MachrujeEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:324
Počet zobrazení:5 957

Namakaného klokana jste určitě ještě neviděli a kde jinde než v Equals Three byste ho také vidět měli? Dále nás ještě čeká pilná veverka a akční zatčení.

Přepis titulků

Chodíte do posilky? Já ano. Ale to už víte. Nikdy ale nebudu tak namakanej jako tenhle klokan. "Koukejte. Panebože. Je jako mimozemšťan." Ty vole, ten je nařachanej! Žere nějaký pilule?

Zvedáš vůbec, brácho? Ano. Mám docela strach a myslím, že mi chce nakopat prdel. "Hej, vole... urvu ti hlavu a nacpu si ji do kapsy jako trofej, ty mamrde." Verze, co jste mi poslali, má jen 12 000 zhlédnutí, takže pokud neexistuje ještě jiná kopie, myslím, že... celkem čerstvý. Vůbec se tomu kameramanovi nedivím, že se směje. Jak můžete bejt takhle namakaný? Celej den jsem zvedal koaly na bench. Jím rostliny a bobule, žádný mastný kyseliny. Budeš mě jistit?

Přijde mi, že i hledá záminku, aby mohl protáhnout svaly. Měli byste omrknout i další výběhy támhle. Další video je skvělý. Je vlastně... Veverka! Tohle je něčí domácí veverka, která se snaží zahrabat oříšek do psí srsti. Nemám k tomu co jinýho říct, než že je to kurva roztomilý! Je to opravdu roztomilý a vážně se snaží ten oříšek schovat. Nikoho nenapadne dívat se sem. Našel jsem to na blogu, který občas čtu, nazvaném io9.

A má to 4 miliony zhlédnutí. Sakra! Je to vážně velký. Proč mají veverku jako domácího mazlíčka? A proč ten pes tu veverku nezavraždí? Netvrdím, že by ji zavraždit měl... Podívejte, já mám čtyři kočky a ty, když vidí veverku, udělají... A když se na toho psa podíváte, nemohl být více apatický. Je mu to úplně fuk. Mám vyhrabat ze zahrady fakt, že je mi to u prdele? A jestli vás zajímá, jak to video skončí, ta veverka oříšek asi zahrabe do koše s prádlem.

Dálniční honičky nebudou nikdy nudný, ale tahle je první, ve které má polda kameru na sobě. Tenhle polda ale není obyčejný policista, měl by být členem Arkansaské komise pro zvěř a ryby. Takže jestli přemýšlíte o rybaření bez povolení, tak vás pořádně rozmrdá. Video se stane neúmyslně vtipným, když strážník chytne podezřelého, ze kterého se vyklube absolutní smažka. Celé se to prý odehrálo už v srpnu 2012 a populárním je to právě teď. Taky to může bejt propracovaná reklama na Google Glass.

Pro mě je to skutečněj Perníkovej táta. Lidi fantazírujou o tom, jak žijou takovej život, ale takhle by reálně vypadal Jesse Pinkman. Lidé se přou o to, jak vhodný byl ten zákrok poté, co vylezl podezřelý z auta, ale jestli jste smažka, co jede v protisměru na dálnici, nadávky a bouchačka u hlavy je něco, s čím musíte počítat. Je mi toho chlápka trochu líto, ale tak je to u 90 procent videí, co mi pošlete. Je mi těch lidí líto, ale zároveň si říkám: "Vole, co sis kurva myslel?" Týpka chytli a zřejmě půjde do basy.

Tohle bude asi jeho spoluvězeň. Mrdáš vůbec, brácho? A víte co ještě? Po zhlédnutího toho videa přemýšlím, že asi perník brát nebudu. Tak to je vše, lidi. Uvidíme se na konci týdne. Nezapomeňte mrknout na celá videa v popisku. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Celej den jsem zvedal koaly na bench. Jím rostliny a bobule, žádný mastný kyseliny. Budeš mě jistit?

Můžeš mě jistit? Budeš mě jistit? Já budu jistit jeho a tebe. Támhle je moje jištění na zdi. Mám psa, co se jmenuje Jistota. To se nikdo nenaučil splachovat potom, co se vysere?

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

První, co jsem si řekl, když začalo video s policistou: "Vida, Glock." :)

71

Odpovědět

máte tam chybu, u 3:15 tam říká eighty percent.

20

Odpovědět

Meooow!

121

Odpovědět

neeeeee z tej vevericky nemozem :D fucking cute :D :D

220

Odpovědět

Ten klokan má něco, čemu se říká "Rapid Muscle Growth Disorder". Jde o jakousi genetickou poruchu způsobující snížené množství myostatinu a tím i rapidní růst svalů.

Nedělám chytrého, sám jsem se o tomhle dozvěděl teprve před pár měsíci, když jsem někde viděl fotku nepřirozeně "nakorbeného" pitbulla a pod ní vysvětlení o co jde.

632

Odpovědět

Tak ono to hned vypadalo na gen. poruchu, ale nechtělo se mi vyhledávat o co přesně jde. Dobré, že to udělá někdo za mě :)

203

Odpovědět

Breaking Bad

536