Magické pivoEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:340
Počet zobrazení:4 727

Jak již z minulého dílu víte, Ray natáčel během Vánoc venku, a proto je tentokrát zvuková kvalita o něco horší. To by vás ale vůbec nemělo odradit od sledování nehody Santova pomocníčka, kouzelné pípy a záchrany nebohého medvěda. Otázka dne se týká maskota jednoho dětského nápoje, kterého najdete v této reklamě.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Vánoce jsou za námi a všichni jsme byli natěšení, co? Ale zdaleka ne jako tenhle klučina. Čekal jsi dlouho? Hodně dlouho. Nervozita z něj opadla, když přijel jeho strýček. Během pěti dnů to má milion zhlédnutí a myslím, že to bylo z irských zpráv.

Tohle musí být asi ta nejzajímavější věc, která se ve zprávách za poslední roky udála. Všichni víme, že regionální zprávy jsou ku*evsky nudný. To děcko je zatraceně roztomilý. Jen koukněte na ty jeho dupačky alá Santův pomocníček. Nevím proč, ale v komentářích se všichni ptali, jestli umřel. Umřel? Utrpěl silné vnitřní krvácení a později zemřel. Cože?

Jasně, že neumřel. Jo, jasně. Jistě, že umřel a oni to do zpráv stejně dali a říkali si: "Ser*m na to děcko." Dobře, tohle video naprosto miluju. Po prvním zhlédnutí jsem vypadal takhle... Ale potom takhle... BOŽÍ Má milion zhlédnutí za dva měsíce a jde tam v zásadě jen o tuhle věc na nalévání piva.

Jak? Jak to ksakru dělají? To má být nějaké kouzlo? Podívejte. Nalévají pivo skrze spodek. Co to je za čarodějnickou sviňárnu? Takhle asi čepují pivo v Bradavicích. Ne, vážně. Opravdu mě tohle video zaujalo. Nevím, asi mě zaujme každá kravina, ale když jsem to dokoukal, říkal jsem si: "Ku*va, to vynalezla NASA?"

Možná si trochu pletu historická fakta, ale jsem si jistý, že pivo vynalezl Ježíš. A na tohle by byl pyšný. Vy víte, že by byl. Křivka úžasnosti piva má asi takovýhle průběh: Nejdříve se vynalezne pivo, pak tahle věc, aby se nemuselo nalévat a později vynaleznou pivo, do kterého nemusíte dávat rohypnol. Prostě už tam bude. Tohle poslední video je...

Nebudu lhát. Je pěkně posr*ný. A taky pořádně starý. Je asi z roku 2003. Vůbec netuším, proč se objevilo a je zase populární. Jde o tohohle medvěda, který se zasekl na stromě. Odchytová služba tam dá trampolínu a potom medvěda střelí šipkou se sedativem. A všechno půjde jako po másle, že jo? Jsme v Missoule v Montaně a pokud jsem to pochopil, medvěd na stromě plus trampolína krát uspávací šipka rovná se komedie.

Podíváme se ještě jednou. Je v pořádku. Je to opravdový medvěd a je v pořádku. Je v pohodě. Já vám říkal, že je to pěkně posr*ný. Nesmějte se, nebo půjdete do pekla.

Klip, který jste viděli a stal se virálním, pochází ze show Craiga Kilborna. Proto můžete slyšet to smějící se publikum. Je v pohodě. Ale Kilborn měl pravdu. Ve zprávách opravdu tvrdili, že byl ten medvěd v pořádku. Tady ho druhý den vypouští do volné přírody. A to je skvělý. Jsem rád, že je v pořádku. Ale to neubírá na faktu, že přistál rovnou na čumák.

Koukněte. A jak Kilborn poukázal - způsob, jakým s ním nakládají, vypadá hrozně. Jednou rukou ho drží za zátylek a druhou má v prdeli. Je to na prd, že se to muselo stát, ale upřímně netuším, co jiného měli dělat. Nemůžete nechat medvěda, aby vám štrádoval po ulici, šplhal vám do oken a chňapal po medu.

Nicméně jsme všichni rádi, že to skončilo dobře a nepřejeli ho třeba meďákem. Chápete? Meďákem. SEŠ DEBIL Nas*rte si. Ale víte, co se bude vždycky smát vašim otřepaným vtipům? Otázka dne... Zku*venej čokle.

Trochu úcty, pse. Ale víte, co se bude vždycky smát vašim otřepaným vtipům? Otázka dne, která je od uživatele jménem... - a ten se ptá: - "Moje otázka dne je: Proč říká Kool-Aid Man 'Ou jé.'?" Tákže, proč Kool-Aid Man říká: "Ou jé"? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem. Díky za sledování další epizody =3.

Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Co chcete k Vánocům? Odplatu! Tanec od striptérky. Já bych chtěla okenu. Já chci ho ho ho! Pé*o v krabici!

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Možná tam mělo být Duck in a box. :D

190

Odpovědět

Vysvětlení toho točení piva - Ten kelímek má vyvýšené dno a v tom dně je uzávěr ve stylu půllitrové flašky Rajec který se nasadí na trysku (nevím jak to jinak pojmenovat, proste nejaka trubka ktera to pivo tlačí do toho kelímku) a tlakem se tam to pivo prostě dostane, není to žádná věda :) ... mimochodem vím to protože takovýmhle způsobem předloniloni čepovali Gambrinus na Pilsnerfestu 2009 v Plzeňském pivovaru :)

190

Odpovědět

K prekladu na konci : Ho Ho Ho, môže znamenak aj Šluk Šluk Šluk= používa sa to v prekade vo feťáckých filmoch :D

180

Odpovědět

Jee, chudák medvěd.. co kdyby třeba zkusili radši plachtu.. amíci

190

Odpovědět

Joo, Dick in a box :-D Zpívám si to už nějakou dobu :-D

180

Odpovědět

neviem prečo ale mne to video ide dva krát rýchlejšie v niektorých pasážach a bez zvuku :-/

180

Odpovědět

Jo, on byl za prvé nemocný a za druhé natáčel starou kamerou, o které jednou řekl, že je to pěkný "s**t" :D. To víte, jel k rodičům, tak s sebou nechtěl tahat nové náčiní :D. A byl nemocný (měl rýmičku :D)

181

Odpovědět

Ale víte co se bude vždycky smátvašim otřepaným vtipům?
otázka dne... zku* venej čokle :-D

180

Odpovědět

aquaquake:
Já mám pocit, že "ho" se také používá jako zkratka od "hooker" (nebo to aspoň foneticky stejně vyzní), takže v té odpovědi jde o to, že aplikoval klasické Santovské zvolání na svoji potřebu lehkých děv... možná je to ale jen moje divoká představa? :-D

180

Odpovědět

Pěkný, akorát poznámka na konec: Ho Ho Ho - Hoe Hoe Hoe...
Ale to by asi nešlo nijak rozumně přeložit =/

180

Odpovědět

toto je posrane video , bez basov mi nejde vobec zvuk

180

Odpovědět

Ty kelímky fungují tak ze ze spodu je nějaký otvor a on jak to nasadí na tu masinku tak se ten poklop zvedne a jak to sundá tak sjede zase dole a tlak co to udelá nepustí ani kapku

181

Odpovědět

to už tu bylo..

180

Odpovědět

teda, to s tema pivama... Vim ze jste tu hazeli odkaz na youtube, kde to v jednom komentari vysvetluji, ale moje schopnost anglictiny neni tak dobra asi - nemohl by ste mi tu nekdo vysvetlit, jak ty kelimky funguji? :D

180

Odpovědět

D*ck in a box!

180

Další