Létat jako ptákEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:243
Počet zobrazení:4 924

Ray vám dnes ke koledě nadělí rodičovský vtípek, kanalizační nehodu a revoluční vynález, který však asi nebude tak skutečný, jak se zdá. Co děláte na toaletě? - Kokain. Na záchodě šňupu kokain. - Píšu scénář =3. - Koukám se pod mísu, jestli tam není Mrduchtivý papouch. - Přemýšlím, proč si při čůrání sedám. - Nechávám si ho během sraní kouřit.

Přepis titulků

Jak je, lidi? První video pochází od tohoto božího týpka, který by vám rád něco sdělil. To je frajer. Zbožňuju ho. První video mělo 70 000 zhlédnutí za dva týdny a je v něm tenhle kluk, který v zábavním parku posedává v kočárku, zatímco jeho rodiče na něj přichystali fórek. Právě ho propláchla odporná voda ze zábavního parku. VZOROVÍ RODIČE? Ten kluk sice není starý, je mu tak 10 let, ale stejně mi přijde moc starý na to, aby se nechával vozit v kočárku.

Potom se samozřejmě jde vybrečet k mamince. A vás čeká ten kolotoč emocí, kdy vám přijde smích nevhodný, ale stejně se smějete, protože jste tak trochu kret*ni. Další video je jednou z nejodpornějších věcí, kterou jsem ve svém životě viděl. Proč se tedy nepodělit? Sledujte tento poklop od kanálu. HOVÍNKOVÁ VODA!

Fakt dík. To musí být nebezpečně nehygienické. Takových zánětů spojivek. Takových zánětů spojivek! Můžu říct kanál bez toho, abyste se smáli? Kanál. K-anál. Jako děti. Tipuji, že pod zemí praskla trubka a způsobila tuhle tsunami splašků. Bylo to tak mohutný, že to rozbilo i okno u auta.

To video zachytilo absolutní dno jakéhokoliv lidského života. Jakmile vás spláchne voda plná bobků, horší už to být nemůže. Odtud to bude jen lepší. A znovu, jelikož jsme kret*ni, budeme se tomu smát a doufat, že nechytnou žloutenku. Další video stoupá strmě vzhůru, zatímco tady hovoříme. Jmenuje se Lidská křídla. Má asi 3 miliony zhlédnutí za pár dnů a objevilo se na Gizmodu, Wired, TC a dalších parádních stránkách, na které se asi nedíváte. Tihle chlápci z Holandska tvrdí, že sestrojili magický letající vynález, který vypadá bezvadně a je vážně úžasný.

Každý se ale dohaduje, zda je skutečný. Po asi dvou nebo třech minutách hledání to prohlašuji za fake. Tady jsou důvody. První viditelnou věcí je nerealistický třes kamery. Když vynaleznete osobní křídla, proč třeba taky neinvestujete do stativu? Dá dohadovat i o poměru křídla/tělo a rychlosti jeho mávání. Ten týpek není v podstatě žádný tlusťoch, ale je lehce větší na to, aby létal s tak malými křídly.

Když ale měli peníze, aby postavili tohle úžasné udělátko, proč si nekoupili lepší kameru? Kdybych dostal niklák za každý pixel v tom videu, tak mám niklák. Existuje spousta důvodů, ale na to tady nemám čas. Tvrdím ale, že to je fake. Koukněte na to a rozhodněte se sami. Přísahám, že to není skutečné. Ale víte, co je taky... Sr*t na to. Tady je otázka dne. Prostě odejdu. "Ahoj, Rayi.

Moje otázka zní: Jak dlouho vydrží ten váš?" Je to vtipný, protože to je dvojzmysls... Jak dlouho vydrží ten váš? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Kam šel Google+? Máš strach, Google+? Bojíš se, ty malá čubko? Díky za sledování dnešní epizody Equals Three. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi.

Co děláte na toaletě? Ten zamrd*nec. - Viděl jsi to, že jo? - Prsknuls? - Bylo to jako ve zpomaleným záběru. Eric se držel jako frajer. Když se dostane hov*o do rány. Žloutenka? Válím! Neuvěřitelně nerealistické. Já vím. Mám rád organickou zmrzlinu. Je zdravější.

Fakt dík. Přihlaste se k odběru. Jo! Po celý tváři a bedrech. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

gully-hole hole(dira) :P

181

Odpovědět

Proč nemá ten Google+ tak rád ? Proč ho šikanuje ? :D

182

Odpovědět

Tony the fish: Pekne povedané.

182

Odpovědět

445013578 > Jdi si pustit svojí milovanou Miley Cyrus,potom gangsta Rytmuse a podobný sráčoviny, zahraj si u toho League of Legends. Co se člověk vše o takových zoufalcích jako ty nedozví. Žij dále svůj nudný a zoufalý život :D

182

Odpovědět

"Co děláte na toaletě?
- Nechávám si ho během sraní kouřit."

:DDD

182

Odpovědět

to s těma sr*čkama mi připomnělo obětavou práci pánů co jezdí s "hovnocucem". Protože když jsem jednou šel po sídlišti, kde to zrovna vysávali, tak jim praskla nějaká z těch hadišek/trubek na zadní straně cisterny, a neskutečnou rychlostí ty sračky začaly lítat ven. V tu chvíli přímo DO TOHO vběhl ten co to obsluhoval, vypadalo to jak kdyby se snažil zavřít nějakej ventil - a DO TOHO do písmene. Ta příjemná voda mu proudem kropila oblast od hlavy (přesně do obličeje :D) až po kolena :D a nejhorší je, že podle mě musel zpátky pěšky, protože já bych ho do auta nepustil :D

183

Odpovědět

Když budete hodní 05:28 příjde pedobear!

181

Odpovědět

Všechno co tam "napsali" o záchodě dělám :DD

185

Odpovědět

klidknul jsem jenom kvůli prsatici v úvodu... :)

1826

Odpovědět

vevim kdo byl vetsi magor.. jestli ten co to vymyslel nebo ten kdo po prelozil xD

1824

Odpovědět

nejlepsi jsou casti kde komentuje videa a ukazuje komentare XD

182

Odpovědět

445013578: ty si na h*vno.

183

Odpovědět

Dakujem Brousitch za preklad =3. Máš môj rešpekt a vďaku. Len tak ďalej.

182

Odpovědět

Manhole ; K-a**l. Geniální překlad!!!!!!!!!!!! :-)

181

Odpovědět

=3 is cool;)

181

Další