Jaká je vaše oblíbená sváča? - Vypadá to, že Dan Flesher něco posr*l. - Vím, že to udělal, ale pořád je to tvá chyba. Ale Erin to řekla tak, jak to říká.

Může nám tedy přítomný černoch říct, jak to černoši říkají? Jen ty dvě... Mrduchtivý papouch. - Nevím proč... - Slyším mrduchtivý papouch a hned... Jsem strašně nadšenej, jak slyším vtipy o mrdu! Přihlaste se k odběru. Žako by rád penis. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ČUT "UJ"

180

Odpovědět

"Podle vzdělaných učenců, kteří pravidelně komentují na youtubu..." :)

190

Odpovědět

Nemohli by ste preložiť tento song? Počúvala som ho, a narozdiel od predchádzajúcich sa veľmi dobre počúva :)

180

Odpovědět

Že Mrduchtivý :D :D Supoer překlad :D

180

Odpovědět

Neni rape spis znasilneni nez mrd? Samozrejme dobry alternativni preklad, jen me to zajima.

181

Odpovědět

Jak může mít tak úžasný díl tak malé hodnocení? :D

182

Odpovědět

ROFL ! ! !

181

Odpovědět

ty videa dneska dost dobrý! :D :D a ty komentáře teprv to mi ksakru zvedlo náladu! :)

181

Odpovědět

Ale Ray by mohl bejt víc jako dřív, některý části jeho osobnosti sou v hajzlu nebo tam jdou :(

186

Odpovědět

starší díly mě netepou :( Jinak je to =3 :)
Diskuze o tom sou zbytečný ….co bejval být nemůže, páč nic není jako dřív……čus

182

Odpovědět

to je ale pi_ca

188

Odpovědět

hahaha

183

Odpovědět

ja to jedna z najlepsich casti

181

Odpovědět

Musím uznat že tenhle díl je fakt nuda,ale Equals THree asi nemůže bejt věčně dobrej,protože konzumenti(my) jsme fakt nenažraný a publikum se stává naročnějším,tak bych mu to protentokrát odpustil :)

1811

Odpovědět

všimli jste si že sem teď už vůbec nepřidávají jeho nové písničky.videačesky nám asi měknou:-(

183

Další