Na káryEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:217
Počet zobrazení:5 763

Dnes nás čeká spánek opilce, zvuky přírody a nakonec úžasná cikánská svatba.

Přepis titulků

My jsme tady všichni alkoholici, že jo? Tak vám snad můžu říkat. Usnuli jste někdy na záchodě úplně na káry? Určitě ale ne takhle. Jak se někdo vůbec dostane do takový pozice? Tohle je jenom pro striptérky! To video mělo za týden asi 1,5 milionu zhlédnutí a myslím, že jsem tuhle polohu viděl v Kámasútře. Tohle je postoj, ve kterým se lidi nechávají teleportovat do vesmírný lodi. Koukněte, jak je stabilní. Tady u nohy je plechovka se sprejem, zřejmě je tam celej večer, a nepřevrátil ji.

Ještě lepší by to bylo, kdyby se najednou probudil a řekl: "Musíte čumět? Chci se vychcat." Teď bych se rád podíval na video, které je o trochu víc dospělejší a můžete si při něm vychutnat zvuky přírody. Je to vtipný, protože je nám dvanáct, že jo? Vyvstává ale otázka. Jestli si srnka uprdne v lese a nikdo u toho není, smrdí to?

Chtěl jsem se vyvarovat videí s prdy, ale tohle mělo skoro 2 miliony zhlédnutí a ukázal jsem to všem kámošům, kteří se u toho nasmáli, takže je to vtipný! Samozřejmě, že je to fake, ale ten nápad je legrační. Hlavně když zvedne ten ocas. Představte si, jak to komentuje David Attenborough. A běloocasá laň přichází odpočívat do svého přirozeného prostředí. Blbý je, že tam byl asi lovec, který se ji snažil potichu vystopovat.

Sakra. Všichni víme, že jsou svatby svým způsobem krásné. Je to pěkný způsob, jak někomu vyjádřit svoji oddanost. Poslali mi ale svatební video ze země, jejíž jméno asi nevyslovím, kde ta svatba nevypadá moc připraveně. Panebože... Asi tam existuje rituál, kde máte vypít sklenku vína a potom ji hodit za sebe... Oni se ale neohlédli a trefilo to chlápka. A taky je z nějakého důvodu napadlo, že by bylo fajn, kdyby uvnitř stříleli římské svíce.

Opravdu nevím, kde se to video odehrává. Přijde mi, že někdo řekl: "Hej! Vyházej všechno z garáže a vezmeme se!" Přes všechny rizika požáru je mojí nejoblíbenější částí, když svatebčané kráčí uličkou a vleze jim tam ženská. "Omluvte mě, hledám záchod." Nesměju se jejich svatbě, protože vypadá lacině. Pro vaši informaci... ty oslňující šaty miluju. Božínku... Většina svateb je pečlivě plánovaná a tohle vypadá, že je na poslední chvíli. Ale srát na to, je to svatba, chlast zadarmo!

A když budete mít štěstí, druhej den se na záchodě probudíte takhle. Všechny žerty stranou, novomanželům přeju štěstí a všechnu radost světa. To je vše, lidi. Uvídíme se v podcastu ke konci týdne. Nezapomeňte mrknout na celá videa, jsou úžasná. Jsou dole v popisku. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuju. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz A běloocasá laň se ze všech sil snaží, aby se neposrala.

A běloocasá laň potvrzuje pravidlo, že ten kdo prdí, taky smrdí. A běloocasá laň pocítila potřebu svalit to všechno na psa. To se nikdo nenaučil splachovat potom, co se vysere?

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Po dlouhé době jsem znovu sjel tenhle díl a... kruciš... Neumím si představit, co prožíval ten maník na záchodě, když se pak probudil. Snad každej si někdy přeseděl/přeležel nohu/ruku, měl strnulý krk, ale tohle? Probrat se v takové pozici po nějaké delší době, asi se radši rovnou zabiju...

20

Odpovědět

Je ten týpek na hajzlu vůbec naživu? ;)

442

Odpovědět

Ten vykalený borec mi připomínal glitche mrtvol z Assassin's Creed :D

182

Odpovědět

Ten borec asi cvičil jógu a usnul :D.

171

Odpovědět

Já úžasnou cikánskou svatbu si představuju asi takhle: http://www.youtube.com/watch?v=Yji8pxi3Uvw

1824

Odpovědět

Kua ten první týpek :D nedovedu si představit, jak moc nalitej člověk musí být aby skončil v takovýhle pozici :D

431

Odpovědět

Byla by skvela aplikace do telefonu videacesky :)

701

Odpovědět

To je snad poprve co znám všechny tři videa ale koukněte na díl, který vydal včera, ten klokan je fakt boží :D

122

Odpovědět

Prdění ve filmech mi přijde jako dost laciný a nechutný humor pro kretény (viz. Machři 2) ale u té srnky jsem se smál jak hovado :D

542