Narušitel pařbyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:270
Počet zobrazení:3 533

Dnes uvidíte odvážný skok, párty v Botswaně a rasistické kůzle. Taky se dozvíte, co se stalo s otázkou dne.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Dneska bych rád začal recitací jednoho z vašich komentářů. Drahý, Rayi Williame Johnsone, chci, abys věděl, že jsi gay. Pokud by se dali Glee, jednorožci a Justin Bieber do velkého bazénu plného análních kuliček a lubrikantu, pořád by to nebylo tak zbuznatělý jako ty. P.S.: Taky jsi homouš. Děkuji. První je tenhle chudý olympionik, který se rozhodl provést pořádný skok. Málem to přeskočí, ale namísto slávy skončí s šortkama v zadku. Už takhle je trapnej ten masivní zářez, ale to, že vás sundavá váš kamarád je taky trapné.

Ten dědula ve vozíku, pan Montérka, si očividně užívá běloskvoucí zadek toho kluka. Musím mít narozeniny. Mám tě a teď si tě nechám. Nechci zacházet do sexualit, ale kdyby byl nahej a naolejovanej, tak by to přeskočil. Prostě se příště připrav. Další video je bazénová párty v Botswaně. Slyšeli jste o Botswaně? Dobrý, ne?

Slon pije z bazénu. Bude to ale ještě lepší. Kamera se trochu pohne a vy uvidíte dva lidi v bazénu. Když žijete v Africe a máte na dvorku bazén, možná byste mohli zainvestovat do plotu. Nebo do sametové šňůry, nebo tam dejte ceduli "Slonům vstup zakázán" a "Zákaz běhání". Zdá se to jenom mně, nebo je ten slon nejhorší pařmen? Objeví se zničehonic, udělá ze sebe kazišuka, dá si jeden drink a odtáhne do prde*e. Jako kdybych udělal tohle. Mám ale dotaz. Co kdybyste byli zhulení a najednou se u bazénu ukázal slon? - Není to slon?

- Ne, jseš jen zhulenej, vole. Zasraný smažky. Rád bych vám představil kůzle Podmáslí. Název videa je "Podmáslí si 'hraje' se svými 'kamarády' ". Vážně, Podmáslí? Jen běháš po farmě a kopeš do černých koz? Jen černý, co? To ale nemůžeš. Když kopneš jednu, tak musíš všechny, jinak je to zločin z nenávisti. Se jménem Podmáslí byste nečekali, že bude ta koza takovej kret*n. Pokud z tebe bude surový hajzl, nebudeme ti říkat Podmáslí.

Budeme ti říkat Táta. Pro další informace zavoláme našemu reportérovi Cattu Lauerovi. - Neslyšel jsem, že je šlapka. - Catte, jsi tam? Kur*a, jsme živě? Rayi, jsme tady a jsme živě. Nevím, jestli chceš, abych o tom trochu popovídal. Jsou tady nějaký kůzlata a je to vážně výjimečný. Co kdybys taky táhnul do prde*e?

To bylo od Catta Lauera vše. Díky, Catte, to bylo super. Víte, že jsou kůzlata mláďata koz? Takže už to není tak divný, když říkám, že rád hladím kozy, že jo? Ale víte, co taky rádo hladí kozy? Přesně tak, otázka dne. Vracím ji na jednu epizodu a je od... a ten se ptá: "Moje otázka dne zní: Co tě dokáže zastavit?"

Skvělý, a protože to bylo tak skvělý, vrátil jsem otázku dne na jedinou epizodu. Často jste se mě na to ptali, když jsme otázku dne zrušili, nikdo na ni totiž nekoukal. Na grafech se ukazovalo, že akorát v tu dobu lidé klikli pryč, mě to přestalo bavit a rozhodli jsme se to změnit, takže ode dneška je otázka dne oficiálně v důchodu. Díky za videa, který mi posíláte, nezapomeňte najít schovaný obrázek a když kliknete na "odběr", Podmáslí přijde a kopne vás do ksichtu.

Pokud jste však černí, protože je to rasistickej sr*č. Podmáslí. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ray je fakt prťavej :DD

190

Odpovědět

víte někdo, kolik měří? já bych mu tipnul tak do 170cm, víc ne, a spíš míň :D

180

Odpovědět

+Bartlett168 cm :DD

190

Odpovědět

Google+ je zpět!!! :D

190

Odpovědět


Odpovědět

Tak neviem, ale aj som si vždy rád pozrel aj otázku dňa. No škoda:/

185

Odpovědět

Třeba já, zase ne a jak říká Ray, vždy jsem to vypínal přesně v té době.

199

Odpovědět

ten týpek čo dal otázku dňa je neskutočný borec.

193

Odpovědět

Souhlas, ale větší je tento: http://youtu.be/zlfKdbWwruY

180

Odpovědět

+Nowhere To Runto je fakt uplně mě ten borec dostal a ta hudba taky - díky tomuto videu jsem se rozhodl že pojedu k moři

180

Odpovědět

to si fakt nemyslim, jen další attention whore, kterej se chtěl předvíst, kde všude byl. jediný, co udělal bylo, že nahrál otázku několikrát a pak to sestříhal. to chce teda vážně kumšt! (sarkasmus, kdyby to někdo pomalejší nepobral)

189