Moje velká hlavaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:309
Počet zobrazení:4 809

Už nám zbývá jediný týden do premiéry Rayova počinu Riley Rewind, který samozřejmě nebude na stránkách chybět. Dneska se ale musíte spokojit s další epizodou =3, ve které bude sprostý toastovač, mimino na ledu a arabští breakdanceři.

Přepis titulků

Jak je? Chtěl bych využít téhle chvilky a říct, že trailer na Riley Rewind vyjde tento čtvrtek. Moc se na to těším a jsem strašně vynervovanej. Mám plynatost, když jsem nervózní. Mrkněte na tohle. Video mělo půl milionu zhlédnutí. Jmenuje se "Hrozný toastovač". Ježiši, to je teda slušnost. Toastovač vám jen tak vyhodí chleba na podlahu. Co s tou věcí je? To ji chce Google taky koupit? Pamatujete na Malýho toastera?

Tohle je jeho držkatej gay strejda, co říká: "Strč si svůj toast do prdele. Žer si ho z podlahy. A máš to, svině!" Dokážete si představit, že by to dělaly záchody? Jen tak cákaly svůj obsah všude možně? Tohle je největší video tohoto týdne. Mělo 4 miliony zhlédnutí. Zatraceně, to je zhlé... Tolik zhlédnutí! Jmenuje se to "Batole a jeho první chůze po ledu" a je to nejroztomilejší věc, jakou jsem viděl od tý předešlý roztomilosti, o jaký jsme tady mluvili. Někde tam je vtip s Ice Ice Baby.

Takový štěstí bych měl já. Uklouzl bych po takhle malý kaluži. Připomíná mi to časy, kdy jsem obsluhoval v restauracích. Pracoval jsem na hodně místech a jedním z nich byl kupodivu Red Lobster. Jednou jsem šel kuchyní s podnosem jídla, na zemi byla malinkatá loužička vody a já na ní pořádně uklouznul. Nohy letěly do vzduchu. Upadl jsem na záda a bylo to jedinkrát, co jsem upustil podnos s jídlem. Ten podnos jsem ale chytil, takže se to jídlo nevysypalo. Byl jsem hrdina.

Vlastně nebyl, jen obyčejnej číšník. Děti takhle padají, protože mají velký hlavy. Jako týpek, co má abnormálně velkou hlavu, ten pocit znám. Jen se podívejte na tu hlavu. Můj krk ji ani nedokáže udržet. Takhle zábavné video jsem dlouho neviděl. Jde o partu týpků, kteří jsou, myslím, z Turecka, a milujou breakdancing. Tihle týpci jsou největší... jaký... kdy uvidíte... Jako Turci? Spíš borci. Jsou v mešitě?

Tohle se tam normálně děje? Jdete do mešity a oni vám řeknou: "Mír s tebou, bratře." Protože jestli jo, tak je to náboženství, se kterým bysme si sedli. V tom videu se toho děje tolik! Co je tohle? Jak se tomu říká? Říká se tomu "paráda". A upřímně, jak drsná je tahle bunda? Džínová bunda s třásněmi? Pane, můžu vás omrdat na místě, nebo nejdřív zajdeme na večeři?

Nebudu lhát, lidi, to video se trochu zvrhne zhruba po pátý minutě, když se zjeví týpek s berlema. Tady už mě to omrzelo. Můžu opíchat toho chlápka v bundě? Celý video má devět minut, což je věčnost v internetový zemi. Bavilo mě to ale celou dobu. Jak taky nemůže? Tenhle je doslova na koberci. Ti chlápci mají bejt z Turecka, někdo mi zase říkal, že jsou z Íránu.

Můj odhad je, že jsou z Pařbystánu. Napadá mě, jestli někdy budeme takhle pohodoví jako tihle chlápci. Já teda ne, ani zasranej toastovač se ke mně nechová s úctou. To je ode mě vše. Nezapomeňte mrknout na celá videa, odkazy jsou dole v popisku. Uvidíme se příští týden. Trailer na Riley Rewind bude tenhle čtvrtek. A já jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuju. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Čtyři miliony zhlédnutí za čtyři týdny.

Zatraceně! Už jdu, Alžběto. Do země zaslíbený půjdeme moonwalkem. Tihle týpci jsou největší... jaký... kdy uvidíte... Jako Turci? Spíš borci. Proč se někdo nenaučil splachovat potom, co se vysere?!

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

3:00 bysme -> bychom !!
Za to nás vždycky češtinářka na ZŠ posílala na zvláštní, to si pamatuju ... :D

82

Odpovědět

"Bychom" je jediný správný spisovný tvar, ale on nemusí za každou cenu mluvit spisovně. Lidé zcela běžně říkají "bysme", tak nevidím důvod, proč by se v titulcích měly objevovat jen spisovné tvary.

Podle mě jde jenom o zkostnatělost PČP, která nedokáže dost dobře reagovat na vývoj češtiny. Tady totiž nejde jenom o chybný přepis (např. "zhlédnout/shlédnout film"), ale o slovo, které je IMHO naprosto nesmyslně "zapovězené".

Mně totiž přijde "bychom" už téměř ultraspisovné v neformální situaci.

98

Odpovědět

Mně se u toho při korekci taky "ježí chlupy", ale u toho Raye to nechávám. Přesně z toho důvodu, který popisuje Ninjer.

43

Odpovědět

Neboj Ray , určitě si ten film brzy stáhnem.. :D

171

Odpovědět

Škoda že nešel nějak dobře přeložit ten twerkish vtip.. :D

131

Odpovědět

Po delší době opravdu slabý díl.

3416

Odpovědět

Tady je trailer na Riley Rewind, kdyby někdo byl líny hledat: https://www.youtube.com/watch?v=N_ux7Tj0cU0

163

Odpovědět

Holly s**t! Tam hraje hlavní roli Anna Akana! To musím vidět! :))

79