KalběodolnáEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
56 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:544
Počet zobrazení:5 745

V dnešní epizodě si zahostuje Andy Milonakis (Show Andyho Milonakise na MTV), který vám představí YouTube Nostradama, Lamborghini ve špatných rukou a nový singl od Krispyho Krema.

Přepis titulků

Ahoj vespolek, jsem Andy Milonakis. Ray William Johnson tu dnes není, takže já přebírám jeho show... NAVŽDY! První video se jmenuje "Trapas ožralý buchty", takže to zjevně bude prča. "Sednu si sem a natočím tě, jak spadneš, protože je to jen otázka času." "Já nespadnu." Nemůžu uvěřit, že si rozlila pivo.

Sakra, rozlila jsem si pivo po mém venkovním křesle, které slouží jako popelník. Teď to teda bude moje pivní křeslo. Vím, že se neradi smějete cizímu neštěstí, ale nebojte, je naprosto v pořádku. Pád té opilé holky ale nebyl tou nejzajímavější částí. Postřehli jste tohle? "Sednu si sem a natočím tě, jak spadneš, protože je to jen otázka času." Cože? Slyšeli jste to? Ten týpek je jako Nostradamus z YouTube.

Předpovídá virální videa ještě než se stanou. Možná, že věděl, co se stane, protože byla ta stříška tak na hov*o. Jste opilá buchta? Zkalila jste se někdy tak, že jste si sedla na chatrnou hliníkovou stříšku? Nebuďte na jejím místě! Chcete si zajistit stabilní stříšku? Nebuďte na jejím místě! Pořiďte si posílenou nerez stříšku, která je zaručeně stabilní. Ještě dnes! Kalběodolná! V dalším videu hraje hlavní roli Lamborghini, které stojí 225 000 dolarů, tak na to myslete, zatímco koukneme na tu šílenost.

"Tak natočené bysme to měli." YouTube Nostradamus znovu útočí. Jak věděl, že má mít zapnutou kameru? "Tohle půjde na YouTube." "Tohle bude mít pár pěkných zhlédnutí." Další nehoda způsobená tweetováním během řízení. Kupodivu jsme našli ten tweet, který psal během nehody.

"Tááák zaneprázdněný... Tááák prachatý... Řízení je pro chudáky... HA HA" Hned po nehodě ale poslal další tweet. "OMG! Právě jsem vlítnul se svým lambem mezi dvě kraksny, který stojí míň něž moje fusekle. LOL #chudácidivněsmrdí." Kdybych měl Lamborghini, nikdy bych ho neřídil. Zaparkoval bych ho v zavřený garáži a masturboval v něm. Pak ho naleštil a zase masturboval. Pak ho zase naleštil a zase masturboval.

Pak ho naleštil i s mým ejakulátem. Vím, že Ray většinou nesleduje pokračování virálních videí, ale za tenhle kousek jsem bojoval, protože je blízko mému srdci. Přináším vám tedy další singl... "Všichni hateři chtějí bejt já" od Krispyho Krema. Dámy, tahle píseň je do klubů. "Zdarec, lidi, tady Krispy Kreme. Jsem zpátky s dalším trackem. Tenhle je do klubů.

Střelili mě už 500x a na kontě mám milion zločinů." Sakra, Krispy, milion zločinů? To je skoro milion a jeden zločin. Šílený. "Zabil jsem bílého žraloka. Vymlátil mu zuby a vyrval srdce. Všechny známý nahrávací společnosti mě chtějí. Život je závod a každý je za mnou. Všichni hateři chtějí bejt já. Problém je, že mě vůbec nevidí. Všichni se vyděsí, když udělám frontflip. Všichni se vyděsí, když udělám frontflip.

Všichni se vyděsí, když udělám frontflip. ...když udělám frontflip." No tak, to byla spíš taková falešná hvězda. A těch se bojím jen trochu. Víc mě vzrušují. Nic neříká víc "jsem pohodář", než pár fotbalových trofejí za účast. Přiznejte si, peníze už neletí. Malý trofeje za pátý místo?

Ty válíš! "Spolkla mě anakonda. Řekl jsem jí, že to byla velká chyba. Stačilo udělat jen tohle a v mžiku jsem ji zabil pěstí." Krispy Kreme zveřejnil tohle veledílo. Díky, je to jedna z nejlepších věcí, jaký jsem kdy viděl. "Tak jedem. Všichni nalevo, růce vzhůru a zakřičte: Krispy... Kreme. Všichni vepředu, ruce vzhůru a zakřičte: Krispy...

Kreme." Není to sice tak dobrý jako Krispy, ale taky rapuju. Jmenujeme se Three Loco a vydáváme náš první videoklip s názvem "Neato", takže prosím klikněte, koukněte a přidejte se k odběru. Díky za sledování. Pokud mě chcete vidět jako blba, tak se přihlaste k odběru mého stupidního a blbýho kanálu. YouTube.com/AndyMilonakis. Pokud to neumíte napsat, tak vám to možná dáme sem.

NAVŽDY! Taková kráva. Dva týdny... Zkalíte se někdy tak, že... Zkalíte se někdy tak, že... - Kure*sky divný, fakt. - Mně se to líbilo. Míval jsem vlastní show a teď doporučuju videa na netu. Vím, že spadneš, jsem YouTube Nostradamus.

A spadla, tak to nahrajeme, milion zhlédnutí. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tomu synkovi je 37.. (podle wiki..) Mě příjde tak na 16. the f**k.. :D

210

Odpovědět

Broustich túto epizódu si mohol vynechat...

2014

Odpovědět

No tak teda mě to pobavilo o dost míň než Ray ;)

196

Odpovědět

Je trochu psychopat ale aspon jsem se u něho zasmal ne jak u raye

1911

Odpovědět

krispy cream je podle mě luxusní fake :)) něco jako ten synek co si hrál na neskutečného výbušného krypla a ničil vše doma :D ..

jinak Andyho sem viděl už možná 5 možná 10 let zpět na nějakem videu kde rapoval nějakou blbost u pc před webkou a tehdy to byla pecka :D kdyby někdo věděl o co šlo nebudu se zlobit za link nemužu to najit

191

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=GGBpXVHtGfs Tady máš to video, snad je to ono. :)

190

Odpovědět

Tenhle frajer s dětským hláskem je mnohem lepší, než Ray, kterému už dochází nápady a šťáva. Navíc, upřímně, ta sláva mu stoupla do hlavy.

1917

Odpovědět

Podľa komentárov som čakal niečo horšie. :) Jasné, nie je to Ray, ale aj tak si s tým poradil celkom dobre. :) Mimochodom, som jediný, kto má pocit, že Krispy Cream je moc veľká sprostosť na to, aby to myslel vážne? :D

193

Odpovědět

není to ten týpek z "retarded beatbox" co si řezal vlasy nožem?:D
jinak uhozeny. jsem zvyklej na Raye prostě:D

196

Odpovědět

Nejen že zakrněl na tělu, ale i na mysli.

1921

Odpovědět

A proč já si myslel, že je mu tak 14 let? :-D A jemu je 36, what's wrong?

192

Odpovědět

Zatím nejlepší náhradník za Raye :)

8/10

1933

Odpovědět

Ray to neni, ale změna je fajn. 8/10

2013

Odpovědět

Krispy Kreme je vážně neuvěřitelná záležitost...

203

Odpovědět

Vim, že šikana je špatná, zlá a tak všechno, ale když člověk vidí takový týpky, někdy má pocit že je třeba:D

1935

Odpovědět

Podle mě díl v pohodě, řekl bych že lidi sou akorát zvyklí na Raye a na záskoky mají přísnej metr. A ten track na kterej si tu dělá promo je kupodivu dost dobrej. :D

194

Další