Kočičí soubojEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:327
Počet zobrazení:4 460

V dnešním díle zjistíme, jak tvrdě to na ulicích chodí. Uvidíte epický pouliční souboj, nehodu ve skladišti a zázrak přírody, který se udál v akváriu s tučňáky. Také se dozvíte, jaké svátky můžete ode dneška slavit.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Pracoval jsem v maloobchodě opravdu hodně dlouho a upřímně můžu říct, že se mi nic podobného nestalo. TRÁPÁS Pak přijďte do mojí kanceláře. - Proč? - Protože máte padáka. Tohle video je starší než Ježíš, ale nedávno se znovu stalo populárním, což nasvědčuje tomu, že ho nějaká známá internetová stránka znovu zveřejnila.

Moc to nechápu. Určitě by stačilo pouze zařadit zpátečku a všechny košíky by se naskládaly zpátky. Vidíte? Problém vyřešen. Rozhodně bych měl pracovat v Lidlu. A podívejte na ty chlápky. Vědí, že jsou v pr*eli. Když je vám jasné, že vás vyhodí, měli byste si to prostě nakráčet k šéfovi a dát mu pěstí se slovy: "Nas*r si.

Teď makám v Kauflandu." Stejně vás vykopnou, tak proč ne? Humor v tomhle pořadu je občas trochu přízemní, takže jsem se rozhodl okomentovat video z Akademie věd v San Franciscu. Máme tu dva tučňáky, kteří si jen tak plavou, jasný? A jeden z nich...co to sakra? On si uprdnul? To myslíte vážně?

To snad není možný. Ptáci neprdí. Stejně jako ženský. Nezajímá mě, že jsi tučňák. Nemůžeš jen tak pohnojit akvárko. "Teď udělám z toho bazénu výřivku." "To je hnus." Cože? Fůj! Bezpečnost především. Určitě jste si všimli, že ten druhý tučňák hned vzal roha. Člověk, který mi to video poslal, tvrdí, že pochází z Akademie věd San Francisca.

Ale to si nemyslím. Vtipné ale je, že Akademie věd to publikovala na YouTube. Naše studie naznačují, že i mezi tučňáky platí: Kdo si to naprdí, ten si to čuchá. Teď už se na tuhle show nemůžete přestat dívat. Lucka Borhyová vám ve zprávách prdící tučňáky určitě neukáže. Tak se pojďme podívat na hlavní video týdne. Máme tu jednu kočku a tyhle vrány, které se ji snaží nasr*t.

A aby toho nebylo málo, přijde ještě další kočka. Ty kočky zápasí asi půl hodiny. No, spíš dvě minuty, ale ty vrány je pořád otravujou. Co ti ptáci dělají? Podněcují ten souboj? Havran děl: "Nakopej mu prdel!" Možná je to nejnovější verze Angry Birds a ti ptáci se na to vysr*li a nechali bojovat kočky.

Ty vrány jsou jako ty děcka, která jsou u každý bitky, ale neúčastní se jí, jenom pořád pokřikují: "Tohle si od něj necháš líbit?" Jo, vždyť víte, o kom mluvím. Zasr*ný děcka. Ale jde o tohle. Sledovat ten kočičí souboj je docela sranda. Zvlášť když tam někdo přidal ten boží soundtrack. "To se jako tyhle zvuky v přírodě nevyskytují?"

Ne, někdo je tam přidal a to video ještě vylepšil. To video je vtipné. Podívejte na tenhle chvat. No ták, jen tak tam nestůjte a netočte to. Až uvidíte, jak se perou dvě kočky, jděte a roztrhněte je od sebe. Nenechte je ze sebe vymlátit duši. Vezměte koště nebo hadici a ukončete to, no ták. Tady je moje veřejné prohlášení pro nové tisíciletí: Pokud vidíte kočičí souboj, roztrhněte je kur*a od sebe.

To byla pitomost. Rovnou půjdu k otázce dne, která je od týpka jménem... - a ten se ptá: - "Moje otázka dne zní: Proč byste zničili svět?" Takže, proč byste zničili svět? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter.

Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Jaký je váš svátek? Národní den nakopávání zrzků. Dva dny před pozítřím. Kurvánoce.

Den prokrastinace... ale až příští týden. Znásilněnívzdání. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz ...tenhle chvat.

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Osobně jsem víc pro to, když se ve videu nechají originální názvy a jména pod video se dopíše "obchodák; moderátorka"... přece jen, tahle webová stránka zpřístupnuje angloamerickou popkulturu pro lidi, co neumí perfektně anglicky, tak proč tu kulturu prznit v kombinaci s naší.... ale jinak výborná práce a díky :)

00

Odpovědět

Kočky ušly xD

181

Odpovědět

kurvanoce

180

Odpovědět

Když nahradíš Wall-Mart Kauflandem, lidi si pod tim představí rychleji a líp o co se jedná a vyzní to pro lidi který to neznají líp

180

Odpovědět

=3 se to jmenuje, protože Ray má rád kočičky :)

180

Odpovědět

Možná si říkal, že když se to jmenuje =3, tak že by to mělo být 3x týdně... Ale i tak obdivuju překladatele, že si na to najdou čas a že je to tu vůbec pravidelně 2x týdně.
A jak tu někdo psal, že nepřekládat americké reálie, tak mně to nevadí, naopak kdyby tam bylo jenom jméno nějaké americké moderátorky, tak vůbec nevím o čem mluví. Wall-Mart si člověk ještě domyslí, ale moderátorku fakt ne.

180

Odpovědět

Batrachus: doufám že nečekáš že se to dožene a přeloží se všechno starý a pak se pojedou ty díly nový...když si vzpomenu jak dlouho mi trvalo jen se na všechny jeho starý díly podívat, tak ani nechci vědět jak dlouho by zabral překlad :-D

180

Odpovědět

Batrachus: Viac ako dva kráť za týždeň = 3? Nepočul si, jedno video zaberie aj dve hodiny spolu s načasovaním, aj viac. Skús to prekladať aj ty a potom sa to možno zvýši. A podľa mňa už dva krát za týždeň je luxus. :)

180

Odpovědět

1) je na hovno
2) stejne za rok jde do haje tak jako tak xD

180

Odpovědět

Nejlepšejší prostě xD

180

Odpovědět

dají se někde čistě stáhnout jen ty titulky co jsou k tomu videu? :)

180

Odpovědět

den prokrastinace, ale až příští týden... :D to mě dostalo...proč bych ničila svět? nejsem Vogon :)

180

Odpovědět

Proč bych zničil svět? no kdyby mě nasral...

180

Odpovědět

náhodou brousiči, mě se to tam líbilo ty "počeštěné" názvy ;)

180

Odpovědět

jarada: Většinou to nedělám. Tohle byla spíš výjimka.

180

Další