Nakopni mimčoEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:392
Počet zobrazení:4 800

Dnes uvidíte starý dobrý trik s colou a bonbony Mentos, sprostou dětskou hračku a reklamu alá Pulp Fiction. Nový hudební klip z kanálu Your Favourite Martian tentokrát nepotřebuje překlad, takže se na něj podívejte přímo sem.

Přepis titulků

Jak kur*a je vespolek? Pamatujete na ta stará virální videa, ve kterých se smíchaly Mentos a cola? Kdo by tušil, že se to jednou vrátí? Tak o tomhle Darwin mluvil. Tohle má půl milionu zhlédnutí za poslední dva týdny a smál jsem se, když jsem si představil, jak otevřeli kredenc, uviděli tam tu dietní colu, mentosky a řekli si: "Přines kameru."

Taky jde o jedno z těch videí, které vypadá úžasně ve zpomaleném záběru. Samozřejmě, že to musí letět na chlápka, který stojí bezpečně stranou. Chudák kameraman. Dokonce i jeho kámoši se mu smáli. I když je to hrozná blbost, mám problém to nějak zkritizovat, protože je to opravdu legrační. Dál tady máme tenhle zamrd*ný telefon pro děti. A když říkám, že to je zamrd*ný telefon, tak mám na mysli zamrd*ný telefon.

"ZA-MRD-*NÝ" Normálně bych to slůvko zamrd*ný cenzuroval, ale pak by to video nedávalo žádný smysl, vy zamrd*nci. Vtipné je, že jde o největší video tohoto týdne, které mělo 1,2 milionu zhlédnutí během tří dnů. Zamrd*ně! Už to s tím slovem přeháním, co?

Zamrd*nci. Už samotný počet zhlédnutí je vtipný, když bylo přes milion lidí fascinováno tímhle telefonem od Fisher Price, který má očividně Tourettův syndrom. "NAS*R SI" "SRA*KA" Jak dlouho asi musel ten týpek do těch tlačítek mlátit, než přišel na to, jak to donutit nadávat? Hádejte, jaká budou první slova jeho dětí?

"Zamrd*nče." Věřím, že budou jeho děti v pohodě, ale tohle video si úplně říká o techno remix, že jo? Vidíte? Lidi by se teď měli při hovorech takhle chovat. - Haló, Johne? - Ano. Zamrd*nče! 300 000 zhlédnutí během dvou týdnu. Nedělám si legraci, ale jde o holandskou reklamu na hamburgery.

Promiňte, ale opravdu nakopl to zasr*ný mimino? V reklamě na hamburger? Nic nespraví mou chuť líp než... nakopnutí mimča. To musí být ten nejpodivnější způsob, jak prodat hamburger. Jako kdyby McDonald's začal dělat reklamy plné absurdních krávovin... Já nevím. Ronald McDonald by třeba přišel a nakopl Dannyho DeVita do koulí. Když o tom tak přemýšlím, možná bych začal jíst u McDonald's.

Pokud by udělali reklamu, kde Ronald McDonald kope Dannyho DeVita do koulí. Název videa ale všechno vysvětluje. Vlastně to nevysvětluje vůbec nic. Nechápejte mě zle. Nejsem naštvaný na výrobce... Royalu se sýrem, nebo jak se to jmenuje. Vždycky jsem chtěl vědět, kdo vyhraje souboj mezi 150kilovým chlápkem na steroidech a miminem. Vždyť je to fake.

Nechce se vám taky jednu napálit miminu? Když o tom tak přemýšlím, to mimino by mi asi nakopalo zadek. Ale víte, co by mi nikdy nenakopalo zadek? Zamrd*ný taneční remix telefonu od Fisher Price! No nic. Udělali jsme pro vás další kreslený klip, lidi. Jmenuje se to "Ta děvka má penis" a nebojte se, není to o vaší mámě. Má to být parodie na diskotékovou hudbu, kde neustále opakují ten samý stupidní text. Sice jsem říkal, že ten minulý klip je můj nejoblíbenější, ale teď je to tenhle.

Má to opravdu fenomenální příběh. Přesně to popisuje váš běžný páteční večer. Jinak díky za podporu, lidi. - Ale víte, co je taky fenomenální? - Zamrd*nče! Zatracený mimino. Otázka dne, která je od uživatele jménem... - a ta se ptá: - "Kdybyste mohli cokoliv zlegalizovat, co by to bylo a proč?"

Kdybyste mohli cokoliv zlegalizovat, co by to bylo? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Kdo šmíruje vaši mámu? Pedro Florez z IgualATres.

Mexický Santa. Navy Seals... Dostali Usámu a ona je další na řadě. Nemanželský syn Arnolda Schwartzeneggera. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Rozcvička. Nechápejte mě zle. Nejsem naštvaný na lidi... Počkat. Cože? Ale víte, co by mi nepolíbilo...

Kur*a. Nepolíbilo prd*l. Ale víte, co by mi nepolíbilo prd*l?

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

moju mamu sleduje DeeJay

180

Odpovědět

Witty : Myslím, že to takhle sprostý bylo jen kvůli toho telefonu jinak by tam bylo mnohem méně Motherfuckerů :D

180

Odpovědět

dneska celkom sranda.... ale na japonske reklamy to nema :D a zasmial som sa na invazii deti :D

180

Odpovědět

Your face, god dammit!

180

Odpovědět

Rozcvička ! :D

180

Odpovědět

kromě prvního videa to bylo dost trapný....

187

Odpovědět

v posledním díle =3 jsem napsal na tu otázku dne odpoved az uvidite prispevek od defusera.. je to muj prispevek

180

Odpovědět

Blaazha: Opraveno. Díky.
Swordfish: Arnolda jsem napsal tak, jak ho napsal autor odpovědi na otázku dne. ;-)

180

Odpovědět

Brousitch : bastard není nevlastní syn, nýbrž nemanželský ;)

180

Odpovědět

Ten pan na hlidani byl moc sympatickej. Do dite z nej bylo uplne vedle (asi o tri pokoje po tom vykopu) :D

180

Odpovědět

Hm, přijde mi, že je Ray díl od dílu sprostější a moc to kvalitě nesvědčí. Spíš to spadá dolů směrem k Angry Nerdovi a to rozhodně není dobrá cesta. Míň vulgarit by opravdu neuškodilo.

1815

Odpovědět

Ten remix s telefonem je celkem dobrej nápad :D

184

Odpovědět

Telefon originál
http://www.youtube.com/watch?v=ebv51QNm2Bk&feature=related

182

Odpovědět

On má cíl vydávat "=3" 2x denně ? :D

1812

Odpovědět

Dobrý díl..
Jsem hroznej hnidopich, já vím, ale píše se Arnold Schwarzenegger

184

Další