Nakrknutá ženská vs. motorkaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:308
Počet zobrazení:5 034

V dnešní epizodě Equals Three nás čeká radostný návrat na pastvy, brutální obhajoba dopravních předpisů a segment z dalšího zvláštního amerického pořadu. Jaké je vaše oblíbené tričko? - To, který sundavám ze své holky. - Rád nosím oblek z kůže RWJ. - Fentonova useň. - Nemám žádný trička, jen tuny barev ve spreji. - Tričko Metallicy!

Přepis titulků

V kanclu jsme našli Shake Weight. Je to fakt vzrůšo. Po celý tváři... Nevěděl jsem, co jinýho s tím dělat. První video mělo 650 000 zhlédnutí za 10 dní a jsou v něm dojnice, které byly přes zimu zavřené uvnitř, a tohle je jejich první návštěva venku. Kdybyste byly takhle roztomilý pořád, neměl bych pak to nutkání vás žrát s jahodovým koktejlem a hranolkami. Ta hudba pěkně zvýrazňuje jejich nadšení.

Poslouchají dojnice tuhle hudbu neustále? A co poslouchají ty na maso? Norský death metal? Víte, proč se mi to líbí? Je to totiž odlišný. Všude je samá roztomilá kočička, ale rozkošný krávy nikde. Tohle je možná jediný roztomilý video s krávami na světě. Další video mělo 2 miliony zhlédnutí za 5 dní a jde o rozepři mezi motorkářem a řidičkou. Touhle pizdou. Tohle se asi událo.

Motorkář chtěl projet mezi auty, jenže panička s tím nesouhlasila a zablokovala ho autem. Tohle následovalo. Nic podobnýho jsem neviděl. Dobrou zprávou je, že se nikdo nezranil. Jsem si stoprocentně jistý, že je v pohodě. Hlavně podle toho, jak se ji tady snaží uškrtit. A jelikož je to YouTube, lidé se dohadují, na čí straně je vina. Tak si to vyjasněme.

Ona ho odřízne, on jí kopne do auta, ona se ho poté pokusí zabít. Dovolím si tedy tvrdit, že udělala chybu. Toho týpka neslyšíte, takže by mě zajímalo, co jí asi říká. "Pardon, madam. Vyskytla se mezi náma jistá rozepře. Jak si mohu obstarati vaše pojišťovací údaje?" Proč byste si vůbec začínali s někým, kdo vypadá takhle. Vypadá jako ten šílenej detektiv z Dextera, že jo?

Pokud jste ochotní zničit si auto, auta někoho jiného, způsobit škodu za statisíce a někoho málem zavraždit, abyste si dokázali, že máte pravdu, možná u vás nefungují kurzy sebeovládání. Úplně se tady vařím, takže zbytek odmoderuju bez mikiny. A sundám si ji pro vás pomaloučku. TOHLE BY NEMĚL NIKDO VIDĚT! Jako poslední tu máme klip z pořadu "Bude vám běhat mráz po zádech", kde vezmou nevychovaný děcka, tyhle rozmazlený spratky, a nechají na ně řvát vězně, což je má údajně převychovat.

David se ve škole často pere, takže dostane lekci od Análního drtiče. Rád se pereš? Podrž mi teda tohle. Tenhle Kool-Aid dáváme na čubky jako jseš ty. Teď budeš má čubka. Otevři ten sr*č! Olízni si rty! Strč dovnitř prst! Potři si tím spodní ret.

Teď ti dám pusu, ty pomerančovej mamr*e. A není to nic osobního, protože jseš bílej. On řekl tomu klukovi, ať si potře Kool-Aidem rty, aby pak mohl předstírat, že ho líbá? Docela sexy. Proč musíte ale něco takovýho dělat? Kool-Aid Man mi teď přijde o hodně úchylnější! "Ty pomerančovej mamr*e." Vím, že se to jmenuje "Bude vám běhat mráz po zádech", - ale mě je z toho docela teplo.

- "Teď ti dám pusu, ty pomerančovej mamr*e." Je docela legrační sledovat vězně, jak řvou na děti, ale podle webových stránek o nic jinýho nejde. Je to jen obyčejnej pořad, který nemá na děti a jejich budoucí kriminální činnost žádný vliv. Nejlepší hláškou ale je: "A není to nic osobního, protože jseš bílej." Kdybys byl černej, tak tě nejdřív vezmu na večeři. Otevřu ti zdvořile dveře. Hodinku si pokecáme o vzestupech a pádech japonské ekonomiky. Trochu se pomazlíme.

Možná ti přečtu z mé knížky básní. Pohovoříme o svých zájmem a zálibách. Můžeš mi ukázat, co máš na Facebooku. Pak tě teprve znásilním... ty pomerančovej mamr*e. Ale víte, co vás znásilní v base bez ohledu na vaši rasu? Otázka dne od uživatele... "Moje otázka dne zní: Jak vypadá ta vaše?"

Tak jak vypadá ta vaše? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter... Strč si do toho prsty, Google+. Potři si tím rty! Pomerančovej mamr*e. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji.

Tak mi povězte, lidi. Jaké je vaše oblíbené tričko? Ty pomerančovej mamr*e. Teď ti dám pusu. Ty pomerančovej mamr*e. Takový výraz jsem měl během prvního sexu. - Ta holka asi nebyla nadšená. - Holka? Tenhle rozhovor je vtipnej jen pro nás. Já to chápu! Bicyklista. Anální drtič.

A není to nic osobního, protože jseš bílej! Klikněte na 10 hvězdiček. To je bezva. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Holka?! XD XD

190

Odpovědět

Hej souhlasím s váma to je dobrej nápad přeložit Beyond Scared Straight koukal jsem na to youtube ale moc tomu nerozumím ale vypadá to drsně a zajímavě

181

Odpovědět

Asi bych se zbláznila, kdybych v =3 najednou uviděla Drsný rozchod v Praze aneb Ondřeji prosíííím .. xD No co, přes 500k shlédnutí za 2 dny .. to už taky něco znamená ;)

182

Odpovědět

taky bych byl rad za aspon jeden prelozenej dil Beyond Scared Straight

180

Odpovědět

Batista

182

Odpovědět

To nebylo by špatné přeložit třeba jeden díl beyond scared straight bylo by to docela zajímavé.

180

Odpovědět

Ahoj...nepřeložili by jste nějaký ten díl toho Beyond Scared Straight? Docela bych se na to i koukl :)...co myslíte?

180

Odpovědět

,,Takovej výraz jsem měl, když jsem měl poprvé sex" ... ,, to ta holka musela mít radost" ... ,, holka?!" :DDD to mě dostalo!!

190

Odpovědět

Zkoušel jsem hledat tak po různu v komentech, ale nenašel jsem, od koho je Norwegian death metal, nevíte někdo?

180

Odpovědět

Gleb: Však to tam říká hned v první větě - Shake Weight. Už si z něj dělali legraci i v South Parku :-).

180

Odpovědět

Hej jen tak pro info nevíte jak se jmenuje ten "posilovací přístroj" ? :D

180

Odpovědět

ale najlepší je aj tak komment na tu ženu v aute: she was on her period :)

181

Odpovědět

to které sundávám ze své holky :D

180

Odpovědět

Po celý tváři...

182

Odpovědět


Další