Jsem BatmanEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:409
Počet zobrazení:4 262

Dnes uvidíme další video z Vine, ve kterém vás Ray seznámí s krutou pravdu o holčičích prdech, čeká nás i další souložící pár želv a nakonec série videí s fajn taťkou. Po titulkách vás ještě čeká Rayův rap, tak předčasně video nevypínejte.

Přepis titulků

Rozhodl jsem se, že to dnes pojmu dospěle a budu hovořit o vážnějších tématech. Třeba o prdících holkách. Tohle je Vine video, má jen šest sekund a vlastně jde o malý skeč nazvaný "Když prdí holky". "Když prdí kluci. Když prdí holky." To video nahrál Zachary John... přijmení vyslovit nedokážu, ale je tak rychlé, že si to musíte zpomalit, abyste postřehli co se tam děje.

Nejlepší na tom je, že je to vlastně pravda. Než jsem začal žít se svojí přítelkyní, myslel jsem si, že holky prdí třpytky. "Jak magické!" Povím vám ale, že tak to není. Nerad vám to říkám, kluci, ale ženy prdí. Sto procent z nich. Třeba Olivia Wilde prdí pořad. Katy Perry?

Řádný prdy! Rihanna? Jednou jsem ji potkal po koncertu. Uprdla se přímo tam. A Judi Denchová? Její smrad vás přiková. Nevnímám Zacharyho video jako zábavný skeč, pro mě je to společenský komentář. Existuje dvojí metr, ale vy si na něj nezvykejte. Vážně, dámy, žádám vás, abyste si dnes uprdly před vaším klukem. A když se na vás zmateně podívá, přitáhněte mu hlavu ještě blíž.

Když jsme teď sfoukli ty dětinskosti, můžeme se zaměřit na dospělácký věci jako... želvy, který dělají... Čeho si asi nejdřív všimnete, jsou zvuky, který on vydává. Není to ani vášnivý, zní jako rozvrzaná houpačka. Ani nevím, co za zvuky jsem čekal. Co kdyby zněl takhle? Znepokojivý. Všichni už jsme viděli šoupající želvy, že jo?

Vlastně to je za poslední roky asi potřetí, co jsem komentoval video se souložícíma želvama. Což znamená, že jsem stál před miliony lidí během několika různých příležitostí a hovořil o pohlavním styku želv. Měl bych si to dát na vizitku. Rozdíl mezi tímto a minulými videi je způsob, jak pan Želvák reaguje, když se mu snaží paní Želva utéct. Někdy musíte dát ženský hlavičku pro výstrahu. Pojď sem!

Kam zdrháš? Vidíte? Ošoustáte je a pak jim dáte hlavičku. Tak to dělám já. Na další segment si vezmu mikinu, protože kurva proto! Když vidíme na internetu výchovu dětí, z 99 % jde o špatné rodiče. Konečně jsme ale našli fajn tátu, který se obléká jako Batman a všichni mu říkají "Batdad". "Když nepotírám zločin, řídím Hondu Odyssey. Málo žere.

Bene, pokud nebudeš kousat se zavřenou pusou, tu tyčinku ti seberu. Nepij to! Jsou v tom... umělá dochucovadla. Rychle nebo... nestihneme autobus!

Dneska se fotíte a právě jsem si všiml, že máš zubní pastu na košili." Moc se mi to líbí. Kdyby byl Batman opravdu táta, říkal by věci jako: "Tvoji prarodiče jsou mrtví." Tohle je velký video tohoto týdne, všichni o něm mluví, má 4 miliony zhlédnutí. Ať je Batdad nebo ne, pravou superhrdinkou je jeho žena Jen, která mu musí ty jeho vylomeniny trpět. "Jen! Nezapomeň mi vyprat moje pyžamo.

Jen! Proč to trvá tak dlouho? Měla jsi bejt hotová už před 20 minutama. Jen! Připoutej se. Porušuješ... zákon." Naprosto dává smysl, že děláte Batmana. Rodiče pořád předstírají nějaké postavy. Dělají, že jsou Santa Clausové, že jsou Víly Zuběnky.

Že jo, mami? Ty zasraná lhářko! Z toho sestřihu se mi nejvíc líbí to "Kde je?". "Kde je? Je přímo tady, tati." Doufám, že bude hrát Batmana až do konce jejich života. Synku, povím ti, odkud se berou děti. Maminka a tatínek mají zvláštní noc a on jí pak dá hlavičku. Fajn, lidi.

Jděte mrknout na celý video, je opravdu milý, odkaz je v popisku. Kde jinde by ten odkaz byl? Ohněte se a já vám to ukážu. Co se týče jednoho videa týdně versus sedm videí týdně, tenhle formát ještě rozhodnutý nemám. Možná to budu pravidelně střídat. Popravdě jde o takový nóbl způsob, jak komunikovat s vámi, lidi, takže je mi celkem jedno, jestli to budu dělat jednou týdně nebo sedmkrát týdně. Jde spíš o to, co vyhovuje víc vám, abyste si nezačali říkat: "Kurva, Rayi, přestaň dělat videa!"

To už odbíhám od tématu. Odkazy na videa jsou zase v popisku a uvidíme se příští týden. Mrkněte na podcast. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Napsal jsem tuhle píseň, když jsem pracoval na svým albu. Než koupili můj televizní seriál, pracoval jsem na hudebním albu. Napsal jsem tuhle píseň s celkem chytrým nápadem. Byla složená z pohledu hatera.

Týpka, který nesnáší Raye. Snažil jsem se to pořádně naplánovat každej večer za svitu svíčky. Stál jsem ve sklepě a držel kladivo a nůž. Na sobě jsem měl jen ženský kalhotky a snil o tom, jak budu bodat Raye do ksichtu, protože je Antikrist. Všichni vám řeknou, že je to chudák, je to bastard a chová se jako kretén. Měl bych převzít jeho práci, protože těm vtipům by se nesmál ani umělej smích ze seriálů. Ten zmrd na to nemá žaludek, píšu mu každej den dopisy, jak stojí za hovno. Doufám, že jednou zakopne a upadne, protože by nenašel talent, ani kdyby ho měl na koulích.

Je ekvivalent Hitlera, někdy se cítím sám a tak si honím u jeho fotky. Teda ne... Jen jsem si dělal srandu. Všichni teď zpívejte "Srát na Raye". Tak do toho. Potom začne refrén. "Srát na Raye!" Ještě je tam třetí sloka, ale stěží si pamatuju tohle.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

HE IS BACK EVERYBODY! HE IS BACK!

202

Odpovědět

jsem ráda za tento formát. líbí se mi, jak vtípek z druhého videa pokračuje do třetího. to mám na =3 ráda

240

Odpovědět

Batmanova manželka ... Aaaand she's gone :D

210

Odpovědět

Jsem rád že se vrátil ke starému formátu. Jen tak dál

220

Odpovědět

žádná cenzura? možná si toho všímám celkem pozdě, nicméně jsem potěšen:)

200

Odpovědět

Nostalgicky jsem zavzpomínal na song My balls :D

200

Odpovědět

jak jsem si v poslednich tydnech rikal, jak slaba je uroda vtipnych videii tak diky Rayovi stejne bavily, ted po dlouhe dobe mel tri hodne dobra videa a cekal jsem vic... ale pisnickou se zase vytahl :)

200

Odpovědět

Ben Affleck :D

200

Odpovědět

Zachary John POLÍVKA :D

231

Odpovědět

Ten želvák se tváří jako já. O_o

210

Odpovědět

A jak to proboha víš? Zrcadlo? Video? A mluvíš o aktu samotném, nebo když jen narážíš hlavou dívkám do zadnice?

1917