Koule na vás!Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:407
Počet zobrazení:5 359

Dnes se dočkáte opravdu zajímavé sestavy videí. Uvidíte neohroženého tučňáka, uslyšíte novou populární hlášku, která hýbe světem, a společně s Elmem ze Sezame, otevři se! si dojedete objednat nějakou večeři.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Jde o tohle. Pokud jste tučňák, nebojte se si zatancovat a pobavit se. Ale neskákejte kur*a na lvouna. Nevím, co si ten tučňák myslel nebo proč musel být kvůli tomu ten lvoun tak melodramatický. "To snad nemyslíš vážně." Ale vím, že je ten tučňák zatraceně statečnej.

Očividně, Happy Feet + gigantický koule = tučňák. Tohle video má půl milionu zhlédnutí za dva týdny a ukazuje vám, že i ve zvířecí říši si všichni dobírají tlusťochy. "Sádlo, máslo, lůj... Vstávej, sádelníku." Upřímně, měl po něm chňapnout a dát si ho s Nutellou. Ale ne. Jeho líná prdel si jde zase lehnout. Jen na něj koukněte, na lenocha. "Ještě pět minut, mami."

Poslechněte. Jestli jste lvoun a jste příliš liný vstát a sežrat tučňáka... To už je prostě úplně jiný stupeň lenosti. Pokud jste heterosexuální chlap, tak vám jméno Liza Minnelli moc neřekne. Ale máme tady nahrávku z jednoho jejího rozhovoru. Já o ní taky moc nevím. Vím, že zpívá a hraje. A taky to, že jsem se do ní zamiloval, protože někdo z toho hodinového rozhovoru vystřihl tenhle dvousekundový kousek a... Tady je.

Tady jsou ty dvě sekundy. "Koule na vás!" Jo, to je ono. Koule na vás! Ten klip byl uveřejněn asi před třemi dny a najednou to všichni mají jako svoji hlášku. "Koule na vás!" Nevím, proč to řekla. Neznám vůbec kontext. Nevím, na co se musel ten tazatel zeptat, aby z ní dostal: "Koule na vás." Ale všichni mi říkali, že zbytek rozhovoru byl normální a...

"Koule na vás!" je jen krátký výstřižek. A že to na nikoho pořád nekřičela. Já bych to teda vyřvával pořád, ale ona prý ne. Tohle je ale něco pro mě. "Koule na vás" je srandovní. Je to možná to nejlepší video, které jste kdy viděli. Jen si to ještě neuvědomujete. Nebojte se. Dojde vám to tak za týden, až se v noci probudíte a řeknete si: "Koule na mě."

Upřímně doufám, že z toho někdo na YouTube udělá remix. "Koule na vás. K-k-koule na vás." Nebo něco podobnýho. No tak. "Koule na vás" nemusí být urážka. Může to být projev náklonnosti. "Koule na vás, pane." "Koule na vás, pane." Pamatuji si, že jste mi tohle video poslali asi tak před rokem a připadalo mi vtipné, jen jsem neměl čas ho okomentovat.

Najednou je ale obrovsky populární, což mi naznačuje, že asi bylo někde v televizi. Koncept toho videa je jednoduchý. Partička zhulenců si přijede do Taco Bell objednat jídlo. Až na to, že zní jako Elmo. - Jemné tacos... - Jemné tacos... - se zakysanou smetanou...

- se zakysanou smetanou... - a Pepsi. - a Pepsi. Já chci chalupu bez salátu a rajčat. Ještě si dám chalupu... - bez salátu nebo rajčat. - bez salátu nebo rajčat. A ještě jednu devítku bez... - bez zakysané smetany. - bez zakysané smetany. To není vůbec špatná imitace Elma. Video je zábavné a uznávám, že to je slušná nachytávka.

Teď má přes 100 000 zhlédnutí a rychle nabíhají další. Ale jen se chci zeptat, co dělá kur*a Elmo v Taco Bell. Vždy jsem předpokládal, že Elmo je na přísné dietě složené z duhy a masa jednorožců. Ale ne. Očividně jí hnusný mexický jídlo, které ani opravdovým Mexičanům nechutná. Pokud budete pozorně poslouchat, na konci té nahrávky můžete slyšet, jak se pokladní směje. Elmo potřebuje limonádu.

Limonádu? Ano, madam. Buďme upřímní. Jestli to přijde té pokladní vtipné, tak bude asi taky zhulená. Tohle je asi ta nejlepší věc, která se pracovníkovi Taco Bell přihodila, od tý doby, co chcípla ta čivava z reklamy. Stejně mám ale jednu výtku. Jak asi víte, Elmo je maňásek.

Takže by bylo desetkrát vtipnější, kdyby mu nějaký maňásek taky odpověděl. "Tady je Žabák Kermit. Seberte si ty svoje prdele a táhněte do Burger Kingu." Kdyby tam pracovala Liza Minnelli, tak by zničehonic řekla: "Koule na vás!" Ale já si žádný koule neobjednal. Ale dostaneš je! Ale víte, kdo si možná koule objednal?

Otázka dne, která je od uživatele jménem... a ten se ptá: "Co si myslíte, že Ray dělá ve svém volném čase?" Takže, co si myslíte, že dělám ve svém volném čase? Doufám, že to bude stát za to. Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3.

Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Jestli všichni šoustají jako králíci, jak tedy šoustají ti králicí? Jako jezevčíci. Slyšeli jste někdy o hydraulickém beranidlu? Tak přesně tak! Jako králíček Energizer... nikdy se nezastaví. Jako G6. Jako matka těch osmerčat.

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz A tím končí Elmova objednávka.

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Miluju tu kočku na konci =D

180

Odpovědět

ASI to budu používat jako to pozdravení balls to you sir!! a všichni budou koukat ?!WTF?! a veřejně používat .....balls to everybody nebo everyone

180

Odpovědět

Tučnák docela OWN3D

180

Odpovědět

tombik: a tady je skutečný originál: http://www.youtube.com/watch?v=WRjT0uL2HQU ;)

180

Odpovědět


Odpovědět


Odpovědět

tak som sa nesmiala od doby co som nechtiac trafila bratrankovi ovladac do ksichtu :D

180

Odpovědět

Ummm omlouvám se, díval jsem se na internet a lvoun je vlastně to samé :D Nevermind :D

180

Odpovědět

Ahoj, díky za překlad, jen jsem si myslel, že "sea lion" znamená lachtan a tak vážně nevím jestli byl překlad "lvoun" záměrný a nebo se jedná o chybu. Každopádně ale moc děkuju za překlad =3

Ballz to you!

180

Odpovědět

Tenhle díl mě nebavil, a na konci by bylo lepší Stalkin your mom :D Muj nazor :)

181

Odpovědět

-> Talkers:
This serie is fu*king hilarious! BALLS TO EVERYONE WHO CLICKS ON ONE-STAR BUTTON!
Nejslabsi serial je Dorm-life.

180

Odpovědět

BALLS TO YOU :D genialni

180

Odpovědět

Tak tohle je jeden z jeho nejlepších dílů :-)

180

Odpovědět

Taky už se na Co za asy těším, bavím se sice u každého dílu, ale tenhle byl prostě mimořádně povedenej a vtpnej :D. Hlavně Rayův pokus o polštinu :D

A co dělá Ray ve svém volném čase? Stojí si v tam v tom svém komixovém koutku a čeká, až bude čas na další díl :)

180

Odpovědět

Naprosto parádní seriál.

180

Další