JAJ!!Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:310
Počet zobrazení:4 329

Chtěli jste vědět, jakou slabinu má Chuck Norris? Tak dnes se to dozvíte. Předtím vás ale čeká krádež na lodní palubě, půvabná dívka s obrovským talentem a chytlavá a hlavně poučná písnička. A otázka dne je dnes opravdu jednoduchá, takže doufám, že se všichni zúčastníte. A nezapomeňte, že následující epizoda je už přeložená, takže můžete plynule navázat a zopakovat si ji. Pozn. Racek je anglicky "seagull", proto ta narážka na Stevena.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Taky vám vadí, když jste na lodi, hledíte si svého a zas*anej racek vám šlohne koblihu? Já vždycky věděl, že racci jsou nenažraný bastardi. Vždyť víte, jak se chovali v Hledá se Nemo. MŮJ. To video nemá hromadu zhlédnutí, pouze okolo 25 000, ale prý bylo v Show Jay Lena, takže teď se to určitě zvedne.

Ty racčí nindža schopnosti nedoceníte, dokud je neuvidíte ve super-zpomaleném záběru. Přísahám, že je tohle ten chlápek z Víkendu u Bernieho... Nebo Ron Jeremy. Vyberte si. Ten racek byl pěkně rychlej a naprosto drsňáckej. To musel být Steven Seagal. Chápete? Protože... Se*u na to. Další video je ta největší kravina na světě a nemůžu uvěřit, že ho komentuji.

Jde v něm o tohle. Máme tady tuhle holku. Pro případ, že ji nevidíte, je přímo tady, do pr*ele. A tahle holčina má poněkud zvláštní talent. Jedna část mého já říká: "Jéžiš!" Ale ta druhá zase: "Jen do toho, holka. Vyvrať všechny předsudky." Tohle video bylo tento týden všude, takže prolomilo hranici 600 000 zhlédnutí.

Znova Jéžiš. Nebudu lhát, že jsem se při jejím krkání párkrát zasmál. Jako by mi bylo znova zasr*ných sedm let. Dobře, to video je vtipné, ale chci se vás zeptat, jak by se vám to krkání líbilo, kdyby ta holka nebyla takhle hezká? Co kdyby vypadala jako tahle koblihy-pojídající pornohvězda. Bylo by to video potom vtipný, nebo jen kur*vsky odporný? Můj kamarád chytře poukázal na to, že když dělá ten podivný krkající hlas, zní jako ti mimozemšťané z Districtu 9.

- My jsme z MNU. - Já vím. - Podepiš ten příkaz k vystěhování. - Proč mám být vystěhován? Jo, zní tak. Tohle poslední video je hrozně starý, ale kur*vsky neuvěřitelný. Někteří z vás ho už asi viděli.

Je to klip z pořadu, který běžel na MTV2 asi před pěti lety a jmenoval se Wonder Showzen. Ten klip pochází z jednoho z nejlepších skečů, které tam běžely. A je opravdu divnej, protože je to píseň oslavující... otroctví. Otroci! Postavili pyramidy. Otroci! Postavili Parthenón. Otroci!

Vybudovali Ameriku. Otroci! Tohle je vaše píseň. Děkujeme. Otroci! Děkujeme. Otroci! Děkujeme. Otroci! Otroci! Tohle je vaše píseň. Děkujeme. Neptejte se mě, jak se tohle dostalo do vysílání. Je tam klučina, který dělá měsíční chůzi a hraje na neviditelnou kytaru, a to všechno ve jménu oslavy otroctví.

Buďme upřímní. Já nikdy otrok nebyl, ale dokážu si představit, že to nebude nic příjemného. Nicméně, sledování těch dětí, jak tančí před laciným zeleným plátnem, je kur*vsky srandovní. Jen se podívejte. Než někdo z vás trollů začne říkat: "Rayi, to video je starší než koule Abea Vigody."

Jo, já vím. To video je staré. Ale zveřejňuji ho, protože mi ho tři tucty z vás poslali. Takže asi bylo tento týden na nějaké webové stránce nebo v televizním pořadu. Což je dobře, protože to video je vtipné. A slibuji vám, že i když vám nepřijde vtipné, ta písnička vám zůstane v hlavě. Je prostě napsaná chytlavě. Otroci!

Postavili pyramidy. Otroci! Postavili Parthenón. Vidíte? Až teď budete ve škole nebo v práci, budete si pořád prozpěvovat: "Otroci!" "Otroci!" No tak. Vy víte, že to tak bude. Ale víte, co nebude nikdy oslavovat otroctví? No, každý, kdo není deb*l. Ale také otázka dne, která je od uživatele jménem...

- a ta se ptá: - "Moje otázka dne zní: Jak se jmenujete?" Tohle je asi ta nejjednodušší otázka dne, která tu kdy byla. Jak se jmenujete? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji.

Tak mi povězte, lidi. Jaká je slabina Chucka Norrise? Bruce Lee je jeho jediná slabina! A nemyslím to nijak teploušsky. Mrtvé dítě ve vlhkém papírovém pytlíku. MÚJ P3N1S. Zahradní trpaslíci. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Otroci!

Postavili pyramidy. Otroci! Postavili Parthenón.

Komentáře (50)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta holka ve Slaves vypadá jak Miley Cyrus :D

180

Odpovědět

Opravte nedostupnost v popise lebo video funguje ;)

180

Odpovědět

NEJDE!

181

Odpovědět

Chuck Norris toto video smazal aby ste se nedozvěděli jeho slabinu :D :D

190

Odpovědět

heeej nejde to :/

180

Odpovědět

Opravit video - už kvůli tomu, že je tu aspoň malá reklama na WONDER SHOWZEN, což byla tak rozkošně zvrácená show :-) - http://www.csfd.cz/film/228548-wonder-showzen/

180

Odpovědět

Plíííís opravte to.

180

Odpovědět

Video prej nebylo nalezeno nebo nemam pristup, proste nejde spustit. A je tam nejakej odkaz na hestube.com ci co, nema to bejt nahdou youtube? :D

180

Odpovědět

ta krkaci holka je ta nejvtipnejsi vec co jsem kdy videl:-D

180

Odpovědět

No, zeptejte se vaší mámy ta by to měla vědět ;-)

180

Odpovědět


Odpovědět

Šimon Rajče

180

Odpovědět

Mike Litoris :D :D :D

180

Odpovědět

poraďte mi ve videu de vidět jenom zelenej obraz co mam dělat?

180

Odpovědět

Presne Bruce Lee a Rick Roll ci jak to je su jeho jedine slabiny :D

180

Další