Nas*r si, Gumby!Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:364
Počet zobrazení:4 864

Pokud jste si počkali na pondělních 20:00, můžete si pustit další díl Equals Three. Tentokrát jsem zase zařadil jeden z novějších dílů a mohu vám lehce nastínit, co přesně už necelých 5 milionů diváků vidělo. Bude tu jeden nepovedený skok přes ceduli, zajímavý sportovní komentář a jeden starý, ale osvědčený trik. A kdo je vůbec ten Gumby? Jedná se animovanou postavičku, kterou mohly sledovat americké děti mezi lety 1955-1989. Seriál byl vytvořen pomocí tzv. clay animace a postavičky byly vytvořeny z plastelíny (obdobně byl vytvořen i večerníček Pingu nebo Chobotnice z II. patra). Starší díly jsou zde.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Už jste se někdy tak opili, že vás kamarádi nutili dělat pitomosti jako... "Hej, kámo. Přeskoš tu ceduli. Bude to boží." Myslím, že si protrhl panenskou blánu. Koukněte. Skoro... Ne, nezvládl to. Vtipné na tom je, že můžete v jednom momentu slyšet jeho pochybnosti.

"Nevím, jestli to zvládnu." "Jasně, že jo!" Jasně, že jo. Jasně, brácho. Bacardi z tebe udělá Supermana. Dobře, popravdě, ani nevím, jestli ten týpek vůbec pil. Soudím jen podle toho, jak běží. Přiznejme si to.

Běží tak trochu jako holka. Vždyť víte, trochu zženštile. Nic víc. Možná si při čůrání sedá, víte co myslím. Dělám si srandu. Ale běží, tak trochu jako Velšan. Že ano? Neběhá jako Velšan? Mohu s poctivostí říct, že jsem nikdy nekomentoval podobné video. Je o chlápkovi, který hraje Madden '11, což je skvělá hra, ale tenhle chlápek mi připadá, jako nejlepší sportovní komentátor.

"Greg Jennings to svinstvo chytnul. Tak hrajem. Jenže, kámo, o trochu dříve si ten týpek zlomil nohu. Jak může běžet se zlomenou nohou? Koukněte na toho negra, jak se s tim svinstvem pere. Kámo, všechny si na sebe pověsil. Kouknem, na co Greg Jennings myslí.

Kámo, to svinstvo musím zvládnout. Všechny si na sebe zasr*ně pověsím. Mám zlomenou nohu, nevím, jak mám dopr*ele běžet. Udělám to svinstvo pro Madden." Vůbec nevím, o čem k čertu tenhle chlápek mluví, ale chci, aby komentoval každý sportovní zápas. Dokonce i tenis, třeba US Open. "Kámo, koukni na tu Serenu Williams a její řádnej zadek."

Madden jsem už nějakou dobu nehrál, takže jsem netušil, že je tak realistický. Jak si drží tu poraněnou nohu. Koukněte na něj. Jen si klidně běž, chlapíku. Ale počkejte, nechci, aby byly hry takhle realistické. Nechci zapnout Xbox a vidět, jak Jets obtěžují mexického reportéra nebo fotky penisu Bretta Favreho.

Ještě jedna věc, kdyby měl hráč, takhle zlomenou nohu, proč ho prostě nevystřídáte? Komentáře toho chlápka miluju. A na konci řekne ještě něco divnýho. "49-20, ku*va. Nas*r si, Gumby!" Co to sakra je?

Kdo je ksakru Gumby? Je to nějaký další hráč nebo mluví o... Gumbym? Na tohle video jsem se chystal už nějakou dobu a jelikož tenhle týden moc virálních videí nebylo, koťátka nedělala zas*aný roztomilosti, konečně mám možnost ho okomentovat. Video je staré asi šest měsíců, ale ten fórek je ještě starší. Jde o to, že si vezmete vařečku, dáte si ji do úst a navzájem se mlátíte po hlavě.

Tohohle týpka se chystají napálit. Očividně mluví islandsky. Já tedy nevím, co ten chlápek říká. Pravděpodobně něco jako Björk! Björk je jediné, co vím o Islandu. Každopádně má 750 000 zhlédnutí, a je prostě skvělé, protože ukazuje, že můžete napálit každého a udělat z něj někoho, kdo má Tourettův syndrom.

Bože, nevěděl jsem, že to bolí tak moc. Je to legrační, protože bratr mě taky podobně nachytával. On akorát používal kladivo. Upřímně, také bych se rozčílil a nadával jako: Au, Bože! Nas*r si, Gumby! Přiznejme si to, je jednoduché svést všechno na Gumbyho, protože Gumby je tak trochu kr*tén.

No co? Někdo to říct musel. Víte, co dalšího se dá svést na Gumbyho? Otázka dne, která je od uživatelky jménem... a ta se ptá: "Čau, Rayi, takže muži proti ženám, - v čem jsou lepší?" - Dobře, tahle je dobrá. Takže muži jsou lepší, protože... Nebo ženy jsou lepší, protože...

Svoje zajímavé a kreativní odpovědi piště do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování další epizody =3. Já jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak povězte, lidi, kdo vypustil psy? "Miley Cyrus. Potřebovala společnost." "Sarah Palin, aby je mohla prostě odstřelit z vrtulníku."

"Chris Brown, potom, co zmlátit nějakou čubku." Překlad: Brousitch Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Nevím, jestli to pořádně vidíte, kvůli kvalitě té nahrávky, ale spálil jsem se, když jsem jedl čerstvě upečené sušenky. Asi je to kvůli tomu, že nejím zdravě. Zakřičel jsem: "Au! Nas*r si, Gumby!" nebo tak něco.

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

PETA :D Nejlepší odpověď :D

190

Odpovědět

Bože :'D Bjork :D

180

Odpovědět

:D Nějak mi došli chytrý slova, takže :D

180

Odpovědět

Zdravím, musím se přiznat, že mi toto moc nesedí. Příjde mi, že jeho humor je založený na vulgarismech a nic víc, proto taky moc nechápu to vysoké hodnocení.

183

Odpovědět

Moar =3. Zezačátku jsem Raye moc nemusel, ale přišel jsem mu nachuť a fakt se u něho bavím. Díky za překlad ;)

180

Odpovědět

jak som i minule pisal , len ta macka na konci je dobra ..

181

Odpovědět

http://z0r.de/348 tady je ta kočička jak je na konci :)

180

Odpovědět

Na tuhle otázku "Men or woman?" jsou pěkný odpovědi "god is a guy...just sain' "
@Brousitch: Takže budeš dávat =3 2x týdně, nebo budeš o díl pozadu?

180

Odpovědět

Já bych řek že ten týpek v prvnim videu neběží moc jako Velšan. Kdyby běžel jako Ryan Giggs za mlada nebo v současnosti jako Gareth Bale tak by ji určitě přeskočil.

180

Odpovědět

Meow: Od dnešního dílu budu přidávat už jen ty novější, takže půjdou po sobě.

180

Odpovědět

:D :D :D ten mě fakt umí rozsekat :D :D

180

Odpovědět

PETA :D :D

180

Odpovědět

scr00chy: dík, už je mi to jasný

180

Odpovědět

Ještě jsem zahlídl, že v 1:50 je to narážka na Bed intruder.. "He is running and tell that, homeboy"

180

Odpovědět

Souhlasím s tím že by se měli epizody přidávat postupně nevím jestli to bylo u tohohle dílu nebo někde jinde to Men vs. Women a nemohl jsem čekat a okamžitě pouštěl další díl a přetáčel na konec Comments Questions of the Day jsou nejlepší.

181

Další