Masivní koulovačkaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:243
Počet zobrazení:3 601

Dnes nás čeká softballová odveta a potom se vánočně naladíme pomocí několika desítek ran sněhem po hlavě a naštvané vánoční výzdoby.

 

Přepis titulků

Čau, lidi. Riley Rewind vychází tento čtvrtek. Nemůžu se dočkat. Máme dohodu s Facebookem na poslední chvíli a díly budou mít premiéru tam. Víc vám řeknu později. Prostě na čtvrtek nezapomeňte. Nebo někdo přijde k úrazu. Tohle je zajímavé. Má to půl milionu zhlédnutí a je to z dívčího zápasu v softballu. Všechny jsou ve středoškolským věku a tenhle rozhodčí údajně píská nefér, což se jim nelíbí. Takže se shromáždí tady, a i když nevíme, co říkají, musely se tam nějak domlouvat, protože sledujte, co se stane při dalším nadhozu.

Ježiš, to bylo rychlý. Viděli jste to? Ne. Tak znova. Chytačka, jejíž úkol je chytat míček, se na poslední chvíli uhne a rozhodčího tak trefí. Přeformuluju to. Údajně se domluvily, aby mohly záměrně trefit rozhodčího míčkem do ksichtu. Do ksichtu! Rozhodčí potom hru ukončí. Říká: "Seru na to, je konec." A dobře udělal.

Ten nadhoz s ním pořádně otřásl. Má 99 problémů, ale nadhoz jím není. Nebylo by šílený, kdyby mu přeskočilo a zaútočil na ně? Ty malá lesbo... Nějak by se jim pomstít měl. Rozhodčí vrací úder? Ne? Nikdo? Tak já půjdu. Támhle dveře nejsou.

Četl jsem, že hráčky i trenér za to dostali trest, ale... co jako naděláte? Netrefujte rozhodčího míčkem do ksichtu. Tohle jste možná už viděli. Bylo to virální na YouTube se 2,2 miliony. Jde o koulovačku u univerzity v Oregonu, která se trochu vymkla kontrole. Pán tady v autě je učitel historie umění v důchodu, který přijel na kampus vrátit několik prací a studenti mu to pěkně nandali. Tak to se utrhlo jak lavina. Když jste starší chlap a dav studentů vás rozstřílí sněhem během bitky, který se nechcete účastnit, je to celkem strašidelný.

A údajně to začalo jako přátelský koulování, který zorganizoval univerzitní fotbalový tým. Tak jsem to četl, ale popravdě, všichni fotbalisti nebudou. Jsem si jistej, že tahle holka fotbal nehraje. Nejdřív softballovej a teď fotbalovej tým. Proč jsou kolektivní sporty tak zlý? Matfyzáci krávoviny nedělaj. Ten profesor v důchodu musí vylézt z auta, protože vůbec nevidí kam jede a tenhle týpek na něj vysype celej lavor sněhu.

Když si to pak jde se studenty vyříkat, pořád to do něj šijou. No ták, univerzito v Oregonu, už nejste středoškoláci, jste dospělí, Oregonská státní tohle nedělá. Tohle jsem četl, takže je to určitě pravda, ale policisté to prý vyšetřují jako "napadení sněhem". To mi přijde trochu extrémní, spíš je to koulovačka, co se vymkla kontrole, ale nazvěte to, jak chcete. Studenti mají ale štěstí, protože se profesor rozhodl nikoho nežalovat, protože je to asi pohodovej chlápek.

Musí se dívat na obrazy a tak. Jak asi víte, blíží se Vánoce. Pojďte si sednout na můj klín, mám pro vás dáreček. Tohle vánoční video je asi rok staré, je skutečně dobře udělané. Jmenuje se: "Co je špatně na Brightonské vánoční výzdobě?" Chlápek, který ty světla vyvěšuje, údajně nemá moc rád svoji práci, takže sem tam zakomponoval do svého výtvoru několik vtípků. NAKUPUJTE JAKO MAGOŘI NENÁVIDÍM SVOJI PRÁCI Má to překrásných 2,5 milionů zhlédnutí a jak jsem říkal, je to rok staré, takže nic nového.

Chtěl jsem o tom mluvit minulý rok, ale nebyla šance, tak jsem to nechal na letošek, protože je to můj oblíbenec, a nejen proto, že je tam obří penis. I když to pomáhá. Jak se vám může tohle video nelíbit? Andělíček tam hraje na Santovu trumpetu. Myslíte, že to paní Clausová pro Santu dělá? Ne, protože je vždycky v obchoďáku.

Za ten rok známá pravdu odhalující stránka Snopes.com video prozkoumala a zjistila, že jde vlastně o fake. Jde o připravené virální video, které vytvořila stránka The Poke a musím dodat, že odvedla celkem slušnou práci. Vím, je to na prd, když něco hrozně milujete a pak zjistíte, že jde o fake. Je to jako... dozvědět se znova pravdu o profesionálním wrestlingu. Což fake není, je to skutečný! To je všechno, lidi. Nezapomeňte na celá videa, odkazy jsou dole v popisku.

Jsem Ray William Johnson, pod tohle se podepisuju a uvidíme se na konci týdne v podcastu! A samozřejmě povinná propagace Riley Rewind. Režíroval jsem webseriál nazvaný Riley Rewind. Vychází tento čtvrtek. Bude mít premiéru na Facebooku, udělali jsme s nimi dohodu. Chtěli, abychom to tam nahráli na první den, což je tenhle čtvrtek. A potom v pátek to bude na YouTube. Riley Rewind, 12.

prosince, tento čtvrtek na Facebooku na jeden den. Potom to bude na YouTube. Děkuji za vaši podporu tomuto webseriálu. Moc si toho cením. Bylo to dlouhých pět let. To už jsme spolu pět nebo šest let? No do prdele! Tak fajn, uvidíme se na konci týdne. Sakra. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Střík, střík, střík... sváteční střík.

Střík, střík, střík, do vaječňáku střík. Fůj. To se nikdo nenaučil splachovat potom, co se vysere?

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Doufám, že Riley Rewind budete překládat. Moc bych byl za to rád. Díky moc za Vaší práci letošní rok! :)

301

Odpovědět

S tou propagaci me uz taky leze na nervy. A za sebe muzu i rict ze opravnene, protoze jsem ten serial videl. Neni to spatny, na to ze je to "amatersky" tak je to celkem povedeny, ale na druhou stranu me to az tak nezaujalo, videl jsem zajimavejsi "amatersky" pociny. Nicmene to je jen muj nazor.

141

Odpovědět

Ray mě začíná s propagací Riley Rewind lézt na nervy. Varuju Tě Rayi, jestli to bude s****a, tak .... tak Ti napíšu pěkně hnusnej komentář ...... na stránku, o které jsi v životě neslyšel a v řeči, které nerozumíš a kterou mluví míň lidí, než žije v New Yorku. Takže bacha, vole!

P.S. Nemá to teď někdy vyjít?
P.P.S. Přeložíte to?

572

Odpovědět

Když píšeš New York, myslíš tím stát?

112

Odpovědět

+SriberVe státě New York totiž žije více lidí, než kolik jich mluví česky. Ve městě New York nikoliv...

50

Odpovědět

+SriberV tom případě, jasně že stát ;-)

110

Odpovědět

Mimochodem "...99 problems but a b(p)itch ain't one" je z písně Jay-Z.

418

Odpovědět

Jako ty holky ze Softballu mají ode mě palce nahoru ;) If you know what I mean.... Když je z**d pojebával, tak mu to daly pěkně sežrat. Navíc to vypadalo jako pěkná šupa, takže může být rád, že to neschytal do koulí :D

373

Odpovědět

Veľmi dobrý a originálny diel.
Ďakujem za výborný preklad.

177