Jezevčíkův krabEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:231
Počet zobrazení:3 794

Dnes uvidíme trochu drastické sportovní zranění, trenéra, který ctí fair play a jedno nenaplněné zvířecí přátelství.

Přepis titulků

Čau, sledujete Equals Three - a já jsem Batman. - A já Robin! Sakra, tohle nebude fungovat. Robin je moc velkej, maska taky. Fakt na hov*o. První video pochází ze závodu v běhu přes překážky v Helsinkách. Sledujte tohoto Bulhara v červeném. Upadl, to už jsme viděli milionkrát. Nic zvláštního. Sledujte to ale pozorněji.

Snaží se dokulhat k cílové čáře, jenže znovu zakopne a... Víte, co je na tom zajímavého? Že každý udělá při sledování ten samý zvuk. Do vrtulníku! Nejenom, že prohrál závod, ale dopadl centimetry od cílové čáry. Vyhrál ale jiný titul. Nejlepší zadek. Jen koukněte... Jak vyřezaný ze žuly, co? Neříkám, že jsem gay, jen mě celý život přitahují muži.

Další video je z kanadského Vancouveru, kde končí juniorský zápas v hokeji. Hra skončila, tady jsou dva týmy, tady je jeden z trenérů. Všichni si navzájem gratulují, když najednou... Sakra, kouči, co to bylo za kosu? Dobrá práce, muži ve středním věku, podrazil jsi nohy 13letýmu klukovi a zlomil mu zápěstí. Vždyť je mu třináct! Věř mi, že potřebuje tu ruku víc než kdy předtím. Vážně, trenére? Třináctiletej zranil tvé city?

Vážně, kámo? Koukněte. Padající děcka. Ježiši. Takhle se dobrej trenér nechová. Proč nemůžeš bejt normální kouč a koukat na kluky ve sprchách? Když jsme u vodních radovánek, v posledním videu je můj oblíbený jezevčík a krab, kteří se kamarádí na pláži. To je tak roztomilý! Neviděl jsem mezidruhovou love story od Šarlotiny pavučinky, kde prase opích*lo toho pavouka.

Alespoň myslím, že se to tak stalo. Tu knihu jsem nedočetl. Ten pes je ale roztomilej. Koukněte, jak poskakuje. Tady štěká, tady si hraje ve vlnách. Mám vám vážně vysvětlovat, proč je to roztomilý? Roztomilej ale vážně je! Není to fér! Když vezmu na pláž svého psa, jen kadí do vody a šoustá jiný psy. A jak legrační je ten krab. Nevím proč, ale všichni krabi mi připomínají malé zloduchy.

Chybí mu jen malý knír, dvě bouchačky a byl by jako: Bohužel má tato love story tragický konec. Krab byl spláchnut do moře a zanechal jezevčíka samotného. Je to trochu smutné video, ale vypadá to, že má ten jezevčík... skutečně kraby. Ne, vážně. Vypadá to, že jsou ti krabi... nějací virální. Skvělý výběr dnešních videí.

Díky, že mi je posíláte. Připomínám, že je v epizodě jeden schovaný obrázek. Pokud ho najdete, vyhráváte úplný... Vidíte to tlačítko na "Odběr"? Pokud na něj kliknete, přiberete 5 kilo. Na penisu. Kliknul jsem na něj několikrát. - Ahoj, jak se jmenuješ? - Erica, ráda tě vidím. Já tebe taky. Odkud jsi? Žiju v Kanadě, ale jsem z Las Vegas v Nevadě. - Co máš na tričku?

- TARDIS. Doctor Who. Pěkný. Co děláš, když... - nesleduješ Equals Three? - Ráda bych se stala divadelní herečkou. Kdyby všechno vyšlo, ráda bych se přestěhovala do Anglie. - Fakt šílený. - Mám v plánu objet celý svět. Musím ještě zavolat asi stovce lidí, ale chtěl jsem pozdravit a díky za sledování. - Super. Díky. - Bezva, že máš ráda Doctora Who. Zatím. Podpořte výzkum rakoviny.

Díkes. Překlad: Brousitch ww.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten běžec... :E Brr.. fakt jsem udělala stejnej ( no hodně podobnej) zvuk co Ray :D

180

Odpovědět

Get to the choppa! :D

190

Odpovědět

Neviem čím to je ale ku koncu sa nemôžem úplne sústrediť na video, niečo ma tam ruší. Asi by pomohlo vystrihnúť tú rušivú časť napravo a tú ľavú zväčšiť. Seriously...

1815

Odpovědět

Proč? Má triko..

181

Odpovědět

Co je na tom? Předvádí triko...Jestli to tak chceš, tak si stáhni zdsoft screen recorder a natoč si tu babu...IDIOTA :D

192

Odpovědět

škoda že nelze dostatečně kvalitně přeložit pohlavně přenosné choroby, takže zůstávají poslední vtípky tak nějak zabitý

186

Odpovědět

holy crab! :D

190

Odpovědět

http://puu.sh/JXev - skrytý obrázok ;)

181

Odpovědět

Jak sis toho mohl všimnout když se to tam objevi možna tak na pul vteřiny :D

181

Odpovědět

+lukasyNo, třeba lidi to píšou na youtube, najde si to tady, vyfotí to a je to...

180

Odpovědět

1:43 skrytej obrázek

183