Mrkvové tyčinkyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:420
Počet zobrazení:4 684

Přestože by se to podle titulku nemuselo zdát, dnešní díl je z většiny tvořen zvířecími videi. Uvidíte netradiční přepravu koně, neohrožená kočka bude bojovat proti dvěma aligátorům a dočkáme se i soutěže propagující zdravou stravu. Další díl ve čtvrtek od 20:00, ale to už víte.

Přepis titulků

Co se děje, lidi? Já vám řeknu, co se děje. Kůň na zadním sedadle zas*anýho auta. Úsměv, koníčku. V tom autě je kůň. Omlouvám se, pane, ale vidím dobře, že je na vašem zadním sedadle zas*aný kůň?! Proč?

Po všech šílenostech, který jsem viděl ve virálních videích, proč by někdo strkal koně na zadní sedadlo auta? "Kvůli zvýšení koňské síly?" To má být jako jedno z těch aut z Flintstonových a jeho malé nohy běží pod autem? Tak to asi ne. Nebo je ten kůň prachatej a tohle je jeho šofér? "Nemáš tam u sebe nějaký šáňo, zm*de?!"

Vlastně jsem napsal dopis. Tady je. "Drahý kdokoliv, co dáváš koně na zadní sedadlo svého auta, přestaň s tím, ku*va!" Jen jsem chtěl říct, že jste ho mohli dát do přívěsu. Mohli jste na něm jet. Víte, že se na těch bastardech dá jezdit? Prostě ho vytáhněte z toho auta. Když už jsme u zvířat, která jsou v podivných situacích, je tu tahle kočka, která se dostala do potyčky.

Ale ne s jinou kočkou nebo dokonce psem. Ne. S aligátorem. To je zatím ta nejkrutopřísnější kočka, jakou jsem kdy viděl. Je "nejkrutopřísnější" slovo? "Nejkrutopřísnější" je odteď slovo. Je to ta nejkrutopřísnější kočka na světě. To video má 300 000 zhlédnutí za týden a nevím přesně, jestli je ta kočka statečná nebo jen naprosto debilní. Jen koukněte.

Dvakrát toho aligátora profackovala. Potom na ní přijdou dva aligátoři a ona to udělá znovu. "Cos říkal o mojí mámě?" Hrál jsem Pitfall dostatečně dlouho na to, abych věděl, že vás aligátoři dokážou slupnout na posezení. Vidím špatně nebo jsou ti lidé úplně bez obav? Přitom ti aligátoři jsou připravení po vás chňapnout. Já jsem tedy aligátora naživo ještě neviděl a kdyby se to stalo, tak bych utíkal jako srab a křičel.

No nevím, ale tihle aligátoři to prohráli na plné čáře. Asi by měli pít více Gatorade. Chápete? Gator-ade... No tak. Vždyť to bylo vtipný. No ták! Zvířata teď opustíme a podíváme se na nějaké lidi. Lidi, které vám teď ukážu, se účastní soutěže ve strouhání mrkve. A tahle holka by měla být porotce? Co to ksakru mělo být?

To myslíte vážně? Na tom videu je rozhodně něco špatně. Jak může přesně porotcovat tu soutěž, když klečí na kolenou a má zavřené oči? Nepřipadá mi to jako férová a regulérní soutěž. A jak se pozná, kdo vůbec vyhrál? Ten, kdo nastrouhá největší hromadu, je vítěz? Já nevím.

To video je dva a půl roku staré a má 200 000 zhlédnutí a... a je prostě divné. No tak, mladá dámo. Co by na to řekla tvoje matka? Asi ti řekla, abys jedla zeleninu, ale ne jako... "Jedla zele..." Zapomeňte na to. Člověk si teď bojí představit, co dělají lidé se struhadlem. Omlouvám se, ale i když jsme dnes viděli směšně statečnou kočku a koně nacpaného v autě, lidstvo dnes prohrává, protože takhle je to prostě špatně.

Ale víte, kdo by také dělal prasárny se struhadlem? Otázka dne, která je od uživatele jménem... - a ten se ptá: - "Jak prolomíte trapné ticho?" Takže, jak byste prolomili trapné ticho? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování pěkně zvrácené epizody =3.

Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi? Co je ve vaší peněžence? Dva kondomy a nějaký chloroform... jen pro případ. Muffin a tacos. Tři pade. Slzy, pot a porušené sliby. Další peněženka.

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Mami, Ray mě navádí k prasárnám se struhadlem.

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

k epizodě s mrkví... nevím jestli jste někdy dokoukali p***o, ale takhle to končívá...né s mrkví, samozřejmě.

210

Odpovědět

chceš šukat ?

181

Odpovědět

Twatch :D

180

Odpovědět

What you said 'bout my mamma?! :D

190

Odpovědět

:D:D Ten zvuk co dělá u té kočky co fackuje :D:D Twatch...twatch :D:D

190

Odpovědět

Upozornění: Video, které jste shlédli neobsahovalo žádnou sexuální tématiku a nebylo zraněno ani týráno žádné zvíře.

200

Odpovědět

Díky tomuhle dílu jsem si vzpomněl na genialní scénu ze southparku :D

191

Odpovědět

zařval bych: WAZZUP!!! :D

180

Odpovědět

hrozna blbost

182

Odpovědět

Videa pěkná, ale ty kecy k tomu sou stupidní..

185

Odpovědět

ten kůň ale vypadal že se směje :D

180

Odpovědět

Watchman: stenu ma polepenu komixom Watchmen :)

180

Odpovědět

oprava-samý

180

Odpovědět

Já sem v tom strouhání viděl asi to samýho co Ray :D

180

Odpovědět

@Kyslik: Nerekl bych, je to normalni stena polepena komiksy podle svetel a tak, ale vypada dobre :D

180

Další