Jako Bugs BunnyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:371
Počet zobrazení:4 442

Ray dnes pro vás okomentuje nepovedený pohlavní styk dvou psů s překvapivě rasistickým koncem, netradiční dort a klasickou rodičovskou vychytávku.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Vždyť to znáte, jen dva šuk*jící psi. No, skoro. Ten vzadu to totiž dělá nějak špatně. Vypadá to, jako by znásilňoval vzduch. Ale ten vzduch si o to říkal. Viděli jste, co měl na sobě? To byl špatný vtip. Video je asi měsíc a půl staré a populárním se stalo až tenhle týden, kdy mělo 250 000 zhlédnutí.

Někdo by řekl, že to je pornografie, ale myslím, že není. Vypadá to, že mají sex, ale ve skutečnosti se nic neděje. Je to falešný sex. Jako kdybyste sledovali Cinemax. Nejzpackanější částí videa není ta neschopnost psa šoustat, ale když okolo šestnácté vteřiny nějaká osoba za kamerou řekne: "Ten černoch mě vystrašil, radši půjdu dovnitř." "Jo, ten černoch mě vystrašil. Půjdu dovnitř."

Neříkejte, že to není rasistické, když uvidíte náhodnýho černocha a řeknete: "Se*u na to. Jdu dovnitř." Abych byl spravedlivý, nevím, co se dělo za tou kamerou, nevím, co ten chlápek udělal, že toho druhého vystrašil, ale je opravdu vtipné, že to řekl. I když jsem okomentoval spoustu virálních videí, pořád narážím na věci, které jsem předtím neviděl. Například: Dort ve tvaru dítěte.

Video je asi dva roky staré a populárním se stalo až minulý týden, kdy vystřelilo k 700 000 zhlédnutí. A je to docela pěkný dort, než tomu dítěti rozříznou lebku. Bože, to je fakt morbidní. Ale musím tomu chlápkovi vyjádřit uznání, je to opravdu pěkný kus práce. Má opravdu skvělé cukrářské dovednosti. Ale dokážete si představit, že by to nabízeli v restauracích? "Promiňte, číšníku.

Mohu dostat točenou zmrzlinu s mrtvým děckem?" "Tohle je pěkná blbost. Je tu napsané, že můj dort obsahuje pouze 10 procent opravdového dítěte." Spousta lidí z toho videa úplně šílí a říkají, jak je ten cukrář narušený a tak podobně. Ale co jako? Pořád je to jenom dort. Nepodává se na vaší zasr*ný svatbě. Jednou jsem byl v obchodě s erotickýma pomůckama. Neptejte se proč. Přísahám, že tam byly malé čokolády, které měly být ve tvaru bradavek Hilary Clintonové. A nikdo kvůli tomu nešílel.

Nikdo je ale taky nejedl. Poslední video a pak půjdu na jedno. Určitě jste to už viděli nebo o tom slyšeli, je to skoro všude, psal jsem o tom i na můj web. Jak byste to mohli nevidět? Má to skoro 5 milionů zhlédnutí za poslední měsíc. Jde o tohle otce a jeho syna, kteří se hádají, zda půjdou pěšky nebo pojedou autem. Dohadují se ve španělštině, ale jsou u toho tituky. - Půjdeme pěšky. - Pojedeme. - Půjdeme pěšky.

- Pojedeme. - Pěšky. - Pojedeme. - Ne. - Pojedeme. - Ne. - Ano. - Ne. - Ano. - Ano. - Ne. - Tak ne, jdeme. Vím, že každý z vás tenhle vtip už udělal, ale ten táta to s tím klukem udělal pěkně po bugsbunnyovsku, co? Pamatujete, ne? Králičí sezóna, kachní sezóna. Nejenom, že je ten klučina rozkošný, ale jakmile ho napálí, okamžitě to vzdá.

- Pojedeme. - Půjdeme. - Pojedeme. - Ne. - Pojedeme. - Ne. - Ano. - Ne. - Ano. - Ano. - Ne. - Tak ne, jdeme. Opravdu mám to video rád, klučina je super-roztomilý, video je jednoduché, má asi jen 27 vteřin a je ve španělštině, kterou jsem trochu studoval na vejšce.

To byl takový pozdrav všem španělsky mluvícím lidem sledujícím =3. Vidíte? Taky se o vás zajímám. Equals Three je velice všímavý pořad. Celý dny tu nedělám jen vtipy o penisech. Ale víte, co je taky všímavé? Otázka dne, které je od uživatele jménem... - a ten se ptá: - "Ahoj, Rayi. Moje otázka dne je: Odkud máte tohle číslo?" Takže, odkud máte tohle číslo?

Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování další epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Jak se stanete oficiálním borcem? Odběrem Equals Three. ROFLováním v kostele.

Přidám se na temnou stranu. Napíšu slovo "borec" na vaši prdel. Ošuk*m Matta Damona. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Ten černoch mě vystrašil. Radši půjdu dovnitř.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

co na tomto videu nechapu je proc do toho dal asi 20 obrazku penisu ?? mozna kvuli prvnimu videu ale nevim co na to spanele ze to je zrovna v epizude kde zdravi je :D

180

Odpovědět

jak na zavěr psali ty komentáře "bad" znamena borec nebo je to jen překlep ?

180

Odpovědět

můj dort obsahuje pouze 10 procent opravdového dítěte.XDDDD....AT ŽIJE RAY.

180

Odpovědět

Jsem sjetá ,nebo je tam penis ?

180

Odpovědět

rs123: Nn , má asi plus mínus dalších 5-7 videii , na svým youtube channelu .

180

Odpovědět

malinka otazka... =3 jsou aktualni videa,ktera zrovna udela? jen se ptam,jestli jsou se zpozdenim,nebo kazde ktere se tu objevi je zrovna to nove od nej.jestli nekdo vi a odpovi tak predem dekuju...

180

Odpovědět

svut: Bude.

180

Odpovědět

zdravím, bude tu v nejbližší době song Orphan Tears? :) a díky za překlad, jako vždy

180

Odpovědět

Jo a těma černýma penisema podle mě narážel na to první video kde mluvila ta ženská o černochovi a že de do vnitř a ten pesel tam jebal vzduch....Tak asi že takovýho černocha myslela nebo tak něco naráží...

181

Odpovědět

sýr jako tvoje matka :D Dobrej překlad jogurte :P Díl byl super 10/10

181

Odpovědět

Tak "El queso es como tu madre"

181

Odpovědět

říká tam "Ahoj, jak se máš?" a pak asi "El queso como tu madre = sýr jako tvoje matka" Což nedává smysl, ale já moc španělsky neumím, takže to může být jinak.

181

Odpovědět

=3 pozeram pravidelne takmer od jeho zaciatku na tomto webe, super som sa na tom bavil... no cim dalej, tym menej vtipne mi pridu jeho komentare k videam... a dnes ten divny kusok s penisom... wtf?

181

Odpovědět

Jsem zhulenej nebo to mám bugnutý?
Vždyť toto tu už bylo

181

Odpovědět

Tady měl zapracovat taky Jeroneemo, ne? ;-)

180

Další