Korejská prdící panenkaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
41 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:659
Počet zobrazení:6 390

Dalším hostem je Andy Milonakis, se kterým jsme tu čest už měli. Ukáže vám papouška, jež byl svědkem pohlavního styku, další podivnou asijskou reklamu a reportáž s nezvaným návštěvníkem.

Přepis titulků

Ahoj, vespolek, tady Andy Milonakis a vracím se moderovat jednu epizodu =3. Když jsem tu byl minule, napsali jste o mě hezké věci. Jako: "Kde je Ray? Nepamatuju si, že by byl tlustej dvanáctiletej Židáček." Nas*r si, Westone, je mi třináct. Jak všichni víte, Ray nahrává album Your Favorite Martian a dnes budu moderovat já. První video nahrál BMTEJ a jmenuje se "Papoušek, který byl svědkem sexu".

Jeden z nezajímavějších komentářů je "Kdo při tom masturbuje?" Moje otázka zní: "Kdo k tomu nemasturbuje?" Nechci se vychloubat, ale umím dobře pojmenovávat věci a tomuhle říkám "udělat si to rukou". Žako chtít prc*t ruku? Moje ruka mi tak vlhne. Nechci ničit vaše sny, ale to video je očividně fake. Zvuk toho papouška udělal nějakej znuděnej blb se sexy hlasem.

Takhle ani papoušci nepích*j. Věřte mi, už jsem je viděl. A to hodněkrát. Viděl jsem hodně mrdaj*cích papoušků. Žlutý papoušci. Mrdaj*cí papoušci. Modří papoušci šuka*í. Moji rodiče mrd*jí. Další je reklama na panenku... Ahoj, Rayi. Co je, kámo?

Mluv. - Musím jít, volá mi ještě někdo jinej. - Když tě nemůžu mít já, tak nikdo! Zpátky k videu, je od uživatele supersonicx01 a nevím, jak se jmenuje ta panenka, ale budeme jí říkat "Korejská prdící panenka". Nejsem si moc jistej, co se v tý reklamě děje, ale když tu panenku nakrmíte jejím jídlem, okamžite se musí uprdnout a vysr*t. Nechápu její smysl. Jaká holčička si řekne: "Hej, mami, kup mi panenku, která mi bude připomínat, jak odporný je být člověkem!"

Číhněte na to, volové, v 17 vteřině můžete vidět její číču. Takže jako dáte holčičce panenku, která dělá to, co ona nikdy nedokáže? Všichni víme, že holky neprdí. Nedávejte jí falešný naděje. Co bude dál? Panenka, která rozumí fotbalu? Panenka, který umí správně volit? Panenka, která si zaplatí vlastní potrat? Panenka, která se bude líbat s 12letým Židem? V dalším videu je Eva a John. Jsou ve zprávách, protože jim na dům spadl strom, ale vyruší je týpek, co vyleze z lesa. "Co to támhle máme?

- Na to se Buddy právě díval. - Asi na něj Buddyho pošlu. - Jime, znáš toho džentlmena? - Asi mu tam dodju nakopat prdel. Zavolejte policii." Hej, to jsem já, hlas policajta z videa, na který se právě díváte. Kdyby nebyl den, ukázal bych vám svůj "pendrek". Jsem křiváckej polda. Koukal jsem na to video několikrát a nevím, v čem je problém? Chlápek je očividně fanda Vepřů a týpek mu jednoho velkýho přines.

Si nikdy neviděl čurá*a? Je ti 105 a nikdy jsi neviděl čurá*a? Možná je jeden schovanej pod pupkem tvý ženy. Taky mám jednoho po svým pupkem. A když přečtete popisek, tak zjistíte překvapení roku! Ten nahej týpek byl na drogách. Je zvláštní, že ten chlápek nazval toho týpka "džentlmenem". Koukněte na jeho fotku ze zadržení. Zm*d jeden pohodovej. Přijde mi jako druh týpka, co by opích*l papouška. To je pro dnešek vše.

Díky za videa. Vlastní můžete navrhovat na raywj.com. Ještě jednou, jsem Andy Milonakis a můžete mrknout na moje video Party With Your Pu$$y Out přímo taďy. Nebo se můžete přihlásit k odběru přímo taďy. Mír a vykuřte mi vtáka. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Uříznu ti kozy, děvko! Panenka, která je během filmů zticha? Panenka, která bude mít stejnej plat jako chlap? Panenka, která neopí*á mýho tátu, zatímco se budu dívat?

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

vzpomínám si , že hrál v hele kámo kdo tu vaří, resp. Waiting...

195

Odpovědět

Nahodou neni tak špatnej ja se i zasmal a lepší než dily předtim s Ray(nemyslim ty ted nedávno, ale předtim nějakou dobu měl krizi a byl spíš trapnej než vtipnej.

1914

Odpovědět

tak jsem schvalně kouknul jestli je to video co na konci doporučoval stejně oblbeny jako tohle.....a ono fakt je :D

líbí se: 3 850, nelíbí se: 4 191

196

Odpovědět

Mně to nepříjde tak špatné :-)

Asi jste rychle zapomněli na ty dvě holky.

2038

Odpovědět

the-worst-episode-ever!!!

2016

Odpovědět

No tak tohle byl snad nejhorší host, strašná nuda...

1911

Odpovědět

Možná kdyby více držel hubu a méně mluvil, tak by to bylo v klidu.

199

Odpovědět

nuda..

198

Odpovědět

Navrhuji už nepřekládat díly =3 s Andym...

1936

Odpovědět

Docela propad oproti minulému perfektnímu dílu, co?

209

Odpovědět

zkoukl jsem jen ty videa...tenhle vepř je strašně nesympatický

2010

Odpovědět

Mě by nevadilo kdyby se tam po dlouhý době ukázal KassemG :)

2014

Odpovědět

Pane Bože..nebudu na něj nadávat, to bych musel opsat komplet všechny díly AVGN

204

Odpovědět

nejvtipnejsi za cely video byl Ray :D

208

Odpovědět

Já se směju u snad každé epizoda ,ale bohužel tady jsem se ani jednou nezasmál :( doufám když už že za Raye zaskočí Gabriel 5/10 ale to bude tim že je to =3

195

Další