Mluvící pesEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:437
Počet zobrazení:5 205

Dnes vás čeká chirurgická přesnost amerických sekuriťáků, uvidíte, v jakém stavu se v USA řídí automobil a opravdu uslyšíte mluvícího psa, kterému Ray nezapomene přidat pár nových hlášek (toto video u nás už najdete přeložené z dřívějška). Další píseň od Your Favourite Martian tu bude již brzy.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Měli byste se podívat na tohohle týpka, který naběhne při baseballovém zápase na hřiště. Mělo to 700 000 zhlédnutí a má vám to ukázat, že jediný způsob, jak udělat baseball zábavnější, je přidat do něj trochu amerického fotbalu. Přesně vím, co si myslíte. Říkáte si: "Když klauni šoustají, mají na sobě ty dlouhé placaté boty?" Cože?

Myslím, že ano, ale držme se tématu. Nemůžu uvěřit, že tam ten chlápek naběhl. Jak ožralej musíte bejt, aby vás kámoši přesvědčili, že hrajete za Red Sox. "Kámo, musíš hned na hřiště. Red Sox tě potřebují." "Už běžím, kouči. Nezklamu vás. Pindík a kulky!" Ten sekuriťák je pěkně drsnej. Není to ten samej, co sundal Usámu? Určitě na tuhle příležitost čekal, seděl tam znuděnej a najednou: "Ježiš, já se nudím.

Tahle práce je fakt na... No, kur*a!" Určitě z toho měl nějakou tvrďáckou sekuriťáckou erekci. Když jsme u těch ožralů, mám tady jednu nahrávku. Policajti zastavili tohohle chlápka, protože měli podezření, že před jízdou pil a ukázalo se, že ano. Pane!

Přestaňte. Co to děláte? Dá se předpokládat, že jede ze zápasu Red Sox? Polovina z vás se tomu smála a druhá polovina se smála jen takhle... "Hej, to je můj nevlastní táta." Je mi vašeho táty líto, protože kvůli těm policajtům nestihne schůzku anonymních alkoholiků. Je to vtipný, protože ti policajti určitě už viděli různý smažky, závisláky na cracku, scientology a další pošahaný magory, ale bojí se, aby si tenhle neublížil.

Sedněte si, než si ublížíte. Sedněte si dovnitř, než si ublížíte. Já bych řekl, že už se dávno poranil... ve svém nitru. To video je vlastně asi pět a půl minuty dlouhé, což je hodně dlouho na virální video. A ten chlápek tam celou dobu klopýtá jako ožrala.

"Nejsem ožralej, jen trpím zánětem středního ucha." Ale no tak, lidi. Když později dorazila záchranka, zjistilo se, že má pořád trochu krve ve svém alkoholovém oběhu. Když jsme u toho alkoholu, tady je další ožrala, který mluví se svým psem. Cože? Tak údajně není ožralej.

Mluví se psem, protože je pošahanej. Ale to je dobrý, protože ten pes mu odpovídá. Slanina, která má příchuť jako javorový sirup. - Ta javorová? - Jo, přesně ta. - No? - Vyndal jsem ji... a říkám si, že vím, kdo by ji chtěl. Já. Takže jsem ji snědl. To kecáš. "Fake!

Psi nemluví. Další video!" No tak, lidi. Nejde o to, že v tom videu pes mluvil. Jde o to, že jste vážně dost zhulení. Přiznejte, že na tenhle pořád koukáte, protože jste zhulení, máte hlad a moje hlava vypadá jako zasr*nej ananas. Tohle video s mluvícím psem je ale srandovní. Existuje celý takový kanál nazvaný "Mluvící zvířata", kam lidé posílají svoje nahrávky a ten chlápek ty zvířata potom dabuje. Mám ale jednu výtku.

Ten pes je totiž německý ovčák, takže by bylo lepší, kdyby mluvil německy. Jako: To jsou jediný německý slovíčka, který znám. Tímto zdravím všechny lidi z Německa, kteří sledují =3. Úžasný video s mluvícím psem bylo tak srandovní, že mělo 3,5 milionů zhlédnutí během tří dnů. Tolik, že ten pes musel říct: "Jéžiš!" Normálně bych řekl, že tvůrce toho videa je ožralej nebo blázen, ale existuje spousta lidí, kteří předstírají rozhovor se svým mazlíčkem.

Říká se jim starý kočičí dámy. "Jéžiš!" Tohle video opravdu zbožňuju. Dokonce i můj pes se na mě jednou podíval a řekl: "Jestli se ještě jednou uprdneš a svedeš to na mě, nakopu ti prdel!" Zajímavé je, že jsem viděl i vietnamskou verzi toho videa, ale tam toho psa jen snědli. "Jéžiš!"

Hrozný vtip a já jsem hrozný člověk, ale určitě se jděte na ten kanál podívat, protože je srandovní. A jestli to neuděláte, tak víte, co vás čeká? Tohle jste vy... a tohle jsem já. Ještě než na to zapomenu... Udělali jsme pro vás další kreslený klip. Je můj nejoblíbenější.

Hlavně kvůli tomu, že je o vás, takže se jděte podívat a jako vždy děkuji za podporu. Nesmíme zapomenout na otázku dne, která je od uživatele jménem... - a ten se ptá: - "Moje otázka dne zní: Koho byste propleskli?" Takže, koho byste propleskli? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter.

Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Co rádi děláte? Odebírám =3. Buduji lepší Hvězdu smrti. Hraju Hady a žebříky s Drákulou. Snažím se uživit...

dělám striptérku. Pařím World of Warcraft... Teda chci říct, že chodím pařit. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jen pro ujasnění... Ten rozkošnej pejsek není německý ovčák, ale holandský ovčák...

196

Odpovědět

Raizin: Nebylo! Možná jsi viděl/a to video s mluvícím psem, myslím že tu je jako Nevinné trýznění pejska, ale věř mi, že tenhle díl tu ještě nebyl ;)

182

Odpovědět

Tal mi povězte, lidi.

menší překlep, ale stejně díky za překlad :D

183

Odpovědět

S tím, jak ten pes mluvil Německy, tak to se povedlo, ale ostatní už ne. Já se sice směju občas i hodně primitivním věcem. Ale to že někdo se snaží do každý věty nacpat něco vulgárního mně teda vtipný nepříjde. :-/

188

Odpovědět

to uz tady bylo,proc tu davate porad to stejny dokola je zbytecny to prekladat.

184

Odpovědět

Jako fajn, ale s tím jeho motherf*cker to už přehání: 7/10

183

Odpovědět

sakra co na tom lidi vidíte...je to jenom hromada blbých keců

186

Odpovědět

Jako vždycky.. kompilace starých videí s více či spíš méně povedenými komentáři.

184

Odpovědět

Na konci (4:55) máte "Tal mi povězte, lidi" ;)

180

Odpovědět

Super díl jako všechny :D a úplně nejvíc "Sprechen sie deutsch, Rammstein"

180

Odpovědět

Honzin: Pozor na takový komentáře...Někdo by tě tu mohl označit za rasistu.

180

Odpovědět

:D skvělěje díl

180

Odpovědět

Douchebag se mi taky líbí jako jedno z jeho nejlepších, obzvlášť proto, že má sakra pravdu a vystihuje realitu přesně :-D

180

Odpovědět

Ray zas byl jedenkrát ve formě :-) 10/10

180

Odpovědět

Po delší době díl, kterému dám 10 bez váhání :-)

180

Další