Matika s metalovým makakemEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:162
Počet zobrazení:5 838

Dnes má pro nás Robby kanadský vláček, metalovou holčičku a odborníka na zvířata. Videa: - lavina - metalistka - expert

Přepis titulků

Kelly, mám děsný problém. - Co máš za problém? - Mám všechno u prdele. - Všechno je ti u prdele? - Přesně tak. S tím ti já nepomůžu. Nějak to musíš vymyslet. Tak jo, pojďme na to. Hele, kočka. Někdo spadl. Šílené. To je vše. První video je z 3. února a za první týden nasbíralo přes 6 milionů zhlédnutí. Teda, internete...

Pěkně ses rozjel. Je z Nového Brunšviku v Kanadě a vlaku na něm je nějaký sníh u prdele. Jemu taky? Nějak se to šíří. Je to dost děsivé. Kdybyste se podívali v tuhle chvíli, mysleli byste, že je to lavina nebo konec světa. Jedna z těch horizontálních lavin. Je ta jízda vůbec bezpečná? Pravděpodobně ne pro lidi, kteří žijí v tomto domě.

Hele sněží! Ráda sněhuláky sta... Víte, co je nejšílenější? Že se ten člověk, co to natáčí, ani nehne. Než naposled vydechnu, očistím si čočku. Kdybych viděl tohle, určitě bych nestál a nenatáčel. Asi bych se pokadil. Zajímavost: Tohle je kanadský mezinárodní nákladní vlak. Neveze tedy žádné pasažéry. Což je dobře, protože řidič nic nevidí.

Ale je to smutné, protože nikdo nezpívá: Sláva už je sníh... Něco mi chybí. Mnohem lepší. Sláva už je sníh, jedem na vlacích, Kluci křičí, vlak troubí, táta navždy ztich. Promarněná příležitost. Další video je ze 4. února a je na něm nejroztomilejší metalistka na světě. A to už něco znamená. Kam se to ztratilo?

To není ono. Holka, tobě ta abeceda jde! A ta růžová čepička ti sekne. Myslím, že by potřebovala metalové jméno. Třeba Ozzy Newborn. Pink Giraffe Slayer. Fivefinger Cute Punch. Pink Sabbath. Slip and Fall Knot. Born. Mötley Cüte. AC/QC. Super. Teď jsi připravená na jízdu. Něco z ní možná bude.

Stačí přidat efekty. Abecedu teď už znám... Možná barvu na obličej... Hele, je to Kissák... mého bebíčka. Protože bolí. Je super, že když přestane hrát hudba, z metalistky se stane batole. To není ono. Chci... maminku. Takhle si představuju všechny metalisty.

Vevnitř. Zhebni, zhebni, zhebni! Počkat, to není ono. Chci maminku. Poklona taťkovi. Zkombinoval své zájmy se zájmy své dcery. Měl by udělat naučnou show pro děti. Napadá mě... Metalový makak. Děti, je čas na matiku. Jedna a jedna rovná se dvě, dvě a dvě rovná se čtyři.

čtyři a čtyři rovná se anarchie. Ten týpek je hardcore. Poslední video je kompilací videí ze starého televizního pořadu Pomoc s mazlíčky Marka Morrona. Je to legrace, protože Mark je odborník na chov a prodej zvířat. Ale to byste nepoznali. Opravdu. Nepoznali. Zlatý Nugetek. Jejda. No tak, kotě.

Kotě je pěkně čisté. Má hezkou barvu, tahle je moje nejoblíbenější. A opice si myslí, že dobře chutnají. Jejda. Spadlo nám štěně. Ahoj štěně. Je důležité, abyste se soustředili... Spadla nám fretka. Je tam. Takže ji můžete zastavit. Když jsem to viděl, říkal jsem si: "Tohle je skeč, že?"

Když jde do rohu... Jejda. Bum. No tak, opičko. Bohužel ne. Je to prostě blb. Aby bylo jasno, tenhle pořad jel v televizi a měl lidem radit, jak se chovat k domácím mazlíčkům. Ideálně po jednom. A ne k 18 najednou. Sakra, chudáci zvířata. Mark se chová, že ten chaos kolem něj vlastně vůbec ničemu nevadí.

Hloupá opice, co žereš toho ptáka. Týrání zvířat. Papoušci senegalští nejsou na hraní. Když vás kouše pes, chytněte ho za ucho. V pohodě. Kdyby slyšel, co si povídají ta zvířata, byl by to docela jiný pořad. Sakra, nekousej! Pardon!

Kašlu na to. Mizím. To je temné. I na mě. Zvrácená zajímavost: Mark říká, že zvířata na malý stůl cpal proto, aby jim nebyla zima. Co třeba teplomet, Marku? Myslím, že fretce by radši byla zima, než aby byla mrtvá. "Aspoň mi není zima!" Týrání zvířat je ale opravdu nechutné. A tenhle chlap taky. Ten pořad je děsivý.

Napadá mě bezpečnější, naučnější způsob a mnohem zábavnější způsob, jak se učit o domácích mazlíčcích. Nenech opici sežrat ptáčka, to dá přece rozum! To je vše... koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Z nějakého důvodu bych chtěl knír. Takhle je to mnohem lepší. První video je z ledna...

Ne, není. Jsem lhář. Takhle vypadají moje ruce, když umírám. Víš co? Dáme ten knír na kameru. Vypadám hloupě. A když se otočím... Tři dny jsem se nesprchoval. Tohle je hlas psa. A tohle je hlas štěněte. Jo? Tohle je mé poslání.

Tohle není kostým opice. Tohle je kostým opice, která sežrala člověka. Je to těžké. Ticho! Pomoc! Hlava, ramena, kolena, palce, kolena, palce... Bratře Kubo, bratře Kubo... Starý Donald farmu měl... Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

teď vážně, nechcete přeskočit ten půl rok, co jste pozadu a začít překládat aktuální díly?

321

Odpovědět

Ty dělá Kaja. Mimochodem i přes to, že celá komunita si vybrala mexickýho tlouštíka.

201

Odpovědět

Jenom to ne, aspoň tady můžu na chvíli zapomenout, že =3 je v podstatě mrtvé.

170

Odpovědět

Už jsem to psal dříve, Kaja mi bohužel nesedla a až dojdou díly s Robbym, =3 dále překládat asi nebudu. Tak si užívejte, dokud jsou :-)
Už od zítřka se tu ale začne objevovat další produkce tohoto kanálu :-)

170

Odpovědět

+XardassKaja nesedla nikomu. Nebylo to hezký nedat tam mexikánskýho tlouštíka, když všem přišel nejvtipnější a fakt skoro všichni se na něm shodli.

50

Odpovědět

+XardassMně by teda sedla spíš ta blondýna.

00

Odpovědět

Doufal jsem, že se na konci vrátí k tomu "no fucks" fórku ze začátku. :(

50

Odpovědět

chyba mi ray

25

Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?v=FNQBoxdl9d8

Australian
BHP Iron ore train, the longest train to ever run in the world, this train is officially in the guinness book of world records for the longest train.
The record was set on june 21, 2001 in western Australia between newman and port headland, a distance of 275km (170 miles) and the train consisted of 682 loaded iron ore wagons and 8 GE AC6000 locomotives giving a gross weight of almost 100,000 tonnes and moved 82,262 tonnes of ore, the train was 7.353 km (4.568 miles) long.
BHP iron ore did this to test locotrol which is where locomotives are evenly placed along the length of the train.
The locotrol setup was 2 locos-166 wagons, 2 locos-168 wagons, 2 locos-168 wagons, 1 loco-180 wagons then the last locomotive on the back.
This very long train is controlled by only one driver.

22

Odpovědět

muzete pred spanim pocitat vagonky misto ovecek

20

Odpovědět

0-100 za 7 hodiny a 28 minut?

40

Odpovědět

+JménoPlus mínus pár dní...:)

10

Odpovědět

jinak kam se hrabe sněhová vánice před vlakem, když může před sebou hnát povodeň :D
https://www.youtube.com/watch?v=OwF1-HTH41Q

chudáci ty lidi...

20

Odpovědět

:D Jako by záleželo, jestli ten v tom vlaku vidí, když stejně na zastavení potřebuje několik desítek kilometrů...

btw. 95 vagónů od utření čočky... (a +- 10 předtim)

10

Odpovědět

no záleží, protože nevidí na návěstidla a značky, takže může projet tam kde má stát a srazit se s jinym vlakem atd.

10

Odpovědět

+darketahNo nevim... řek bych, že gps a vysílačka bude lepší volba, než nějaký značky... "hele stopka, ok dupnu na brzdu a až to zastaví, tak mě zbuďte... mezitim se můžete kouknout na všechny díly Star Wars"

51

Odpovědět

Jo, jo, když jsme byli v Kanadě, byli jsme rádi za podchody pro chodce pod železnicí. Nejprve jsme nechápali, na co jsou, když už ale vlak projížděl déle než deset minut, byli jsme za ně rádi :-)

70

Odpovědět

+Xardasssou to blazni :D stejne jak americani, kolikrat jede vlak dlouhej az 8 km

01

Odpovědět

+Xardasstak tak, je to dobré aj z pohľadu bezpečnosti. U nás na Slovensku do 5 rokov zmiznú všetky železničné priecestia a budú podchody/nadchody. Dúfam že sa inšpiruje ČR a keď ČD budú modernizovať koľajnice tak tiež to tak prerobia :)

23