Mrtvá číčaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:376
Počet zobrazení:4 984

Slabší povahy se nemusí vůbec strachovat, že by je dnes čekal nějaký odporný materiál. Kočka v této epizodě pravděpodobně jen přebrala, a neunikne tak Rayovým trefným komentářům. Ještě si také představíme nové zvířátko se jménem outloň a Ray na něm předvede jednu svoji novinku. A pro rodiče je zde taky jeden návod, jak se pobavit se svými dětmi. Kdo ještě neviděl (podle mého názoru zatím nejpovedenější) píseň z kanálu Your Favourite Martian, stačí kliknout sem.

Přepis titulků

Jak je, lidi? To víte, normálka. Jako třeba tenhle zasr*nej outloň s malým deštníčkem. Ne, já myslím, že to nechápete. Je to zasr*nej outloň s malým deštníčkem. Ale teď vážně. Co je kur*a outloň? Ví to někdo? Není to taková ta krysa z Lvího krále?

Nebo jedna z těch věcí, která se promění na Gremlina, když ji nakrmíte po půlnoci? Mogwai. Ten malej chlupatej bastard měl 700 000 zhlédnutí za jeden den. A že je zatraceně roztomilej? Můj roztomilometr je z něj celej v pr*eli. Jen tak ze zvědavosti, proč chce tak moc držet ten deštník?

Připravuje se na maličkou bouřku? No ták, ty chlupatej bastarde. Že byste se ním nejraději pomazlili? Pojď sem, ty zmr*e. Muchly, muchly, muchly. Bohužel mi můj kamarád říkal, že by to video mohlo být trochu kruté, jelikož jsou outloňové noční tvorové, to světo by mu tak mohlo pálit oči. Ale čumte na tohle. Problém vyřešen. A vypadá sexy. Nevím, jestli to není týrání zvířat.

Doufám, že ne. Ale tady vypadá ten klučina šťastně. Nevím, možná jen potřebuje světelný meč. Vidíte? To je moje novinka. Najdete roztomilé zvířátko a dáte mu světelný meč. No neříkejte, že se mu ten světelný meč nehodí. Další video k sobě tento týden přitáhlo přes 400 000 diváků. Je to jedno z těch jednoduchých videí, na které je radost se dívat. Vidíte tu malou holčičku na posteli?

Houstone, za chvíli startujeme. No, kur*a. To vypadalo zábavně, co? Vyletěla docela slušně do vzduchu. V jednu chvíli se dostala úplně mimo záběr. Docela jsem se bál, že už se nevrátí zpátky. Tady je. Málem dopadla na roh postele. Tahle aktivita asi nebude jedna z nejbezpečnějších, ale co.

Hlavně, že se baví. Jen mě zajímá, jestli se dá tahle odpalovací podložka nějak využít k vystřelování lidí do vesmíru? Ona by byla dobrý kandidát. "Aljaška." A co on? "Židi!" Jen říkám, že to tam je, tak proč to vhodně nevyužít. Tu a tam dostanu video, a když ho dokoukám, říkám si: "Cooo?"

Tohle video je jedním z nich. Dal jsem ho do epizody jako poslední, protože je prostě divný. Jde o tuhle kočku, která spí. Jenže tahle kočka nespí jako ostatní kočky. Spí s takovým posr*ným ksichtem. Omlouvám se vám, pane, ale myslím, že je vaše kočka mrtvá. Ne, tak ne.

Jen spala. Já vám říkal, že budete šílet. Viděli jste ten ksicht a udělali: "Cooooo?" Nikdy v životě jsem neviděl kočku s takovým ksichtem. Když jsem to poprvé viděl, upřímně jsem si myslel, že je mrtvá. Čekal jsem, že jí majitel strčí ruku do prdele a udělá z ní maňáska. Ale ne. Ta kočka prostě jen vytuhla. Pořád ale nechápu, jak může takhle spát. To byla teda pořádná pařba.

Jen na ni koukněte. Chrápe jak starej ožrala. Dokonce jí třesou s packou a ona se nevzbudí. Tak kterej z vás jí podstrčil rohypnol? Víte co? Až takhle příště vytuhne, nakreslím jí na čelo penis. Ne, tohle neudělám. Ale víte, co udělám? Dám jí světelnej meč. Tak už se mnou souhlasíte, že všechny roztomilý zvířátka potřebujou světelný meč?

Teď může zabít všechny zlé síly střízlivosti. Ale víte, co... Počkat... Nezapomeňte se podívat na nový kreslený klip. Je fakt boží. Asi ten nejlepší, jaký jsem doposud udělal. Je v něm Lord Voldemort a zasr*nej Darth Vader. Jak se na tohle můžete vykašlat? Mimochodem, díky, že sledujete tyhle kreslené klipy, které mají víc zhlédnutí než samotné Equals Three.

Nemyslel jsem si, že je to možné, ale je. Tak se určitě podívejte, jsem rád, že se vám líbí. Ale víte, co se vám taky bude líbit? Otázka dne, která je od uživatele jménem... - a ten se ptá: - Čus, Rayi. Moje otázka dne zní: Jak poznáte, že se někdo naprosto zbláznil? Takže, jak poznáte, že se někdo naprosto zcvoknul?

Já nevím, třeba, že si ledabyle pohrává s kuchyňským nožem? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Jak je? Právě jsem hodil další mrtvou děvku do šatníku.

Ray je moc malý na to, aby viděl můj komentář. Chapadlový porno...jo. Jsem BI-VÝHERNÍ! Had mě kousl do penisu. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Viděli jste to nové Rayovo video? Co se s ním stalo? Přestěhovat se do LA byla obrovská chyba :(.

180

Odpovědět


Odpovědět

ten ksicht u toho Whaat!! je prostě boží... XD

180

Odpovědět

Hodně slabý videa a už mě s tima kočkama leze na nervy,nesnášim kočky!

180

Odpovědět

Jojo, Orphan Tears jsou jednoznačně the best!

180

Odpovědět

co za asy.... :D

190

Odpovědět

Videa jsou fajn, ale on je neskutečně trapnej.

183

Odpovědět

xzibitusak : neasi!!!! :D:D:D

180

Odpovědět

Je to pěkný si takhle připomenout ty starší díly, nevím čím to je, ale ty nejnovější na youtubu mě přijdou vždycky vtipnější :D a to sem chodim už dost dlouho (asi to bude tím, že když jdu jsem, tak vidim ty co už jsem kdysi viděl). A jednoznačně nejlepší písnička od YFM je Orphan Tears http://www.youtube.com/watch?v=929sn1qMCcM mě docela rozsekalo :D

180

Odpovědět

Keby ste hľadali niekoho, kto by vám pomáhal prekladať =3, aby to šlo častejšie, mohol by som priložiť ruku k dielu ;)

180

Odpovědět

Ray se naučil od Wonga dělat světelný meč tak to musí všude používat .. fake a gay

181

Odpovědět

Dodneška jsem to nevěděl, ale outloň bez světelnýho meče není žádnej outloň! No dobře, dodneška jsem nevěděl ani co znamená outloň. :-D

180

Odpovědět

Nejelšpí ten zvuk u tý kočky takový "Dááh" :D To mě uplně odrovnalo :D

180

Odpovědět

Super... ale třeba ten outloň chtěl ten deštníček aby zakryl to světlo jak sám říkal že by mu to mohlo vypálit oči. Tak nevím. Jinak as usual 10/10* :-)

180

Odpovědět

Dobrej díl jako vždycky. Jinak z YFM se mi zatím líbili asi všechny písničky, ale nejlepší je podle mě The Unofficial Smithers Love Song :) Club Vilian je u mě na druhym místě.

180

Další