Kundovi*y, co nesnášimEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:421
Počet zobrazení:6 062

Dnes uvidíte legendární video od benzínky, hurikán John a skok do bazénu po německu.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Tuhle jsem jel pro benzín a zastavil jsem u pumpy špatnou stranou. Stalo se vám to někdy? Téhle ženě ano, ale místo toho, aby to auto normálně otočila, tak se snaží tu pistoli natáhnout jako by to bylo nějaký zvíře. Nerad používám slovo "retardovaný", protože si mě vždycky někdo podá, ale řeknu to. Ta ženská je retardovaná. To video je celkem starý. Je starší než... Anno?

Jak je to video s autem starý? Starší než dermatomykóza tvojí prababičky. Lidé tvrdí, že je to video fake a že pochází z německého pořadu, což trochu kazí tu legraci. Ale když jsem tam takhle zajel já, spustil jsem pěknej virvál. Řval jsem: "Kur*a, do pí*i, Bože!" Měl jsem ale říct to, co říkají moji černošští kámoši. Tyhle kundovi*y nesnášim. Tady je rosničkář Dan, který nám něco poví o hurikánu jménem John.

Pane meteorologu, máte kornout zmrzliny místo penisu. Nejenom, že hurikán John vytvořil na obrazovce penis ve tvaru kornoutu, ale Dan mu ještě pomáhá kyčlema. Tady je můj penis, přímo tady. Jako byste v klubu přišli za holkou a řekli: "Tady je moje pé*o." Tyhle kundovi*y já rád. Video mělo půl milionu zhlédnutí za pár dní a nejradši mám tuhle část. Koukněte na ty srážky.

Střík, střík, střík. Nikdo si při tom počasí neřekl: "Hej, Dane, na Havaj a středozápad se někdo udělá." Tohle se vám bude líbit. Je to vážně populární. 4 miliony zhlédnutí. Je tu tenhle chlápek asi z Německa, kterej je skoro nahej venku v zimě a chystá se skočit do bazénu plnýho ledový vody. Většinou sprostý slova vypípám, protože nechci, aby byl pořad až moc drsnej, ale tentokrát to nechám, protože chci, abyste slyšeli, když řekne: "Madafaka, srát na zasranou zimu.

A moje nová kapela se jmenuje Syskill." Tos jako nezkontroloval vodu alespoň prstem? Ou, je to zamrzlý. Ten týpek má štěstí, že se nezranil. Mohl si zlomit kostrč. Navíc je tak sebejistej, až je to prča. Přísahám, že řekl: "Mamrde, mrdám tvoji kozu a můj židovskej tanec se jmenuje švýcarskej sýr." Super, takže hispsteři teď můžou říkat: "Poslouchal jsem Syskill ještě dřív, než si jejich zpěvák narazil prdel na ledu." A ještě jedna věc.

Proč tam nejsou žádný ženy? On jako nechal svoji přítelkyni u benzínky? To je ona? Vážně je to nejvtipnější video, jaké jsem za dlouhou dobu viděl. Hodně štěstí tomu pánovi a jeho kapele Syskill, Sea Kill, Cysco, Syfilis Kills. Nevím, nejsem si jistý, ale tak proč si to nevyhledat? Možná mu tím ulehčíme od bolesti. To je pro dnešek vše, nezapomeňte kliknout na "odběr". Když to uděláte, budu šťastný.

Udělá se mi hurikán John. Tyhle kundovi*y já rád. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Rád bych vám představil mého kocoura Congresse. Někteří ho znáte z mých fotek na Instagramu. Nenávidí mě, chudák.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak jako u toho třetího videa už jsem se dlouho nezasmál :D

191

Odpovědět

http://readwrite.com/2012/10/19/youtube-networks-an-inside-look-at-their-unsavory-business-practices

Rayova
verze:

Společnost, která to natáčela, se s ním snažila vyjebat / s ním vyjebala. Chtěla porušit původní smlouvu a vlastnit část práv na =3. Ray to odmítl a oni mu zastavili produkci jeho alba YourFavoriteMartian. Jsem zvědavá, jak to s tím albem dopadne. Určitě to měli víc jak z poloviny hotové.

Zbytek v článku.

191

Odpovědět

Škoda :( bude mi chybět ten co mluvil Catta Lauera :(

190

Odpovědět

Proč se vlastně přesunul do svého domu?

188

Odpovědět

Vždyť to máš v předchozím videu.. ukončil spolupráci se studiem..

193

Odpovědět

Není tenhle způsob cenzury trochu píčovi*a? Jako je super, že je hvězdička v příponě, ale jaký to má smysl, když kořen slova zůstane nezměněný? :)

190

Odpovědět

Spýtaj sa AVGN. On pozná odpoveď:
http://www.youtube.com/watch?v=8hsO7Xq717c

190

Odpovědět

stalking your mom!!:D

213

Odpovědět

Rád bych vám doporučil překlad kanálu Rayovy přítelkyně Anna Akana. Dneska jsem si prošel její videa a myslím, že by tady skvěle zapadly. Jsou krátké, vtipné a lehké na překlad. Zvažte to, myslím, že by si tady získala mnohé. :)

195

Odpovědět

Drahý Rayi,
chtěl bych ti říct, že jsi gay, vlastně i kdyby se dali dohromady JB a 1D, pořád by to nebylo tak teplý, jako ty! Máš teplý vtipy, homo účes, přihřátej smích a tu nejvíc teplou show na světě!

PS: taky jsi Teplá homokláda!

1994

Odpovědět

Waaau přeložil jsi koment z youtube ... gratuluju

193

Odpovědět

bych chtěl vidět jak by to vypadalo kdyby si ty měl vlastní show.hádám že by se na to asi nedalo dívat

193

Odpovědět

+Erikasi si nepochopil že sem to myslel ze srandy, viď? :D :D šíš :D
a jo dedecekk: jo prakticky jo :D :D :D
jak vidím češi nemají smysl pro ironii :D

1815

Odpovědět

Nikdy se mi nestalo, že bych tam s tou pistolí nedosáhl při tankování jako ta žena v prvním videu. Mimochodem nevíte někdo, proč se to přesunulo opět do jeho bytu? Díky :)

180

Odpovědět

viz. minulý díl - ukončil spolupráci se studiem (někde jsem dokonce i četl, že mu snad nechtěli vydat album YFM.. ale to nevim jestli je pravda)

180

Odpovědět

+GikyTak to, že s nimi ukončil spolupráci, jsem asi přehlédl. A ti jeho kamarádi, co tam s ním vždy byli, ti tam jsou s ním stále? Díky za odpověď mimochodem ;)

182

Odpovědět

:D úžasný díl

180

Odpovědět

2 videa ?

1828

Odpovědět

Ne, alzheimer.

182

Odpovědět

neviem prečo ale jakmile sa presunul do jeho bytu, tak sa mi =3 páči viac a viac sa na ňom aj zasmejem

193

Odpovědět

Dělá to stejně jako to dělal kdysi. A ty starší díly byly nejlepší. ;)

192

Odpovědět

+bugyhardypresne! najviac sa mi páčili videá ešte z jeho intráku (alebo ako to nazvať) a tie jeho frázy: Zing!, Two camels in a tiny car a podobné :)

190

Odpovědět

Stalkin your mom :D

184

Odpovědět

kotyška :D

182

Odpovědět

gay, homo, fag...:)

182