Moc tlustý na to, aby umřelEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:429
Počet zobrazení:4 381

Ray je zpátky, a jelikož se na vás moc těšil, vybral pro vás namísto koček a mimin vtipná virální videa. Uvidíte tedy zrzavého trolla, zjistíte, jak cestují ženy v rozvojových zemích, a nakonec vás čeká nesmrtelný tlouštík.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Tak hrozně jste mi chyběli. Nejradši bych vás všechny oš*kal. Kromě tebe, protože máš na tváři tu divnou věc, ale s ostatníma se sejdeme v Thajsku. Jo, jsem zpátky. Právě včas, abych vám ukázal tohohle kluka, který trolluje golfový rozhovor pomocí svého obočí. VIDÍTE! NEMAJÍ DUŠI! Ten kluk si už musel tolikrát vrznout.

Jen si to představte, holky. Jste svobodný, paříte v klubu, podíváte se přes bar a uvidíte tohohle kluka. Rozhodně byste se s ním kously, že ano, slečny? Ten kluk je můj hrdina a vůbec mu nemám za zlý, že dělá kraviny při golfovém rozhovoru. Kdo se na to vůbec kouká? A nejsou ti dva náhodou příbuzní? Nebo všichni běloši vypadají stejně?

To video mělo 50 000 zhlédnutí během tří dnů, což není moc. Vlastně žádné dnešní virální video nebylo tak populární, ale kašlu na to. Chci mluvit o vtipných videích. Takže si nas*r, kočko zaseklá v kouli pro křečky. Pamatujete si na Mateřídoušku? Vždycky bývala u doktora a byla v ní hra "Poznáte, co je na tomto obrázku špatně?" Poznáte tedy, co je špatně na tomto videu? Nic?

Zachytili jste něco zvláštního? Vůbec nic? Už jste to zahlédli? Promiňte, ale tohle je možná jedna z nejvtipnějších věcí, které jsem kdy viděl. Co to je za šílenou ženskou visící na zadku toho skútru? Pořád bych do ní šel. Tohle je jediný způsob, jak ženy cestují na Středním východě. Soudě podle nahrávky si ale myslím, že to je z východní Asie. Potom dává smysl, proč spadla. Asiatky totiž nemají zadky. "Nedělej si srandu z Asiatek, Ra..."

Tak, a je mrtvej! Přestaňte se na něj už ptát. Tomu chlápkovi by se hodilo to tričko, které nosí motorkáři. "Pokud to čtete, tak ta čubka spadla." Nejlepší komentář ale byl tenhle: "Táhne tu její prdel zpátky do kuchyně." Já to ale chápu a vy určitě taky. Taky jste měli holku, která vám pořád volala? Objevila se nečekaně u vašeho domu, jako by byla Svědek Jehovův?

Nechtěli jste jí prostě přivázat ke svý motorce? Takhle to teď začnu dělat. Ještě taková připomínka před posledním videem. Když kliknete na tlačítko "Odběr", váš nevlastní táta přestane chlastat a sežene si práci. Fakt divný. Chci se vám omluvit, že budu u tohohle videa přehnaně nadšený, ale vždyť víte, že je to tak u každého videa. Černoch si to bude rozdávat s růžovým Strážcem vesmíru a já řeknu: "To je nejlepší video, který jsem kdy viděl."

Jde o tyhle dělníky, z nichž jeden zapomene zatáhnout ruční brzdu a ten náklaďák ho přejede. Ten druhý se tedy rozběhne zastavit to auto, ale zapomene zatáhnout tu svoji ručku. A teď je to jako sledovat pomalou bolestivou smrt. To ne. Dobrý Bože. Už se to blíží. Ó, to lidstvo. Toho chlápka přejela dvě auta. Teď pár zajímavostí: Kluk, který to video nahrál, normálně na YouTube vloguje, což se většinou u těchto videí nestává.

A jen tak dál. Někdo se zraní na dvorku jeho dědy a on si řekne: "Se*u na to. Nahraju to hned vedle mých vlogů." Občas, když vám dá život citrony, měli byste udělat Lemon párty. Negooglujte to! Potom všem byste předpokládali, že mu ten chlápek poběží pomoct, ale on jen proběhne okolo.

"Musím letět. Vysílají golfový rozhovor." Určitě běžel pro pomoc. Nejzajímavější ale je, že si ten chlap nic nezlomil. Ten kluk to napsal do popisku. Nevymýšlím si to. Byl tak tlustý, že když ho přejela dvě auta, nic se mu nestalo, což je docela kur*vsky srandovní. Ale taky docela úžasný. V rychlosti chci poděkovat Kassemovi G, že minulý týden moderoval =3, když jsem tu nebyl.

Máme z toho myslím nějakou nahrávku. "Jmenuji se KassemG a vyzařuji ženské vlastnosti. Občas mám erekci v dobu, kdy je to nepříjemné pro mé přátele. Taktéž jsem bývalým členem Al-Káidy. Smrt Americe." Takže mu děkuji a taky děkuji za otázku dne, která je od těchhle tří kluků - a ti se ptají: - "Ahoj, Rayi. Tady Joey O. Moje otázka dne zní: K čemu jsou banány?"

Tak k čemu jsou banány? Já vám řeknu k čemu jsou... Nebo to radši nechám na vás. Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů v oblasti penisu. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a jsem rád zpátky. A taky se pod to podepisuji. Tak mi povězte, lidi.

Jaký nejpitomější drb jste o sobě slyšeli? Slyšel jsem, že je moje třetí varle rakovinotvorné. Prej jsem blbec... Sklapni, mami! Drp, že prí neumým psát. Říkali, že Darth Vader je můj otec. Prý jsem přišel o panictví na rodinné sešlosti. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Vždycky bývala u doktora a byla v ní hra "Poznáte, co je na..."

Zasr*nej troll!

Komentáře (47)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Lemon party xD

190

Odpovědět

Mně se zdá, že se po návratu fakt snažil, aby to bylo i vtipný. Myslím, že mu pauza prospěla, už upadal do strašnýho stereotypu.

182

Odpovědět

:D ten konec pry:Slyšel sem drb že Darth Vader je můj otec :D

180

Odpovědět

dneska se výraz trolling používá pro všechny i urážky do trollů a tak...u mě na blogu často v nesmyslných kontextech.

183

Odpovědět

TimStar: Kyla Leon( http://www.youtube.com/watch?v=iZeV6GB4IhI ) pracuje ve studiu, kde pracuje i Ray

180

Odpovědět

Hej, co ta holka na konci?? já chci tu modrookou kočku!! Jo tahle je taky sexy, ještě když u toho zdůrazňuje abychom se koukali na její poprsí, ale přeci jen, tamta měli krásný oči :)))

182

Odpovědět

Ray je Ray a Kassem je Kassem. Oba mají co do sebe :)

183

Odpovědět

měl by si nechávat nějaký videa vybírat Kassemem a dávat tomu svůj humor a bylo by to ideální. neřikám že všechny, dnešní díl byl super, ale někdy má hold slabší videa.

187

Odpovědět

Jsem rád že se Ray vrátil :)

186

Odpovědět

Ten hrál určo hru portal 2 když tam hodil ftip s citrónama :-)

181

Odpovědět

Ring ring ring ring, BANNANA PHONE!

186

Odpovědět

Ray rules!

182

Odpovědět

Ray je dobrý,ale dává tam taková na humor chudá videa :-) Nejlepší video co se mi líbilo bylo asi s těma pochodujícíma husama po městě :-D :-D "to jako zmeškali let a řekli si: "serem na to!půjdem pěšky!"?" a jak té první dodělal televizi a ostatním vidle,pochodně a baseboolky :-D :-D

182

Odpovědět

Otázka dne: Na buzeraci sestry. nesnáší ovoce a nesnáší vůni banánů 0xD

1823

Odpovědět

Joooo ray je z5 :D at si řiká kdo chce co chce ray je nejlepší :D

193

Další