Jezte hovězíEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:242
Počet zobrazení:5 189

Dnes nás čeká převelice šťastný pes, zhulený propagátor vědy a žena, od které byste nečekali, že sní dvě kila hovězího steaku.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Dneska to bude fajn den. Tohle se vám bude líbit. Jmenuje se to: "Pes se nemůže a nechce přestat točit." Tenhle chlápek žije na vesnici a jeho pes je asi nadšenej, že odjíždí. Tohle asi projde jen psům. Já to dělat nemůžu pokaždý, co někdo odejde z domu. JSEM TAK ŠŤASTNEJ, ŽE ODCHÁZÍŠ! Proč tomu psovi není špatně, nepozvrací se a pak ty zvratky neslíže? Dokážete si představit jeho vnitřní monolog?

Chceš vidět můj trik? Koukej, koukej, koukej! Přijedeš brzo, že jo? Že jo? Nemám ponětí o čase! Mám tě rád! Mám tě tak rád! Víš, jak hrozně tě mám rád? Podívej, jak jsem hodnej! Jsem hodnej? Jsem hodnej! To video mám rád. Je dobré, nevulgární, zábavné, vhodné pro rodiny, odlehčené. Nechci se u něj moc zdržovat, protože mám pro vás víc zajímavostí. Pár z vás mi tohle poslalo. Je to až z roku 1995. Panebože!

1995? To je úplnej pravěk. Tohle je vysokoškolský profesor Lance Lund, který natáčí video k propagaci vědy. Má na sobě plášť, ochranné brýle a vdechuje nějaké helium, takže je to sranda. "Dobře. Takže... No páni, tentokrát mám hlas opravdu vysoko. Můžete vidět, že hrou s těmito plyny se vážně bavím." Tohle je v pohodě, už jsme to viděli milionkrát, ale on se potom rozhodne, že vdechne jakýsi fluorid sírový. "No páni... Z toho jsem se málem pozvracel."

Docela pecka, ale mám dojem, že se tím trošičku zhulí. "Ty molekuly jsou vážně těžký." Ty vole, já chci bejt vědec, ti vědí, jak se zkalit. Od fluoridu sírového se ale držte zpátky, protože to je startovní droga. Nejdříve si dáte fluorid sírový, pak diethylamid kyseliny lysergové. A potom methylendioxy metamfetamin. Potom vás seberou policajti a vy se musíte obhajovat: "Ne, strážníku.

Dneska večer jsem fluorid sírový nevdechoval." A když vdechnete hodně fluoridu sírového, tak vám potom úplně přeskočí. Nevím, jestli je ten chlápek opravdu zhulenej, nebo se mu jen motá hlava, ale vypadá to, že je. Má takovej ten klasickej smích. Já mu ale osobně tleskám za to, že se pokusil zaujmout studenty a udělat vědu zajímavou. Je to manifest demokracie! I když vtipkuju, je to podle mě způsob, jak by se mělo stavit k učení víc lidí. Není nutný se zhulit, jen být kreativní. Určitě znáte toho japonskýho hubeňoura, kterej vyhrává všechny soutěže v pojídání hot dogů.

Kobe Bryant nebo jak se jmenuje. Teď by ale měl jít do prdele, protože tahle ženská Molly Schuyler právě překonala rekord ve snězení 72 uncovýho steaku pod tři minuty. Páni... Ona je zombie? To jsem od relativně útlé ženy nečekal. Sedmdesát dva uncí. Vsadím se, že vy pitomci ani nevíte, kolik to dělá kilogramů.

Dvě kila. Dvoukilový steak za tři minuty. Teď je víc kráva než člověk. Pro srovnání, průměrný newyorský řízek od Red Lobstera váží zhruba 450 gramů. Ona jich snědla čtyři a půl za tři minuty. Jak můžete vidět, jsou u toho i kamery. Pravděpodobně to dokumentují pro lidi od Guinessu, kteří taky dělají super pivo. Víš, zlatíčko, jestli jsi chtěla dvě kila pořádnýho masíčka, mohlas...

jít do samoobsluhy. V Deli prodávají čerstvý hovězí a taky tam mají slušný výběr sýrů. Jinak pro zajímavost, lidem, co soutěží v jedení, se říká "gurgitators". YouTube kanál, na kterém je tohle video, je celý věnovaný těmhle lidem a soutěžím v pojídání. Vždycky to říkám a řeknu to znovu. Pokud vám baví něco neortodoxního nebo divnýho a budete dlouho prohledávat internet, nakonec najdete lidi, který baví stejný hovadiny jako vás.

Je to celkem krásná věc. I když je to docela hnus na pohled. Video má zatím 300 000 zhlédnutí a tipuju, že ještě půjde nahoru. Gratuluji Molly k jejímu světovému rekordu. Tak já mizím, lidi. Mrkněte na celá videa, odkazy se nachází dole v popisku. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Proč se někdo nanaučil umýt si hruď potom, co se vysere!

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ty krávo, ten steak to je hodně nechutný, to už je smrtelná dávka ne?

212

Odpovědět

Ne, ale možná po ní začneš bučet...

420

Odpovědět

Správně, fluoridem sírovým to začíná a diacetylmorfinem končí...

77

Odpovědět

Ten vědec se nestaví na hlavu protože by byl zhulenej, ale proto aby se ty těžké molekuly dostaly pryč z těla.

1125

Odpovědět

A jak vysvětlíš ten smích, Mr. Obvious?

139

Odpovědět

+Simonkaty by ses nesmál ? právě se chystal udelat stojku :D

501

Odpovědět

Stejně jako se při pokusech vdechování helia staví na hlavu, protože pak to udělá přesně opačný efekt, tedy hluboký hlas...

17

Odpovědět

+Mikeaha....a jakej to ma efekt když si lehnu na bok nebo na záda...a nebo čelem na sever?...poraď pls...dík

43