Narozeninová epizodaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:411
Počet zobrazení:4 882

Ano, Ray má narozeniny, takže vám to ještě raději připomenu, kdyby se o tom v epizodě už nezmínil. Jinak nás čekají kamarádi na golfu, slečna s velikými znalostmi a superkočka - a dejte si to vše o uvozovek.

Přepis titulků

VIDEO BYLO ODSTRANĚNO KVŮLI PITOMÝM VTIPŮM Video bylo odstraněno? Tak dneska asi epizoda nebude. To je blbý. Můžeme natočit epizodu, což je fajn, protože mám narozeniny! Já vím. Je to tak, ale nešilme z toho. Dneska už to vytahovat nebudu. Den jako každý jiný, ale pokud mi chcete zanechat blahopřání v komentářích pod videem, nebude mi to vadit, až si je budu číst, připadat si skvěle a předstírat, že na mě lidem záleží.

V prvním videu je pár kámošů, co si vyrazili na golf. Oni ho trefili do koulí? To vypadalo vážně srandovně. Koukneme na to znovu. Dotaz. Když vás trefí do koulí koulí, není to jako dělit nulou, nevyruší se to? Zranil se vůbec ten chlápek, když to video neexistuje? Cože? Vím, že to říkáme pokaždé, ale tenhle týpek má hrozný kámoše. Tenhle je tak šťastný, že si dal vítězný kolečko.

A tihle se z nějakého důvodu análně prezentují. Mám narozky. Pokud vám to nevadí, nechám to projet testem na zvuk z gay porna. Taková bolest. Nechci tvrdit, že jsem gay porno lékař, je to pouze můj koníček, ale výsledky jsou neprůkazné. Nezapomeňte na moje narozky! Další video mám pořád narozky je o ženě, která se prochází na nosnících.

To video je očividně tak populární, protože ta holka je na vážně vysoký střeše. Nejenom, že je nebojácná, ale taky vypadá chytře. Vážně má veliký znalosti. Chci fakt zabořit obličej do jejích znalostí. Připomíná mi to moji oblíbenou hru od Tennessee Williamse Kozy na rozpálené plechové střeše. Narozky! Narozky! Dobře, chápu to, nejsem úplnej idiot.

Vím, proč se vám to video líbí. Kvůli těmhle. Když je tak žerete... Teď se možná kouknete na celou epizodu. Není zač. Poslední video, které okomentujeme moje narozky je nazvané Superkočka. Nevím, jestli je slovo "super" to pravé, kterým bych tu kočku popsal. Ježiši Kriste, to je nejdeprimovanější kočka, jakou jsem kdy viděl. Jí někdo dal misku plnou antidepresiv?

Je to ale druh superhrdiny, jakým bych byl já. Pokud vám to nevadí, projel bych to video znovu testem na zvuk z gay porna. To moc nefungovalo a podle výsledků mám pořád narozeniny. Pokud vám to nevadí, zavoláme ještě našemu reportérovi Cattu Lauerovi. Rayi, jsme tady a jsme živě. Musím ti dát padáka, vyhodit tě z pořadu. - Publikum tě nemá rádo. - Dyť mi ani neplatíš! Vyčisti si toaletu a odevzdej odznak reportéra.

- Máš padáka. - Počkejte... Mám 14 koťat! Vykouřím ti... Sám táhni do prde*e, Catte Lauere. Tady to máte. Svatou trojici YouTube videí. Kozy, koťata a koule. Co víc chcete? Lepší vtipy. Nasr*t, lidi, mám narozeniny. Říkal jsem to?

Vůbec ne, řekni nám o tom víc, ty zasra*ej idiote. To je tedy vše, lidi. Díky za videa, která mi posíláte. Nezapomeňte najít schovaný obrázek a pokud kliknete na Odběr, bude to pro mě nádherný dárek. Říkal jsem, že mám narozeniny? Asi ne. Jo, mám narozeniny. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Mám devět životů, šmejde. Catt Lauer končí. Pokud nejste proti, můžete kliknout na přechozí epizodu s názvem Teplý oheň.

Klidně to udělejte kvůli mým narozkám. Říkal jsem, že mám narozeniny? Jo, mám. Celej den. Každej rok. Ve stejnou dobu. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak tohle byl zatraceně vtipnej díl :)

Mimochodem zajímavost k epizodě: V době odvysílání měl Ray narozeniny.

201

Odpovědět

Doporučuji vám přeložit si znělku superkocoura - je to docela sranda.

180

Odpovědět

Sem to =3 zase po nějakym čase zkusil, no, moc nic, lidi.;)

1826

Odpovědět

Mě pobaví každá epizoda =3 , podle vás budu nejspíš negramot v humoru. Alespoň neskučim u každý epizody jak moc je ten díl špatnej :)

191

Odpovědět

Catt je pryč. Hurá.

189

Odpovědět

proč tak špatný díl zrovna na moje narozeniny? :-)

1855

Odpovědět

jen aby sis nemyslel, že má narozky ve stejný den jako ty je to 2 týdny starý díl :D just sayin :D

200

Odpovědět

+Legendaryne asi. jen jsem si chtěla něčím nechat zvednout náladu a equals three byla tentokrát mimořádně špatná volba..

1823

Odpovědět

Tá mačka vo videu vyzerá akoby si ju do parády zobral Chuck Testa. Nope?:)

193

Odpovědět

hahah, jak ho někdo držel jak tu kočku:D

204

Odpovědět

No... Zase tak dobrej díl to nebyl. Ale každý =3 je bezva! :-)

1811

Odpovědět

Becose I have birthday.:-D

1917

Odpovědět

Parádní epizoda... už se těším na "I got first" mimochodem, první koment :D

1913

Odpovědět

Gratuluju k 1. komentu, to se jen tak někomu nepovede !!! můžeš si za to zatancovat oslavnej taneček ...

1911