Jsem AmeričanEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:334
Počet zobrazení:4 519

Dnešní trojku tvoří GTA abstinence, znuděná nevěsta a teatrální zatčení.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Jen chci... Už jsem to dlouho neudělal. Mrkněte na tohle. Mělo to na Vineu 1,6 milionu zhlédnutí. Na Vineu! Má jít o kluka, kterýmu sebrali kopii Grand Theft Auta V. Sakra... Byly to vůbec slova? Páni, myslí to vážně. Chce přejet šlapku ukradeným policejním autem a chce to udělat hned, zatraceně!

Těžko soudit 6sekundový video, ale co s tím klukem sakra... Je z Floridy. Nechci znít staře, ale vůbec nevím, co to dneska s těmi dětmi je. Co si o sobě myslí? Máma mi sebrala Grand Theft Auto a já teď můžu hrát jen na počítači, Kindlu, iPadu, iPhonu nebo na Nintendu DS nebo na druhým Playstationu. Nenávidím to tady!

Je zajímavé, jak jsou starší videa několikrát virální. Tohle bylo virální v roce 2009, poté v roce 2011 a teď i v roce 2013, takže jede svoje virální kolečko potřetí. Jmenuje se "Nejhorší nevěsta všech dob". Tady je tolik věcí v nepořádku. Proč si mobil zastrčíte do výstřihu? Proč vůbec ten mobil vyndáte během svojí svatby? A kde ta svatba vůbec je? Na ulici? Proč je v pozadí stopka a proč o pár metrů dál jedou děti na kolech?

Vedle by měl být její táta, který ji dovedl k oltáři. A dokonce i on si říká: "SMSkuješ? Na svatbě? Vážně? Fakt se to děje?" Vůbec to SMSkování nechápu. Je to vážně otravný... Počkejte. Vydržte. Vteřinku. Fajn.

Pardon, počkejte. Dobrý. Co tak důležitýho musela napsat? SMSkovala ženichovi? "Chybíš mi. Pošleš fotku ptáka?" Zatkli vás někdy? Ano, samozřejmě že jo. Až vás budou příště zatýkat, snažte se být slušný a zábavný jako tento chlap. "Pánové, toto je manifest demokracie.

Dejte ruce pryč z mého penisu! To je ten chlap, který mi sáhl na penis, lidé. Jaké je obvinění? Že jsem jedl jídlo? Chutné čínské jídlo? A vy, pane, čekáte na můj ochablý penis? Jak se opovažujete... Dejte ty ruce pryč." To je výborný. Musí jít o nejlepší zatčení, jaký jsem ve svým životě viděl. Je to skoro jako skeč od Monty Pythonů.

"Dejte ruce pryč z mého penisu!" Nejde o to, co říká, ale že to říká jako divadelní herec. A vy tu čekáte na můj ochablý penis? Podle Telegraphu jde o Paula Charlese Dozsu, který je kupodivu bývalým šampioném v šachu. V tomhle videu je zatčen po 54., jelikož odmítl zaplatit za jídlo. Šel prostě do drahé restaurace, snědl celé jídlo a odešel bez placení. Proto řekl: "Jaké je obvinění?

Že jsem jedl jídlo? Chutné čínské jídlo?" Jo, jídlo, za který jsi nezaplatil. Američani tohle neumějí. Nezvládají zatýkání. Když Američana zatýkají, křičí: "Tohle je teda pěkná hovadina!" I když není černej, říká: "To je protože jsem černej!" Ale my jsme Američani, tohle děláme. SMSkujeme během svtaby, brečíme kvůli videohrám. A proto nás všichni milujou. Paul Charles Dozsa šel nakonec do basy, kde měl spoustu jídla zadarmo a byli tam chlapi, kteří čekali na jeho ochablý penis.

A pokud vám to udělá radost, je mrtvej. Já za to nemůžu, umřel stářím. To video je z roku 1980. Byl starej, to se stává. Je mrtvej. Ponaučení z týhle epizody asi zní, že Američani jsou tlustý a blbý, a když se nechávají zatýkat cizinci, dělají to slušňácky. "A vy, pane, čekáte na můj ochablý penis?" Asi čekám.

Tak to je vše z dnešní epizody. Mrkněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Jsem Ray William Johnson a jako vždy se pod to podepisuji. A nezapomeňte se dívat 12. prosince na Riley Rewind. Je to film, je to webseriál. Je to film rozdělenej do pěti dílů jako webseriál. Je to webseriál poskládanej jako film. Říkejte tomu jak chcete. Trvá to hodinu, je to skvělý, režíroval jsem to, trochu v tom i hrál. A moc se vám to bude líbit. Trailer na to bude brzy. Uvidíme se, až se uvidíme!

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Vine přebírá moc, Vine Führer. Držíte to... Třeba ve starejch filmech to drží takhle u pasu a vůbec to nevypadá, že někomu vyhrožujete. Střelím vás od pasu. Co kdyby to rytíři dělali? Slezli by z koně a řekli: "Jděte do prdele! Vy nic nevíte! Neznáte mě ani moji bandu! Nechtějte, abych se vracel!

Odcházím, ale vrátím se. Dejte mi chvilku. Jdu pro tátu." Protože jsem zasranej smolař! Sráči! Proč se někdo nenaučil splachovat potom, co se vysere?! Sakra.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

SHIIIIT :D :D

201

Odpovědět

Není ta hra náhodou až od 17? :D ten kluk vypadá maximálně na jateční váhu a ne na 17...

200

Odpovědět

Podle PEGI a ESRB je od 18ti.

200

Odpovědět

+ass.ass.indokonce

190

Odpovědět

Prosim tě, děláš jako by to v dnešní době někdo bral vážně :D jako by jsi nikdy nepil alkohol, neviděl nepřístupnej film, nezkusil kouřit a tak dál a dál dřív než ti bylo 18 :D přestaň tady moralizovat, všichni víme že se tak jen chrání společnosti proti žalobě....

210

Odpovědět

Ten zatýkaný gentleman má hlas jako Sean Connery. I ty sykavky.

201

Odpovědět

Co znamená když je to virální?

1916

Odpovědět

Po shlédnutí dostaneš chřipku.

226

Odpovědět

Odpovědět

s tim že jsou američani blbý měl úplnou pravdu :D

208

Odpovědět

Ta paní asi byla přesvědčená o tom že přes ten závoj nejde vidět... To se stává.. :D

213

Odpovědět

Takhle jsem naposledy křičel, když mi přítelkyně ťukla plechovýho miláčka :D

193

Odpovědět

tak ji priste pujc radsi plastovej vibrator

202

Odpovědět

Jako ten kluk z Floridy nebo jako ten pán, co ho zatýkali za to nezaplacené jídlo? :D

211

Odpovědět

+kriststeŽe by na přítelkyni ječel Dej ruce pryč z mého penisu, ty čekáš na můj ochablý penis :D

220

Odpovědět

Komentář se týká toho klučiny, co měl místo hry dostat běhací pás :D

201