Mám superschopnostiEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:351
Počet zobrazení:4 249

Dnes nás čeká parádní výběr videí. Nejdříve neuvěřitelný únik před smrtí, potom se přesvědčíte, proč se psům říká nejlepší přátele člověka a nakonec si vychutnáte kompletní neupravenou transformaci v jednu seriálovou postavu. Co nadnáší vaši loď? - Vysocí muži. - Jsem moc těžká a ta loď by se potopila. :'( - Fentonova mrdka. - Vzplývavost. A co nadnáší tu vaši? - +1 tomuhle komentáři, pokud máte rádi SEX.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Kur*adrát, viděli jste video tý zasr*ný bouračky? Mělo čtvrt milionu zhlédnutí za necelý týden a pravděpodobně pochází z Ruska. Tenhle týpek zírá na popelnici, když ho málem srazí auto! Co tam jako dělal? Stojí venku a čumí se zájmem na popelnici. Co v ní je? To tam vyhodil mimino? Má ale dost dobrý reflexy. Uvidí to auto na poslední chvíli a uskočí dozadu jako při vítezným koši. Už letí!

Očividně jsem nikdy nevstřelil vítězný koš. Stát se to mně, tak zpanikařím a skočím do tý bouračky jako idiot. A komentáře jsou taky výtečný. Třeba tady se píše: Rusové a váš humor. To je ale prča! Další video je nejlepší na světě. Je to trampolínovej dvojitej fail. Nejlepší video všech dob. Jestli mě ale rapová muzika něco naučila, tak to, že poloha na pejska je zezadu. Tohle video je ale úžasný.

Líbí se mi, jak si ten pes vteřinku počká, než se rozhodne zachránit svého majitele. Taky by mě zajímalo, jak dlouho čekal, než mohl lebkošoustnout svého páníčka? UČEBNICOVÝ LEBKOŠOUST A jak se chlápek odvděčí svému psovi, který ho očividně má strašně rád? Vlepí mu facku. Rozhodně neschvaluju týrání zvířat. Svého psa byste neměli mlátit, ale co když vám znásilňuje tvář? Opravdu se ho snaží zachránit?

Co kdyby to takhle dělala Lassie? Lassie, co se děje? Cože? Malý Johnny spadl do studny? Musíme ho zachránit. Co to děláš? Já musím bejt obrovskej hrdina, protože takhle zachraňuju ženy neustále. Poslední video je bezva. Mělo 1,5 milionu zhlédnutí za 2 týdny. Jde o tohoto kluka, který věří, že se může transformovat do Super Saiyana. Ahoj, YouTube.

Tohle mi leží na srdci už dlouho. Pokud už jste někdy měli sex s člověkem, tak asi nevíte, že Super Saiyan je postava ze seriálu Dragonball Z. Když jsem se na něj díval, tak mě napadalo, jak můžu být jako lidská bytost tak bezcenný? Když zaspím, proč se nemůžu do školy teleportovat a přijít tak včas? Tohle je ale možné. Máte to tady. Nejlepší částí je ta transformace. Začíná po třetí minutě a je trochu delší. Věřte mi. Stojí to za to. A UŽ TO ZAČÍNÁ POŘÁD JEDE!

SUNDAT SI KOŠILI POMŮŽE UŽ JE TO MINUTA NEJLEPŠÍ ŘEV!!! POSLEDNÍ VÝKŘIK, VYCHUTNEJTE SI HO! Jmenuji se Jaylan a jsem Super Saiyan. Bravo, pane. Jemu se nemůžete posmívat.

Sice křičí jako houmlesák, ale vyndal si to. Po skončení neříká, jak se ztrapnil. Jde o týpka, který sedí v kostele, uprdne se a řekne: "To jsem byl já! Já to udělal a bylo to pro Ježíše!" Jako by rodil. Víte ale, co je divný? Že to není zas tak divný. Já vydávám takový zvuky pořád. Zvláštní. Zřejmě jste mi nainstalovali na záchod kameru. Ale víte, co je vždycky trochu divný? Otázka dne, která je od uživatele... - a ten se ptá: - "Ahoj, Rayi.

Dneska to bylo dobrý, ale rád bych věděl, co máte ve svým pupíku?" Co tedy máte v pupíku? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Co nadnáší vaši loď? Když pích*m psy, tak jim taky šoustám hlavy.

Uprdne se do kostelní kasičky a řekne: "Tu máš!" Krucinál, viděl jste video té zasr*né bouračky? Kur*adrát, viděli jste video tý zasr*ný bouračky? Viděli jste video tý zasr*ný bouračky? Přihlaste se k odběru. Jo! Po celý tváři a bedrech. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fus Ro Dah

180

Odpovědět

Fentonova m***a ... :D

180

Odpovědět

Ray je rasista!!! Furt bije google + :'( :D

181

Odpovědět


Odpovědět

po dlouhé době jsem cítil kvalitu jako dřív, když =3 začínal :D

181

Odpovědět

To poslední video xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

180

Odpovědět

Přesně tak.. nejlepší díl co jsem kdy viděl, všechna tři videa hodně kvalitní :DDD a humor vostrej jako samurajskej meč.. :)

182

Odpovědět

Jako vždy =3= moje skrytá láska

180

Odpovědět

Opravdový super hrdina :D

180

Odpovědět

Já myslela že mu v čase 3:30 při tý "teleportaci" praskne hlava :-D

190

Odpovědět

Podle mě..nejlepší díl..co jsem doposud viděl.. :)

180

Odpovědět

meno : kedze to nepozeram tak mi to moze byt uplne jedno ci je to animak , anime alebo hentai dpc , islo o ten preklad , zvysok mi je u riti

181

Odpovědět

dobry ale nasla jsem neco lepsiho, neuveritelne video loool :D ten blogger fakt pali, ale pokud nesnasite nemravnosti tak radsi se nedivejte http://www.youtube.com/watch?v=CNX432ff2cA&feature=g-all-u&context=G2e90c7aFAAAAAAAAAAA

185

Odpovědět

umrela som :-D strašne dobra časť pri kompe som sa dlho už tak nesmiala :-DDDDD

180

Odpovědět

takto dobre som sa dlho nezasmial asi jedna z najlepsich casti :D

181

Další