Jseš tak metalovejEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:435
Počet zobrazení:4 772

Do dnešní epizody přišel vypomoct Jason Biggs z Prciček a společně s Rayem vám představí trojici zahraničních videí. První je norská nehoda, jako druzí následují rumunští metaloví malíři a nakonec portugalská pneumatika. Po čem se cítíte jako v nebi? - Po prdech gumídků. - Microsoft Flight. - Slzy nesmírného smutku. - Po Rayově propoceným podpaží. - Tři štětky, pět jeptišek a šest pytlů koksu.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Chci pozdravit fanoušky =3 z Norska. Víte, jak se tam řekne "ahoj"? Víte, co je taky podobný? Třeba náklaďák padající z hory v Norsku vypadá stejně jako náklaďák padající z hory. A KURŇA! To video mělo 700 000 zhlédnutí a řidič nestihl vylézt, takže si zlomil pár kostí, ale jinak je v cajku. Pohovořme ale o tomhle chlápkovi. Vyskočí nonšalantně z auta a ještě má čas zavřít dveře.

Sakra, kámo, tvůj náklaďák, tvoje živobytí právě padá ze skály a tebe zajímá zavírání dveří? Nechal jsi puštěný topení, nebo co? Kameramana ta nehoda taky nijak nerozrušila. Nevím, jestli vůbec dokáže norština přesně vyjádřit závažnost té situace. Slyšeli jste ho mluvit? Bylo to jako: Nedokážu mluvit norsky. Další video si zamilujete, je z Rumunska... Čau, Rayi.

Ty vole, ty jseš fakt malej. Takovej roztomiloučkej a prťavoučkej. Dámy a pánové, Jason Biggs. Ty jsi tak maličkej. Další video je variací na pořad Jak se staví sen, akorát rumunská verze je trochu extrémnější. MALOVÁNÍ ČÍREM JE STRAŠNĚ METALOVÝ Líbí se mi, jak jsou strašně metalový, ale pořád spí na palandách v růžovým pokoji. PALANDY JSOU FAKT METALOVÝ Navíc jsou tam dvě matrace, takže se dva týpci musí podělit.

Dělám si z metaláků prču. Kecám. Přijde mi to fakt boží, nic podobnýho jsem totiž nikdy neviděl. Taky musíte ocenit tu jejich choreografii. Proč vůbec malují bílou? Co to je? Pololesklé bílky? Neměli by použít metalízu? HA HA HA HA HRA SE SLOVY Co se stane, až to vypnou a budou se snažit tu barvu vymýt? Poslechněte, dost dobře vím, jak špatně se vymývá bílá lepkavá hmota z vlasů.

Mluvím o semenu. Ty výpary jim nějak pomotaly hlavy, protože na ně přišla flirtovací nálada. Ne, ty jseš tak metalovej. - Potřebuju lak na vlasy. - Ty jseš tak metalovej. - Pusťme si Slipknot a opích*jme se. - Tak jdeme. Posledním videem je stará dobrá maloměstská legrácka. Tihle lidi našli gigantickou pneumatiku, a co se s takovou pneumatikou dělá? Pustíte ji ze zasr*nýho kopce.

POŘÁD JEDE! Mrkněme na to ještě jednou. Ta pneumatika několikrát vystoupá do ohromné výšky, než dopadne do oceánu. To video údajně pochází z Portugalska, a víte, co je na něm nejsmutnější? Někde v Portugalsku je teď monster truck se třemi koly. A řada nezničených aut. A staďák plný 13letých kluků, kteří se nemají z čeho radovat. Panáček Michelin stojí na vedlejším kopci a říká: "Sakra, ztratili jsme dalšího."

Líbí se mi to video, protože mi připomíná dětství, akorát my jsme místo shazování pneumatik mrda*i vzadu v pickupu. Dělám si legraci, nejsem maloměšťák. A taky jsi nikdy nevyrostl. Koukni na sebe. Jsi tak prťavoučkej a roztomiloučkej. Nejradši bych tě... Nesnáším svou práci. - ...a nosil bych tě ve své kapsičce. - Zastřelte mě, kur*a. Chci poděkovat Jasonu Biggsovi, že přišel spolumoderovat.

- Ještě vám chce ale něco říct. - Díky, Rayi. Mrkněte v kinech na Školní sraz, exploduje vám z toho hlava a ulítne tvář. Ale víte, co je taky roztomile malý. Pé*o Jasona Biggse. Taky otázka dne, která je od uživatele... a ten se ptá: "Moje otázka dne zní: Jak velká je vaše zbraň?" Jak velká je vaše zbraň? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+.

Tohle mám rád. Děkuju za sledování dnešního =3 a taky Jasonu Biggsovi. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Po čem se cítíte jak v nebi? I v Norsku máme svýho boha! On přijde, bude se mi posmívat a já se mu mám kur*a klanět? Jsi tak prťavoučkej. Mrkněte v kinech na Školní sraz, exploduje vám z toho hlava a ulítne tvář.

Taky mrkněte na Tváří v tvář. - Poslechneme Slipknoty a ošuk*me se? - Máš nějakej lak na vlasy? - Mám, je přímo tady vzadu. - Fajn, vezmu si ho. - Vyndáš si ho? - Promiňte, smál jsem se. Mluvím o semenu. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jason Biggs byl teda hrozně otravný. Těšil jsem se, až vypadne z obrazovky. Jinak dobrý, a norové jsou borci kliďasové :-D Připadalo mi to jak dvě zhulený máničky: "Hele vole, padá náklaďák"...."týýýý jóóóóooo!" :-)

2011

Odpovědět

To Auto: a to ta nenapadlo, ze tam Biggs je kvoli tomu aby propagoval film v ktorom hraje?? Raya podla mna dovtedy ani osobne nepoznal.

180

Odpovědět

Turbo ono to je tak schválně.

181

Odpovědět

Prosím o korekci názvu, "jseš" neexistuje, jinak díky za vidko :)

183

Odpovědět

jeden z nejlepších dílů, výborně :-)

180

Odpovědět

Achjo, volové. Když je natočenejch tolik dílů =3 a v každým je RWJ, tak je samozřejmý, že kdokoliv jinej vám tam bude připadat divnej. Spíš by jste měli být rádi, že tam Biggs vůbec přišel, poněvadž to nemá zapotřebí a je tam asi jen proto, že se s RWJ zná. Spíš RWJ to zvedne trochu sledovanost.

182

Odpovědět

Poznamka k nazvu videa - spisovny (a zdravi neskodlivy) vyraz je 'ses', 'jses' je hyperkorektni zprcenina.

185

Odpovědět

Jason je kus :) nejvíc se mi líbila ta část s "metal gay" Jasonem a Rayem :D

183

Odpovědět

No, you're so metal :-D

181

Odpovědět

Jim's dad:DDDD

180

Odpovědět

myslim ze spis Jason nemel nic pripravene a improvizacne je opravdu slaby, ale prekvapive, ze profesionalni herec to dokaze tahnou spis dolu.

181

Odpovědět

no jason biggs to moc nezvládl teda...na to, že je to herec to hrál dost hrozně

182

Odpovědět

Ta pneumatika co to kur*a?:O.. nevim jestli to nebyl jen zkreslenej pohled ale omg wtf vzdyt to letalo jako zasranej superman :O

180

Odpovědět

No, nejspíš na sebe právě posílám davy rozhořčených fandů Amerického koláče, ale Jason Biggs se v mých očích po tomto díle jeví jako ještě větší kretén. Ray jako vždycky v poho, ale ten druhej chudák vymatlaná zkazil dojem. Škoda...

1811

Odpovědět

Ray Dobrý, Jason Dobrý, G+ dobrý prostě zase Dost dobrý =3

182

Další