Nakopnutý koněmEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:408
Počet zobrazení:4 872

Virální Ježíš vám dnes přináší: smolného kameramana, historku z newyorského metra a dvanáctimilionovou virální bombu napěchovanou roztomilostí. Otázka se dnes netýká pouze hráčů MMORPG.

Přepis titulků

Jak je... Podívejme se radši na tohle video, ve kterém kopne kůň chlápka do hlavy. Koňský podkovy mají přinášet štěstí, ale ne pokud vám proletí stokilometrovou rychlostí hlavou. Co to kur*a...? Chudák nicnetušící kameraman jen dělal svoji práci. Nemohl vědět, že ten kůň umí kung-fu. Tohle má pouze 85 000 zhlédnutí za pět dnů a slyšel jsem, že nakopnutí od koně je pěkně brutální.

Co to... zkur*ysynu! Každopádně stojí pan kameraman pořád na nohou. Vzal to jako správnej chlap, to se musí nechat. Kdyby Seabiscuit nakopl do hlavy Tobeyho Maguirea, možná bych to vydržel a ten film dokoukal. Nic víc, nic míň. Nebyl by to obyčejný den v New Yorku, pokud byste v metru nepotkali starýho rasistickýho naháče.

"N*GŘI" Já vím, newyorské metro je jako jedna velká pojízdná psychiatrická léčebna. A když říkám, že v metru uvidíte spoustu magorů, tak tím myslím, že tam uvidíte opravdu spoustů magorů. Líbí se mi, jak všichni křičí, když se vysvlíkne. Tohle má půl milionu zhlédnutí během tří týdnů. A když se podíváte na celé video, uvidíte, že policie nakonec toho chlápka zadržela...

skoro. Chápu, proč s ním mají takový potíže. Je mi jedno, že jste drsný, ale jak byste se prali s nahým chlápkem? "Teď ti tu prdel pěkně nakopu! Ty máš erekci?" Tohle je ale nejlepší. Do této chvíle ještě nebylo to video zakázané. Přestože tam je zřetelně vidět pé*o toho chlápka.

Někdo v komentářích to dobře vystihl. "Pták toho chlápka je tak malej, že to YouTube ani nezakáže kvůli nahotě." Je to vtipný, protože... Zmr*e! No ták! Vážně? Tak jo. Poslední video. To jsem jako Ježíš všech virálních videí? Ne. Ale tohle video vás donutí říct: "Jéžiš!" Protože má 12 milionů zhlédnutí za 3 dny.

Kur*adrát! Je to samozřejmě jedno z vašich oblíbených kočičích videí. Přesněji řečeno jde o tuhle velkou číču a tuhle malou číču, které se mazlí. Mazli, mazli, mazli. Zasr*ný mazli, mazli, mazli. Proč dělají ostatní kočky takovýhle cool věci? Když budete natáčet hodiny svoji kočku, neudělá nic zajímavýho. Možná se vyse*e na koberec, ale to je všechno.

Díky, kočko. Tyhle kočky jsou ale roztomilé a můžete si všimnout, že mají z nějakého důvodu 2 000 palců dolů. To znamená, že 2 000 lidí se na to video podívalo a řeklo si: "To jsou jako ty teplý kočky manželé? Ať se radši drží dál od mýho dvorku. Bůh stvořil Garfielda a Evu, ne Garfielda a Edu, sakra." Co byste k tomu videu řekli špatnýho? Jak by se dalo okomentovat? Vždyť jsou to dvě mazlící se kočky. Možná... Možná jim můžem dát světelný meče.

To už tady dlouho nebylo. Dej ten světelný meč pryč, synu. Teď se mazlíme. Mazli, mazli, mazli. To je tak rozkošný. Musím se jít podívat na první tři Smrtonosný pasti, abych se zas cítil jako chlap. Kur*a. To mě teď jako nakopl kůň? Ale víte, co nikdy kůň nenakope? Otázku dne, která je od uživatele jménem... - a ten se ptá: - "Na jakým jste levelu?" Slyšeli jste toho kyborga dobře.

Na jakým jste levelu? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Co máte na létu nejradši? Nesnáším léto, protože Ray nikdy nevybere moje videa nebo odpovědi. Komentování Rayových videí, aby se můj komentář v jednom z nich objevil.

Konečně budu mít svůj komentář v =3! Můžeš vybrat můj komentář? Vymýšlení chytrých komentářů, které bych napsal k =3. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Musím se uvolnit. Jsem maniak. Maniak!

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

It's over NINE THOUSAND!!!!!!!!!!!

180

Odpovědět

Ty komentáře :D

180

Odpovědět

xD 3:31 Jak to na nej letelo prej HAHA Kurva to me ted jako nakopl kůň :DD

191

Odpovědět

Jsem maniak. Maniak ! :D

181

Odpovědět

Po dlouhý době jeden z lepších dílů. :)

183

Odpovědět

Ten vidlák to má za 10.

192

Odpovědět

"I'm a maniac, maniac on the floor
And I'm getting loosed like I never got before"

182

Odpovědět

proč se pořád dívám, ikdyž je to trapnější a trapnější? Návikový. a trapný.

1811

Odpovědět

Žili byli za sedmero řekami a sedmero horami tři muži.
Jeden z nich měl nejdelší ruce.
Druhý měl nejdelší nohy.
A třetí uměl nejvíc rozesmát.
Tito tři muži se společně podívali do Guinessovi knihy rekordů
První říká: "Wow, mám fakt nejdelší ruce!"
Druhý zase: "No nekecej, mám ty nejdelší nohy na světe!"
Třetí vykřikne: "KDO JE SAKRA RAYWILLIAMJOHNSON!!?"

1911

Odpovědět

Hele kdo mi dal k těm odkazům 6 palců dolu ?

1810

Odpovědět

Tak toto byl za poslední měsíc nejlepší díl a smál sem se celou dobu prostě boží 10/10

181

Odpovědět

Nj tiez nechapem tych policajtov, on tam ludom hadzal o zem tasky a oni sa len kukaju :D

187

Odpovědět

To je debil.

1811

Odpovědět

youarentbetterthanme: tak si přečti komentáře

180

Odpovědět

chci najít toho nahýho týpka :D

184

Další