Letecká katastrofa -> Tancuj a perEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:306
Počet zobrazení:3 289

Už minule jsme zmínili, že Ray díky svému volnému času navýšil zásobu videí. Abychom se tomu lépe přizpůsobili, ponecháme vysílací čas stejný a každý čtvrtek přineseme vždy nejnovějších pět videí seřazených do přehledného playlistu. Dnes ještě dokončíme resty z minulého týdne, které tvoří čtyři videa - letecká katastrofa, nový druh fotbalu, nářek nad osamělostí a veselé domácí práce.

Přepis titulků

Nikdy jsem netušil, že budeme v =3 hovořit o letecké katastrofě. Bohužel se tento týden stalo video s jednou katastrofou virálním, a tak ho musíme probrat. Fajn, trochu jsem to přibarvil, je to malé letadlo. Rayova velikost. Buď to, anebo se Obamovy drony úplně vymknuly kontrole. Nejšílenější je, že kdyby stál kdekoliv jinde, byl by v pohodě. Mohl stát tady, tady, tady, tady a dokonce i tady. Takový štěstí bych měl já.

Stál bych v poli a trefilo by mě letadlo. Mě by ale sundal Jumbo Jet. Malá poznámka. Můj děda vždy říkával: "Synku, mohly by pršet kundy a mě by trefil do hlavy čurák." Takový mi připadá život. Prarodiče říkají ti nejdivnější věci, že jo? Každopádně zpět k videu... Podle obrazovýho formátu poznáte, že je to video vážně staré. Všechno se dnes natáčí ve widescreenu. Nebo ultra widescreenu. Nejstarší kopie videa, jakou jsem našel, pochází z roku 2008 a má pouze 32 000 zhlédnutí, takže buď existuje ještě starší verze, anebo to video nikdy nebylo virální.

Mimochodem, zvratem je, že pilotem je otec a sraženým jeho syn. Je to pravda a podle toho videa ten náraz zanechal slušnej šrám na noze. Zajímalo by mě, jestli to ten syn někdy vytahuje na veřejnosti? "Jo, tati, pamatuješ, jak jsi mě trefil posraným letadlem? Půjčím si nějaký prachy." K jejich smůle je to video ale vážně legrační a jestli nevěříte, mrkněte na originál, je v popisku.

Uvidíme se zítra. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten bublinový fotbal mi připomněl klabzubovu 11 s jejich obleky,od kterých se jejich agresivní protivníci odráželi... :D

190

Odpovědět

Kdyby radši Ray díky svému volnému času navýšil zásobu videí v jednom díle. Ale i tak toho trpajzlíka můžu.

181

Odpovědět

A pod to se podepisuju - To my chybělo :)))

185

Odpovědět

přijde mi, že to originalni video, ktere zkopirovala ta holka (jsem svobodna) jsem videl taky u Raye :D

181

Odpovědět

uřízněte znělku a konec, stačí jen jednou pro celý playlist.

197

Odpovědět

Prosimvás, nevim kam to tady napsat a =3 považuju za asi tak tematicky nejbližší.. Jen mě napadlo, jestli by se tu čirou náhodou nemohlo objevit něco od Communitychannel(?)

Nevim jak by to sedlo našemu CZ/SK publiku na internetech -mě osobně to baví snad už šestým rokem :)) a do jaké míry by se to dalo překládat..ale je to v podstatě humor ze života.
Kdyby nic, tak aspoň za zeptání nic nedám..
Děkuju :)

181

Odpovědět

=1

180

Odpovědět

Ale čo... Má to svoje nevýhody, mne napríklad vadí nepreviazanosť vtipov medzi jednotlivými videami a neprítomnosť narážok na predchádzajúce videá. Avšak keď chce Ray nový formát, nech ho má, ja sa naňho aj tak neprestanem pozerať. A zrejme ani vy, nemám pravdu? (Hodnotenie: 10/10 tak či tak.)

184

Odpovědět

starej formát byl lepší !!

180

Odpovědět

škoda, že to teď dělá takhle denně po jednom, jenom proto, aby z toho měl více shlednutí (peněz). Není tam prostor pro hosty, kteří byli vždycky parádní spestření.

184

Odpovědět

Videa dobré, vtipy okolo toho taky dobré ale nějak už to prostě není ono :/

182

Odpovědět

Trapas, chci starej formát!

182

Odpovědět

Synku, mohly by pršet k***y a mě by trefil do hlavy č***k. :D :D :D :D

193

Odpovědět

ten novej format je takovej....zvlastni, nemastnej, neslanej... skoda, =3 me bavilo...

194

Odpovědět

Rozhodne bylo lepsi kdyz okomentoval 3 videa v jednom nez toto...hlavne ta znelka mi ted prisla velmi otravna

184

Další