Mňau umřelEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:332
Počet zobrazení:4 120

Dnes nás čeká sražený prezident, prasata a nový rapový objev jménem Krispy Kreme. Místo otázky dne a nepovedených scén navíc přichází Ray s jednou novinkou, které se můžete zúčastnit.

Přepis titulků

Pamatujete na toho 20kilovýho kocoura Mňaua? Bohužel přes víkend zemřel. Já vím, taky jsem z toho smutnej. Na rozveselení tady mám video, kde týpka srazí autobus. Tohle jsou studenti z univerzity v Texasu, kteří pořádají souboj s pěnovými meči. Dávejte pozor na přední dav, přesněji řečeno na tohoto kluka. Bože! Viděli jste to? Měl masku Obamy.

Když si to v jednu chvíli stopnete, tak přesně tady má masku s Obamou! Všichni republikáni si určitě řekli: "Ano! Obamu právě srazil autobus. Trefa! Počkat... Cože? Byl to jen černoch? Pořád dobrý." Dělám si jen legraci. Ten kluk se jmenuje Nick a podle článku z Daily News byl z nemocnice propuštěn ještě téhož odpoledne, i když netuším, jak to mohl přežít. Vejška je dneska nějaká tvrdá.

Když já chodil na Columbii, tak jsme jen chlastali a mrd*li. A to mluvím jen o profesorech. Když jsme u skákání před autobus, blíží se Den matek, což mi připomíná výjimečný vztah, který mám se svou mámou. Vidíte ty prasata? Tohle jsem já a tohle je mámin přítel alkoholik. Když odletí, udělá skvělej zvuk, jako by to byla hračka. Připomíná mi to tu básničku. Tohle prasátko šlo na trh, druhé prasátko bylo jeho bratr.

Tohle prasátko mělo 10 housek, tohle prasátko jenom malý kousek a tohle prasátko udělalo... Nemůžu se dočkat, až vám ukážu tohle. Je to ten nejkrutopřísnější gangster ghetto zabijáckej rap všech dob. Dámy a pánové, představuji vám poetické umění Krispyho Krema. Krispy Kreme! 2012 Já jsem ze všech nejkrutější.

Jestli nemáš prachy, tak nebudu nejvlídnější. Líbal jsem už každou holku. Úplně všechny na světě. Mám 400 aut, 400 jizev a 400 kytar. Mám 400 domů. Beztak nevíš, kolik jsou 2 + 2. Jsou to čtyři. Čtyři. Dost drsný, ale neoceníte jeho umění, dokud neanalyzujete jeho text. Bojoval jsem se dvěma lvy a vyhrál.

A to ani nenosím bouchačku. Ale vždyť máš... Držíš... Já... S Krispy Kremem se asi nechcete hádat, protože je podle něj docela drsnej. Jsem drsnej jak šmirgl, ty pomalej jak prase. Seřezal jsem každýho chlápka v base. Zmlátil každýho ve vězení? Není to ten s Kool Aidem na rtech? "Ty pomerančovej mamr*e." Líbal jsem už každou holku. Úplně všechny na světě. Vážně?

Každou na světě? Všech 3,5 miliard? I Susan Boyle? I svoji babičku? Závist. Aby na holky zapůsobil, musí mít spoustu prachů a věcí. Mám 400 aut, 400 jizev a 400 kytar. Mám 400 domů, 400 myší a 400 domů. 400 domů? Tak to je působivý, ale víš, co by se ti vážně šiklo? Papírovej kapesník. Ubrousek, utěrka, rukáv.

Máte pěknýho holuba, pane. To se snažím říct. Tak se toho zbav, páč mě to štve. A jestli nemáte dost, tak vás Krispy vyškolí v matice. Beztak nevíš, kolik jsou 2 + 2. Jsou to čtyři. Čtyři. Má pravdu. 2 + 2 jsou... Čtyři. Nejhlubší text Krispyho Krema je ale tenhle. No tak, lidi. Můžeme si z něj snad trochu vystřelit. Krispy Kreme má ale pravdu.

Ať vás srazí autobus nebo odstřelí ožralej přítel vaší mámy, musíte se zase zvednout a vrátit jim to. Pokud mohu citovat samotného Krispyho Krema... "Zkus se opovážit mlátit mě. Moje tvář je tak tvrdá, že řekneš: 'Au. Rozdrtils mě.'" Jděte se podívat ne celé video. Věřte mi, že se to vyplatí. Začínáme tuhle věc, vlastně jsme to dělali při Breaking.

Když necháte svůj Skype v komentářích pod videem nebo na Facebooku, Twitteru a tak, možná vám zavoláme a skončíte na konci Equals Three. Uvidíme se za pár dní. - Jak je, kámo? - Zdarec. - Ty máš kočku! - Jak se jmenuješ? - Anthony. - Co děláš? - Studuju inženýra na univerzitě. - To je jeden z těch titulů, kde hned najdeš práci. - Přesně to je můj plán.

- Ne jako literatura, kde budeš pořád nezaměstnanej. Chci se zeptat, jakou nejotravnější věc dělá tvoje kočka? Mám gauč, na který jsem šetřil, a teď už nemá takovou cenu. Tak se měj, Anthony. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

R.I.P Meow... :(

180

Odpovědět

Jak se jmenuje ten díl, kde ten týpek z toho vězení nadává tomu 13 letému klukovi sprostě, aby nešikanoval apod.?

180

Odpovědět

Ninjer myslim ze ma lepsie texty ako polovica raperov :D

180

Odpovědět

co řikalo to černý prase ?

189

Odpovědět

A Krispy Kreme už má nový song, kde reaguje na svý hatery: http://www.youtube.com/watch?v=y8A37oWSd6w&feature=related

fakt nevím, jestli to je z jeho strany parodie nebo ne...

180

Odpovědět

JUPITER - (Your Favorite Martian music video) je celkom nice :) btw je to ten song z titulkov

190

Odpovědět

Chci aby mi Ray taky zavolal ! :D :d

180

Odpovědět

Krispy Kreme rulezzzz !!!

180

Odpovědět

R.I.P. Meow

181

Odpovědět

dobrej díl dneska :D v těch posledních dílech Ray celkem zvážněl,ale tenhle se vážně povedl,hodně tomu nahrál ten Krispy Kreme :D :D

190

Odpovědět

Adolf: Nejen, ze se mu to hodilo do rymu, nicmene "mouses" je i verejnosti casto uzivano ve spojeni s pocitacovou mysi a obe dve varianty najdes ve slovniku. :-)

180

Odpovědět

Hall3006 jo tak ted si to vychytal kdyz si na druhym radku odspoda...ale uzij si ze ses prvni ty velkej kluku co ses strasne vtipnej, ze se i deti v africe z tvyho humoru najedli...
Jinak to s tim skypem se mi taky libi:)

183

Odpovědět

Rip Meow

181

Odpovědět

to, že má zbraň a "zpívá" že nemá zbraň.. to mu vadí.. ale to že "zpívá" mouses... (jo jen aby se mu to hodilo... ale určitě by našel spoustu jiných rýmů se stejnou koncovkou)

180

Odpovědět

v americe určitě .-)

180

Další