Jsem zpět!!Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:356
Počet zobrazení:4 237

V minulé epizodě jsme měli magickou pípu, dnes nás čeká magický basketbalový hod. Předtím ještě uvidíte nepovedený břišní tanec a přeměnu kočky v králíka. Otázka dne se týká vašeho romantického života, takže se nestyďte a přidejte svoji odpověď.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Jsem tak nadšený, že jsem zpět ve městě před svou watchmenovskou stěnou. Skoro se mi z toho chce zatančit břišní tanec. JEN SE NATŘÁSEJ, HOLKA. Dívejte se dál. To není všechno. Chudinka princezna Jasmína. Je na prd, že spadla, ale asi potřebovala nějakou výmluvu, aby mohla strhnout ty odporně zelený závěsy.

Že mám pravdu? Plácnem? Ne? Někdo mi včera poslal tohle video. Je asi 10 měsíců staré a má 45 000 zhlédnutí. Myslím si ale, že tohle není originál. Ten je beztak někde jinde a vidělo ho mnohem víc lidí. Protože pro tohle vystoupení je 45 000 zhlédnutí málo. Někdo tvrdí, že to je fake a že to celé nafingovala kvůli slávě nebo popularitě. Ale to si nemyslím.

Mohl by to být fake, ale proč by to někdo dělal? Z jakýho důvodu? Abyste byli populární na internetu? Jací ztroskotanci vytvářejí videa, která je proslaví na internetu? Každý s trochou důstojnosti by to snad neudělal. Dlouho jsme tu neměli žádné kočičí video. To mi řekněte proč? "Možná proto, že stojí za houby." Cože? Kočičí videa nestojí za houby. "Seš tak kur*vsky krásnej, Rayi."

No tak, lidi. Nepřestávejte. Tohle kočičí video je trochu odlišné. Tahle číča totiž vůbec nechce být číčou. LOL ROZTOMILÉ Jak si nasadila ty králičí uši... No, neříkejte, že to není boží. Moc dobře vím, že jste si říkali: "Zase kočka? Do pr*ele s tou kočkou..." "Ó, je to králíček."

To video má 300 000 zhlédnutí za týden a to po právu, protože je úžasný. Jen se podívejte. Určitě si říká: "Do p*dele s konvencí, jsem králík!" A skvělý je také ten obličej, který potom udělá. Jako by vykouřila půl kila trávy. "Chcete práska? Nezapomeňte si vzít ručník." K něčemu se vám ale musím přiznat. Je to tak trochu fake.

Ten člověk to jen pustil pozpátku, takže to vypadá, že si tu čepici nandavá, namísto aby si ji sundávala. Já vím. Taky jsem byl zklamaný. Bylo to tak úžasný video, ale nechám ho plavat, protože je pořád bezva. Tohle video jste už asi všichni viděli, protože je úplně všude. Má přes 9 milionů zhlédnutí za tenhle týden. Jé-žiš! Dobře, tady je.

Jde o záznam z basketbalového zápasu, který asi někdo nahrál z televize. Tenhle týpek se chystá na trestný hod. Sledujte, co se stane s tím míčem. Jo, to je všechno. Kvůli tomu všichni šílí a hledají to video. Ten míč tam jen tak seděl několik dnů. Jen čekal, až začne párty. Se vší vážností... Jak je ku*va možný, že tam ten míč jen tak vysedával?

Že by chyba v Matrixu? Nebo jen nějaká kouzelnická sviňárna? Nemůžete jen tak používat čáry a kouzla v basketbalu. Radši se seberte a táhněte hrát Famfrpál. Nejvíc se mi líbí tenhle týpek, který jen mávne rukou a ono to ku*va funguje. Vždyť víte. Je to totiž Jedi. Také by se mělo připomenout, že tam byl dvakrát záběr na tohohle Supermana bez domova.

Nevím, co je zač, ale je srandovní. Na svých zápasech ale nemůžete mít superhrdiny bez domova. Radši se seberte a táhněte zpátky na Krypton. Krypton, lidi? Plácnem? Ne? Pořád nic? Nechám vtipy o Kryptonu a jen řeknu, že otázka dne je od uživatele jménem...

- a ta se ptá: - "Ahoj, Rayi. Moje otázka zní: Kde vás poprvé políbili?" Tahle je dobrá. Kde vás poprvé políbili? A nepište blbosti jako: "Poprvé mě políbili na moje péro." Buďte více kreativní a svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter.

Díky za sledování dnešní epizody =3. Já jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Proč říká Kool-Aid Man "Ou jé."? Bylo mu řečeno, že křičet: "Zvedněte pracky nad hlavu," je netaktické. Zbavil se svého AIDS. Nemůžete někomu rozbořit zeď a říkat: "Ó, né." Tak se to říká v Jersey.

Ošu*al černou buchtu. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz MOJE IMITACE RUČNÍČKA: "Chcete práska? Nezapomeňte si vzít ručník."

Komentáře (48)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

na ucho striptérky

180

Odpovědět

Tohle je dobrej díl. A s tim míčem bych to tipoval na chybu v Matrixu (:-D).

180

Odpovědět

S tou kočkou to bylo jasný. Jen se koukněte na to prapodivný zastavení její hlavy...
A vůbec ten pohyb jejích pracek.
Jinak pěkné.....

180

Odpovědět

Za ten míč mohl ten superman :D

180

Odpovědět

:-D můj první polibek byl na autobusové zastávce

180

Odpovědět

Titulky nefungovaly mojí vinou, už je to ok. Omlouvám se všem.

180

Odpovědět

Fajn díl, ale tak to s tou kočkou bylo jasný, už jenom že se tvářila tak naštvaně s těma ušima na sobě :) Taky mi nejdou titulky, a nebojte, CC is on/off jsem fakt zkoušela... :(

180

Odpovědět

Mně přijde plácák naprosto v pořádku, jelikož si to právě dost lidí zažilo u HIMYM, kde jsem to nejdřív taky proklínala. Navíc když překládáte pro dabing, "plácneme si" je rozhodně delší než "high 5", tudíž to nelze...........

180

Odpovědět

titulky by se fakt hodily :/

181

Odpovědět

Sakra,nejdou vam titulky :(

180

Odpovědět

Zazit si placak musi bejt stejne spatny jako vubec koukat na ten preklad.. nechci vytvaret nejakou ofenzivu, ale "placni" nebo "placneme si" by snad bylo lepsi, mel jsem za to, ze jste tady natolik dobří prekladatele, ze takovy vyraz kopirovat nebudete :) v tomhle pripade bych to nechal uplne bez prekladu, tomu by rozumel smad kazdy :)

180

Odpovědět

Tyg3R: Proč ne? Někteří to tak mají už zažité, tak proč vytvářet novoty jako "vysokých pět". U Simpsonů taky nikdo nebude nově překládat Moe a nechá Vočko.

180

Odpovědět

Placák? Vážně? "PLACÁK"? Překladatel moc sleduje český překlad HIMYM a nejde mu to k dobru, ještě že Ray nenahazuje oblek...

184

Odpovědět

Můj první polibek byl na tvář.

180

Odpovědět

muj prvni polibek byl na hubu ty kokote..

181

Další