Jsem zpátkyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:385
Počet zobrazení:5 019

Zdá se to neuvěřitelné, ale před rokem se v téměř ten samý den na našem webu objevila epizoda Equals Three s názvem Jsem zpět. A dnes je to tu znovu. Ray se vrací, připravil si pro vás spoustu převleků a samozřejmě i tři videa, kterými jsou ovčí hurikán, strasti rockové kapely a epický souboj psa a kočky. Kdo by vyhrál? Sarah Marshall, nebo Veronica Mars? - Koho to zajímá? Hlavní je, že se perou holky, takže chceme vidět roztrhaný oblečení. - Veronica Marshall. - Lucy Stillman z Assassins's Creed! Já myslel, že je mrtvá! - Očividně Sarah Connor. - Ani jedna. Vyhrál by Fenton, čubky!

Přepis titulků

Zdarec, lidi! Jsem rád, že jsem zpátky! Počkat... Uděláme to ještě jednou, ale tentokrát s potleskem a konfetami. Zdarec, lidi! Jsem rád, že jsem zpátky! První video mělo milion zhlédnutí za tři dny a jmenuje se "Ovčí cyklona". Rychle přesedat! Tohle nejsou ovce, ale přívrženci Rona Paula. To jako nemůžu udělat politickej vtip? Možná je to Skot a jeho přítelkyně. Opích*j měééé.

Na tom videu mě znepokojuje to, že se ten řidič snaží usnout, jenže musí dokola počítat ovečky. Možná se ho snaží konvertovat... Jeden z nás! Mezitím si ten, kdo je pásl v zeleném háječku, říká: "Kde jsou kur*a moje ovce?" Dalším videem je nahrávka z venkovního koncertu jedné kapely. Řekněme jen, že to nabere slušný obrátky.

Křičí moje jméno! Bejt v tý kapele, taky zahodím kytaru. Mělo to půl milionu zhlédnutí za týden a musí vám bejt jasný, že byli oba dva členové publika u vytržení. "Kámo, to byla ta nejmetalovější věc, jakou jsem v životě viděl." Uvědomte si ale, že se jmenují "Pořád čekám". Chtěl jsem udělat vtip, ale není to nutný, co? A co si asi myslí ten bubeník?

"Doufám, že měl tu záruku pro drsný rockery." S tímhle nemůžete dělat jinou profesi. Gratuluji, je to holčička. Určitě si říkáte: "Má kapela Pořád čekám nahrávací smlouvu?" Ne. Oni... pořád čekaj. Jsem tak rád, že jsem zpátky! Poslední video je klasika epických rozměrů.

Souboj mezi kočkou a psem. To znělo hůř, než ta scéna z Vysvobození. "Kvič jako prasátko, chlapče." Tomu psovi se nic nestalo, jen brečí jako malá čubka. Nezáměrná hříčka. A co ten pes říkal? To jako křičel? Křičí moje jméno! Kopie, kterou jste viděli, je kopií originálu, jež jsme nenašli, takže vůbec netuším, kolik to mělo posr*ných zhlédnutí.

Můžu vám ale říct, že prvním komentářem je: "Hezkej zadek." A co já na to? Mají pravdu. Jen koukněte. Hrůza! Co mi to připomíná? Zní to jako skupinka selat v mlýnku na maso. Ewok při orgasmu. Pterodaktyl během znásilnění.

Steven Tyler zpívající na staďáku. A potom, co ho ta kočka vystraší k smrti, si to nakráčí k hračkám a prohlásí se pánem. "Chceš tohle žvejkátko nebo gumový míček? Tak vysol dvě krabky cigár a pohoň mi, čubko. Nechtěj, abych na tebe přišla ve sprše." Víte, co taky potřebuje dvě krabky cigár a pohonit? Otázka dne, která je od uživatele jménem... a ta se ptá: "Ahoj, Rayi. Tohle je má otázka dne: Co by udělal Ray William Johnson?"

Co bych teda udělal? Nevím, možná šel na koncert Pořád čekám. Nebo ne? Tak ne. Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. NEJLEPŠÍ ZAKONČENÍ VŠECH DOB Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson, konečně zpátky a pod tohle se podepisuji.

Takže mi povězte. Kdo by vyhrál souboj? Sarah Marshall, nebo Veronica Mars? Vidíte snad, že by žesťová sekce zahazovala svoje nástroje? Robo buzna. Jeden z nás! - Naučíme se od Brandona, jak to kur*it. - To říkavali moji rodiče. Víte, kdo nikdy neztratil zvukovou stopu? Dan Flesher! Tlustoprd v malým koženým kabátu.

Dlouho jsem se snažil, aby to vypadalo, že je mi to u prd*le. Počkej ale... Zakrýváš všechnu tu černotu. Smrdí to, jako by to někdo používal místo suspenzoru. Díkes. To je vše. Přihlaste se k odběru! Jo! Po celý tváři a bedrech. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hele, další holka ve štábu :D

180

Odpovědět

Jsem ráda že je Ray zpět ale tohle byl zrovna docela špatnej rozjezd :( 7/10

184

Odpovědět

Víte jak poznáte lehce ovlivnitelného debílka? Nasadí si na sebe ony debílkovské brýle :-)

1820

Odpovědět

@bullcocker: tak to si pán k****? x-) .

184

Odpovědět

tak u toho jsem se ani neusmal..to byli všichni co ho nahrazovali lepší než ted on mohl byt dyl pryč :(

1823

Odpovědět

víte.. jeho návrat mě opravdu nepotěšil a po shlédnutí videa sem nezměnil názor.. což je celkem smutné:D

1832

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale baví mě to jen od Raye a Gabriela:D jinak nic moc....

193

Odpovědět

im rly glad that he's back

188

Odpovědět

Chcem sa spýtať na kontakt na admina webu alebo aspoň moderatora ... našiel som len kontakt (info@videacesky.cz) a nik mi z neho neodpisuje ... ak by som mohol poprosiť tak mi ho niekto pošlite mailom na ancore@hotmail.sk

1811

Odpovědět

Ray se vrátil ve škvělé formě :D

185

Odpovědět

ROBO FAG!! :D

184

Odpovědět

Hm, proč je chinese firedrill přeloženo jako rychle přesedat? Já vím, možná jde o to ponechat pointu, ale mně by přišla dobrá i při doslovném přeložení. Naopak rychle přesedat mi tam moc nesedí.

182

Odpovědět

Jak zahodil to děcko mě dostalo :-D

184

Odpovědět

joo! Konečně zpátky :)

180

Odpovědět

Nejlepší dva momenty: Ending a robo-fag! :D

183

Další